bugün

christina aguliera ile yaşanan rezaletten sonra gelmemesini istediğim kişi,aslında kimseyi getirmesin acun,var mısın yok musun'u zaten pek izlemiyorum,ama christina geldiğinde yapılan sahte sevinç gösterileri,yarışmacıların onu tavlamak için ya da bir şekilde daha çok meşhur olmak için ''yarışmaları'' açıkçası beni onlar adına utandırdı.tamam her şey reyting ve format dahilinde ama...kardeşim kimse birbirini kandırmasın,bu kadar şaklabanlığı da izlemek adama sıkıntı veriyor.bu yapmacıklığa christina'nın da daha çok yapmacıklıkla cevap vermesi zaten işin daha iç karartıcı tarafı olmuştu.şimdi gelen ise ondan daha güzel bir manken.bu durum düzeltilmezse yarışmacılar adriana'nın poposuna bile ellemek isteyecektir,zira kafasının keline christina'yı ellemesi için şaklabanlık bir adam niye ellemek istemesin ki adriana'yı?ha ellerse ellesin çok büyük olay mı diyecek olanlara zaten bir şey diyemiyorum...gelme adrina...
var misin yok musun'un bütün yarışmacılarına kırmızı hissettirecek bayan.
allahım adrianayı sen yarattıysan bunları kim yarattııı.
kızmayın sayın yazarlar espriydi
eğer haber doğruysa gencinden yaşlısına bütün türkiye pazar akşamı ekrana kilitlenecektir, hatta azerbaycan, yunanistan gibi komşu ülkelerde ekrana kilitlenecektir. caddeler sokaklar milli maç varmışcasına bomboş olacaktır. acuna küfürler yağacaktır.
Adriana Acun'u çok üzdü!
sadece acun mu? üzüldü acaba birazda o üzülsün hem, buyrun;

http://www.milliyet.com.t...iana%20Acunu%20cok%20uzdu
Anneannem hasta diyerek bizlerden kaçmayı yeğlemiş ünlüdür.
geçen haftasonun beraber geçirdiğim melek. acun'u boşver şimdi "anneannem hasta" der gitmezsin programa, bunlar keko gibi yer deyip tüm dakikalarımı beraber harcadığım, hoş sohbet ve sıcak dakikaları yaşayıp en sonunda brezilya'ya anneannesinin yanına yolladığım sevdiceğim. hayat bana güzel.
doğa ananın bitirme tezi. güzelliğinden daha ötesinin olmadığını düşündüren brezilyalı süpermodel.
insan değil. o insansa ben değilim.
an itibariyle 2009 un da en seksiğ bağyanı seçtim kendisini.
victoria's secret 2009 fashion show yılbaşı programında 5 milyon dolarlık sütyen taşıyan ve hala bakire olduğunu idda eden güzeller güzeli model
acun ılıcalı prodakşın tarafından var mısın yok musun vasıtasıyla türkiye'ye geleceği acun ılıcalı tarafından bizzat teyit edilen türk erkeklerinin gözdesi tap model.
tanımlanamayan güzel obje ****
klonları yaratılıp grup yapılası kişi. hatta kendisiyle böyle bir anım da vardır.

üç tane adriana lima beni odada çıplak bir şekilde bekliyor, hepsi birbirinden güzel, hepsi birbirinden kusursuz. yatağa geçiyorum, bir tanesi pantolonumu çıkarırken diğeriyle öpüşmeye başlıyorum. bu sırada üçüncü lima da-

-anlatılmaz tadılır, sucuk şahinse alınır.
-hastir noluyoa laaaaaaaaaaannnnnnnn.
ortalama turk kizi kadar bile guzel degilken, hemcinslerimin nesini begendigini anlayamadigim mankenimsi.

http://i216.photobucket.c...6/adriana-lima-bk1101.jpg
http://www.yourcreativecr...on.com/Balloon%20Fish.jpg
acun ılıcalı'nın şimdiye kadar ki en güzel konuğu olucaktır.
25 Ocak 2009 pazar akşamı var mısın yok musun adlı yarışma programına katılacak olan melek.
erkek ırkının görüp görebileceği son güzellik. hatta ''adriana lima'dan sonra yaşam var mı?'' sorusunu akıllara getirecek tarzda bir güzelliğe sahip hatun kişi. o bir nirvanadır.

bir bildiri yayınlayıp, tüm erkeklere, ''hepiniz yatın, ağzınıza sıçıcam'' dese, moskova'dan pekin'e kadar tek boşluksuz sıra meydana gelir, o derece...
(bkz: rüya)
var misin yok musun a katilmak icin yarin istanbul a gelecek olan dunyaca unlu model.
türk gümrüklerinin göreceği en güzel kadınlardan biri olacaktır.
vaktiyle lenny kravitz'le bir ilişki yaşamış, üstüne üstlük bir de "nişanlanmış" olmasına rağmen halen bakire oluşu epey kafa karıştıran güzel (nası yani yaaa?!)..
"seviyeli ilişki" bu olsa gerek..
an itibariyle acun'un programına katılacağı açıklanan gözleri, grimi mavi anlaşılmayan top model.
ilk tanışmamızı dün gibi hatırlıyorum.
Arkadaşımın odasında duvarı baştan başa kaplayan bir büyüklükteydi yıllar geçti o hiç degişmedi, bense çok degiştim, aynalara bakamaz oldum.
insanı, her gördügünde o insansa ben neyim hissine kaptıran yürüyüşü ve duruşuyla iç yagların erimesine neden olan dünya üzerindeki güzel varlık. (bkz: wv transporterı yaratan rabbim adriyana lima'yı nasıl yarattın?)
iki saat sonra istanbulda olacak olan başyapıt.
göbeğime imza attırmak için sabırsızlanıyorum.
gün itibariyle ülkemize gelerek aynı havayı solumamızı sağlayan manken hanım kızımız. kutusuna gidecekmiş. yirim ben o kutuyu.