bugün

961 istasyon sayısına sahipler kuruluşundan bu yana büyük bir gelişim gösterdiler ve yardım kampanyaları aralıksız devam ediyor. Ak Parti devlete bağlı bir yardım kuruluşu açmakla gayet iyi bir iş başarmış.
Başbakanlığa bağlı, Ak Partinin girişimleriyle 2009 yılında kurulan yardım kuruluşumuz dünya genelinde 961 istasyon sayısına sahip oldukları bilinir.
Başbakanlığa bağlı yardım kuruluşumuz dünya üzerinde sayısı 900'ü geçmiş istasyonları bulunuyor aslında bu tablo ak partinin ne kadar doğru bir adım attığını gösteriyor bu konuda.
Ak Partinin girişimleriyle 2009 yılında kurulan başbakanlığa bağlı yardım kuruluşumuz, çadır stokları 112 bine ulaşmıştır. Yardıma ihtiyaç olan her bölgeye yardım edecek seviyedeyiz.
Kilislilere 'Bağırmayın, çukur bir yer bulup çökün' diye roketten 'korunma tavsiyeleri' vermiş kuruluştur.

http://www.milliyet.com.t...s-brosuru-gundem-2238587/

görsel
2019 bütçesi 1 milyar 476 milyon 671 bin lira olan kurum.
Bugün gönüllü olmak için başvuru yaptım, vatana millete hayırlı olsun.
Malesef ülkemizde adam gibi işini yapan, çalışan, her daim hazır olan tek devlet kuruluşu.

Elazığ'da da harika bir iş çıkarıyorlar.
Helal olsun.
Dün -yanlış hatırlamıyorsam habertürk idi- canlı yayına bağlanan birkaç muhtar köyde yıkılan binalar olduğunu ve afad ın o bölgeye gelemeyeceğini söyledi ve spiker anında konuyu değiştirdi.

Durum buysa çok vahim.
Bana göre devletin organize çalışan ender kurumlarından. Ama yetersiz.

Bazı ülkelerin toplam nüfuslarından katbekat kalabalık şehirlerimiz yüksek şiddette deprem riski altında.

Bu tip yapıların Güçlendirilmesi, desteklenmesi lazım. Bir yetkili de çıkıp durumumuz bu, ihtiyacımız olan destek bu demiyor. Destek her zaman maddi olmaz. Maddi destek senelerdir vergilerle zaten veriliyor.

Televizyona çıkıp 7.2'lik deprem bekliyoruz demek kimseye yardım etmez.
Diyeceksin ki: 7.2'lik bir deprem bekliyoruz. toplanma alanları şuralar. Acil durumda yardım alabileceğiniz kurumlar bunlar. Gıda yardımı şuradan olacak, barınma burada olacak. Şu yolla bu noktalara ulaşabilirsiniz...

Bir kişiden bunu duymadım.
Ne oldu acaba? Duyan da toplanma alanlarını imara açtınız sanacak.
emniyet genel müdürlüğünün sitesinde dilencilik ilanı bulunan yandaş kurumdur.

görsel
corona virüsle mücadelede 71 milyon lira harcamış.

https://tr.sputniknews.co...ra-harcandigini-acikladi/
Sabah beri üç kez uykumdan uyandırdı. Allahtan izin günündeyim ha, bi bırakmadınız.
Akşama kadar mesaj gönderdi durdu. Cevap mı bekliyor anlamadim ki.
Tek sms ile yollanacak şeyi dörde bölüp yollamışlar.
Yaptıkları şeye "taciz" diyebilmemiz içiz kaç sms daha göndermeleri lazım?
Bedava SMS hakkınız çok mu birikti arkadaş...

Bi “naptın müdür? Yazmadığın kaldı.
17 ağustos depremini hatırlatma işini biraz abartmıştır. Acaba bizden mesaj bekliyor olabilir mi ya? Teşekkür filan bekliyordur belki.
zaten dikkat çeksin diye ayrı ayrı sms gönderen kurumdur. korona korona diye duyar kasanlar, şimdi işin goygoyunu yapıyorlar. deprem gerçek bir tehlikedir.
samimi söylüyorum vazgeç kanka manyak olursun.
zırt pırt mesaj atarak rahatsız eden kuruluş. tek kalemde at şunu da okuyalım hepsini.
Kardes sen kim kopeksin de gunde 4 kez mesaj atip beni taciz ediyorsun lan ? Madem farkindalik yaratmak istiyorsun, ayni seyleri gidip, malzemeden calan hirsiz comar muteahhitlere ve toki’ye atsana ? Siradan, vergi odemekten iflahi sikilmis bir vatandas olarak ben ne yapabilirim aq ?

Sonunda engeli bastim.
görsel
görsel
AFAD'IN AZ ÖNCE GÖNDERDiĞi MESAJDIR.
ilgili bakanlık, iller bankası'nın personelleri ile bu kurumdan oluşan 700 kişilik bir ekip, sabah 5'te deprem bölgesine hareket etmiştir. depremden yarım saat sonra.. bir saat değil.

bir afet bölgesinde bir politikacı, afetten 3 saat sonra elindeki kağıttan kaç binanın yıkıldığını, ne kadar vefat ve yaralı olduğunu okuyabiliyorsa; orada genel müdüründen şoförüne kadar 1000 tane personel; valilik, kızılay ve ordu ile koordineli olmuş, bir yandan hasar sayımı yaparken, bir yandan arama-kurtarmaya başlamış, bir yandan insanlara gıda ve giyim yardımı yaparken, asayişi sağlamaya başlamıştır. geride de, 2000 personel çoktan ailesiyle vedalaşıp, deprem çantasını hazırlamaktadır.

abd güneyimizde devlet kuracakmış. kuru arazinin etrafını çevirmekle devlet olunmaz, sadece terör ve kaos üretilir. devlet budur, yarım saat sonra ankara'dan bir uçak dolusu bürokratı havalimanında olabilecek şekilde organize eder.
Bu soğukta emek veren herkesten allah razı olsun.