bugün

ing. sonuç.

sıklıkla bir olayın, bir felaketin sonrasında oluşan etkileri, sonuçları tarif etmek icin kullanılır. örnegin Hiroshima'ya atılan atom bombasının yaydığı radyasyondan etkilenip ölenler 'aftermath' ın bir parçasıdır.
sonrası anlamında kullanılan ingilizce sözcüktür.
bir yıkımın veya felaketin sonuçlarıyla uğraşırken, yani etkisi sürerken kullanır el oğlu bu sözcüğü.
yeni sozluk yazari. can dostu.
dalgınlığımdan faydalanarak, üç imla hatamı yakalayıp bana ayar vermiş yazardır. nefesini ensemde hissettirmiştir artık. ayrıca dikkatli bir insanın varlığı sevindirmiştir bizleri. kendisini sitenin imla polisi olarak görmekteyim.
uludag istanbul kaynasalim zirvesini gerçekleştirmek için harcadığı eforu derslerinde gösterseydi şu an daha yükseklerde görebilirdik onu. istese atom mühendisi bile olurdu.
ruh ikizim. yakinda kavusulacak olan dost. artik uzakta da olsak ayni seyi dusundugumuzu anladigimdan itibaren kendisinin sizofrenik olan diger kisiligim oldugunu dusundugum guzel insan.
-marstaki güneş batımı avatarlı,
-zengin müzik,film,çizgi film,dizi arşivine sahip,
-adam gibi muhabbet etmek için biçilmiş kaftan,
-dengeli,
-kendini iyi ifade eden,
-sabırlı,*
-kendinin farkında olan,
-arada bir yabancılaşma sorunu çeken ama her daim kendi içinde yaşayan,
-laf salatası yapmaktansa lafı gediğine koyacak sözleri söylemeyi seçen,
-tanımaktan memnun olduğum sözlük yazarı. *
büyük ihtimalle her zirvede güler yüzü ve getirdiği çikolatalar nedeni ile aranılacak adam. kalabalığız batarsın valla
zirvenin cana yakın yazarı. biz kalkıyoruz zannederek uğurlamak için yanımıza kadar gelen yazar.
zirve için taa alamanya'lardan gelmiş, organizasyona katkısı bulunmuş, çikolataya hasret uuser'ların hasretini gidermiş uuser.
entrylerine bakinca nightwish hayrani oldugu anladigim yazar.
zirvenin sonunda laz pachino ben ve aftermath kalmışızdır 1 saat daha cok saglam bir muhabbet edip kalmısızdır.çok kıvamında bir sohbet olmusutr vesselam iyi bir yazardır.
bak bu uuser de benden önce davrandı tam ben ona bir şeyler yazacakken entry yazmış bana. kıskandım ben bu adamı ya takip ettiğim bütün dizilerin sonunu biliyor.
bir rolling stones albümüdür. meşhur paint it black bu albümün içinde yer alır.
sözlüğün bekası için var gücüyle çalışan, tebrik edilesi yazar
1 uludag sozluk trivia irc zirvesinde ortalığı kasıp kavuran yazar. her soruyu biliyor. du bakalım...
gizli bir nil* hayrani oldugunu dün itibariyle itiraf etmis yazardir..
sag eller havaya diye tempoda tutmuslugu vardir..
1 uludağ sözlük trivia irc zirvesindeki başarisi nedeniyle ayakta alkışladığımız yazar..
kültürlü yazar.
minnacık bir butonu bulamıyorum diye yarım saattir yardım etmeye uğraşan kişidir,allah razı olsundur.*
sözlükte ilk tanıdığım, en sağlam dostlukların insanı, tanıdığım anki hali ile şimdiki hali arasında dünyalar kadar fark bulunan, hayata artık daha sıkı sarılan, daha açık ve net, daha hayat dolu, daha iyimser ve daha öz güvenli olan, yazdığı bilgi içerikli entryler ile sözlüğün büyük bir açığını kapatan canım arkadaşım, sözlük yazarı.
muzikten anlayan yazar. *
müzik konusunda paylaşacağımız birçok şey olduğunu düşündüğüm ilgili ve bilgili bir yazar.
almanyada oturdugunu sandigim iyi bir müzik zevkine sahip yazardir kendileri
kanat çırpışları

kozasından çıkmaya çalışırken
minik bir kelebek,
nasıl da yüreği pırpır eder,
nasıl da çoşar içi.
ama korkuları vardır elbet,
hayat nasıldır bilemez,
bilinmeyenden korkar kelebek.
yağmurlar değdiğinde tenine,
dışarısı daha da korkutur onu.
"hayır yapamam" der içinden.