bugün

Nick mizahı harika olan yazar cidden her gördüğümde gülüyorum.
işyerinden sözlüğe girdiği halde ahlaktan bahseden yazar.
kendisinin an itibariyle tükettiģi oksijene yazık.
insandan soğutur.
bir an önce evlenmesini dilediğim arkadaşım.
salon takımı benden amk!
arkadaş ne laf anlamaz adamlarsınız el atın dedik evlilerle erkeklere demedik.sözlükte kız yokmu yoksa.
''acaba başka şeyleri de bu kadar iyi yalıyor mudur'' şeklinde ibnece sorulara maruz kalan yazar. abi bunlar niyeti bozmuş benden demesi.
sucukçu muhasebecisinin malum esprisine(!) gülmeyenlere kızdığı halde (bkz: cem yılmaz yapınca wooow erdoğan yapınca auuuv/#30933675), kendisine aynı espriye gülüp gülmediği sorulunca (bkz: cem yılmaz yapınca wooow erdoğan yapınca auuuv/#30933736) suspus olan yandaştır.
Güzel nickli yazar.
Son derece espritüel yazar. Attığı entryler ile son derece güldüren kişilik.
(#31006955) şu entrisiyle sabah sabah sağlam güldürdü.
Sözlüğün olmazsa olmazlarından bir yazardır.
Bu velet gelene geçene ergen demeyi marifet sanan kepaze bir neslin içinden geliyor ki her halinden belli!
(#31035097), tam yaşına uygun espriler yapan ergen yazar.
yarım yarım yaran yazar. bu adamı okuduktan sonra kendimi topluyorum sürekli. ahaha ya, az evvel götümü mutfaktan aldım. çok iyi mizahı var.
Güldürürken düşündüremeyen yazar.
Yaptığı son espri ile hakkında olumsuz düşünmeme sebep olan yazardır. (bkz: bengal kaplanına sengal ben giderim demek)
Solcuları her sayfasında alt eden bir yiğittir. Yazılarını beğendiğim bir yazardır.
daha fazla okuması gereken, yurdum muhafazakarı. önce bilgi sonra fikir.
maalesef bu profil sağın problemidir.
aramın haliyle limoni olduğu bir yazardır.

ne var ki kaç entry girdiğinin birilerine dert olması, hele ki o kişiler an itibarı ile 15232 entry girmiş durumdaysa, garip bir durumdur. aradaki fark, kendisi 11. nesil iken, 15232 entry girenin 8. nesil olmasıdır.

yahu kimin kaç entry girdiğinden, hangi konuya maydanoz olduğundan size ne? herkes takılıyor kafasına göre işte... herkesin işi gücü kendisini ilgilendirir.
En azından cümle kurabilen bir AKP'li...

Özneyi , yüklemi nereye koyacağını biliyor.

AKP'liler içinde bu özelliği ile aristokrat sayılır.

Bolca eksilerim yine de yalan yok...
entry leri sadece bazen güldüren, fakat hiçbir zaman düşündürmeyen, ve kişiliği anlaşılamayan, çaylak olan bir yazar gördümü, dalganın babasını geçen bir yazar.
Pazar günleri çalışmadığından entry girmeyen yazar.
Bugün gene iş başında anlaşılan.
Kendisi devlet memurudur.
Sadece iş yerinde sözlüğe giriş yapar.
Entryleri güldüren, guldururken dusunduren, dusundururken hazimsizligi gideren, hazimsizligi giderirken rahatlatan, rahatlatirken entry girdiren bir özellige sahiptir. Sozlukteki birkac kaliteli yazardan biri.