bugün

tanrılara emanet ol gibi bir anlama geldiğini düşündüğüm ayrılış sözcüğü.
1-meksikanca ve ispanyolcada "hade eyvallah,sağlıcakla,allahaısmarladık" anlamlarına gelen kelime..

2-bugün izmir'de görülen,adidas'a gönderme yapılan spor ayakkap markası..

(bkz: ben bunu bugün gördüm)
(bkz: adios amigos)
türkçe meali eyvallah anlamına gelen ispanyolca bir sözcük..
bir ayakkabı markası.
(bkz: çav)
rammstein'in en gaz sarkilarindan olup seker tadinda bir melodiye sahiptir. tam headbanglik olup is gorusmelerinden veya herhangi bir bulusmadan once tavsiye edilir. insanin guvenini yerine getirir zira, "wuhuw!" havasinda gidersiniz.
(bkz: allah a emanet)
yapı krediden, bedavaya acayip seyahat ettiren kart.
igrenc bir reklama sahip kart.

ucuyoz, geziyos, yiyos, iciyoz, siciyos, adios.
adı neden güle güle değil, elveda değil, hoşça kal değil dediğim kredi kartı.
Bir tür hoşçakal deme şeklidir.Fakat yabancı ülkelerden birinde biri bu sözün yanına amigos gibi bişey eklerse ve meksika havası olan bir ortamdaysanız acilen siper almanızı şiddetle tavsiye ederim.Genel olarak bilindiği üzere bu sözlerden sonla alnınızda bir kurşunla hakkın rahmetine kavuşursunuz.Bu gibi durumlar için her zaman üstünüzde sapan , kaldırım taşı eğer bunlarıda bulamassanız su tabancası bulundurmanızı tavsiye ederim.Belki son silah pek yararlı olmaz ama hiç bişey bulamassanız içindeki suyla beraber kafaya isabet alıcak sekılde fırlatma imkanınız doğacaktır.
rezil kepaze bir reklamı olan yapı kredi seyahat kartı.
yaratıcılıktan tamamen uzak buldugum bir reklamı olan yapıkredinin yeni seyahat kartının adıdır.
insanın diline dolanan berbat bir şarkı eşliğinde çekilmiş reklama sahip kredi kartı.
(bkz: adios muchachos)*
iki gündür star tvde denk gelip sinirimi bozuyor. komik ama gülüyorum falan. that's amore adlı şarkının değiştirilmişidir.
(bkz: adios adios bedava yiyos icios)
Türkçeyi katleden, yaratıcılığın zerre yanından geçmeyen saçma reklama sahip kart.

alıyooooos, yiyooooos, içiyoooos, sıçıyoooos, kaçıyooooos, adiyoooos, amigoooos diye de bir şarkısı var.

Dipnot : gitar çalanlara seslenmek istiyorum, yahu gitar öyle mi çalınır arkadaşım el insaf.!
Bir kaç gündür televizyonda reklamını gördüğüm ve gördükçe gülmeme vesile olan kredi kartı adı.
(bkz: yapı kredi nin adios kredi kartı reklamı)
insanı güldüren bir reklamı olan kredi kartı reklemını beğendim.
Türkçe'nin katlini en güzel gösteren aptal reklam.

edit: - veren arkadaşlar bu reklamı çeken ajanstan mısınız?
berbat bir reklama sahip kredi kartı. reklam karakterleri olmadık zamanlarda "beeeedaaavaaa" diyerek ortaya çıkarak tatil huzurunu bozmaları sebebi ile her an dayak yemeye aday tiplerdir.
rammstein - adios

er legt die nadel auf die ader
und bittet die musik herein
zwischen hals und unterarm
die melodie fährt leise ins gebein

er hat die augen zugemacht
in seinem blut tobt eine schlacht
ein heer marschiert durch seinen darm
die eingeweide werden langsam warm

nicht ist für dich
nichts war für dich
nichts bleibt für dich