bugün

oturduğunuz yerde bungee jumping yapıyormuşcasına hissettiğiniz anlardır. misal çok hoşlandığınız birini bir kaç saniyeliğine görmeye çalışmak. sanki yakalanma riskinizin çok yüksek olduğu bir yerde sevişiyormuşsunuz gibi. nabzınız ve hormonlarınız allak bullak olur, tir tir titrerken harika hissedersiniz. * *
uçurumdan a$ağı bakıldığı an.
otobanda gazı körüklediğin an.
sevgilinin evlenme teklifi ettiği an gibi gider bu..
ne zaman ki yolda yürürken karşıdan iki azılı hayanın üstüne yürümesi. işte ben bunu sevmiyorum.
otobanda 130 km hızla giderken direksiyonda uyuyup, bariyerlere geçirdiğin andır.
paraşütle atlamak.
heyecanın maksimuma ulaşmasına sebep olan durumlardır.
kalabalığın içinde (sessiz de bir ortam varsa) *osurduğun andır.
5 yasinda karanlik uzun koridordan isemeye gidilen an.
lionel messi'nin futbol topuyla buluştuğu an.
sevdıgın kızın ummadık zamanda sana yaklasıp muhabbet kurmak ıcın cabalaması.*
uçaktan atlayıp, 'paraşütü takmış mıydım lan' diye düşündüğün andır.
'biraz uyuyim, kalkıp sınava çalışırım' dedikten sonra sınava 15 dakika kala uyandığın andır.
nöbette sigara içerken seni farkeden komutanın sana doğru geldiğini gördüğün andır.
yolda geçerken ölmüş bir hayvan görüldüğünde üzerine basmaktan kıl payı kurtulduğun andır.
kız arkadaşınla evinde yatarken, gelmez dediği annesinin kapıdan girmesiyle 2. kattaki balkondan atlanan andır.
hocaya çektiğiniz hareketin görülmesi sonrası sizi çağırdığı andır.
geçmişin anılmasıdır kimi zaman.
kavga sırasında.
çaktırmadan dibinizde bomba patlattıkları andır efenim. şakacı komutan bomba imha eğitimi verirken, değişik bi eğitim stili ile şaka yollu öğreticeğini öğretti ve altımıza sıçırttıydı.
topu hocanın kafasına atmanız ve hocanın sizi yanına çağırmasıdır.
babanın kullandığı arabanın bir an için aniden yokuştan indiği an.
sınav türü farketmezsizin : son 5dakika.
market kasasında aldıklarımı posetledigim an birde kasada varsa tadından yenmez. açılmaz o poşetler.
Köpek kovalarken köpeğin havladığı heran artıp azalan durumdur.