bugün

Genelde Memur ve iş adamı kısmının yaşadığı bir fantazidir diye tahmin ediyorum.
Bir şeyleri kafasına koymuş hatundur.Kırmızı ruju da varsa artık ortam hazırdır.
kesinlikle istediğim bir fantazi. baskın ve arzulu kadınları her zaman çekici bulmuşumdur. kravatından tutacak ve yatakta da yine bu baskın tutumunu sergileyecek. Erkek ise sessiz ve sert bakışlarıyla ona uyum sağlayacak. Ne kadar ilkel ve barbarca gelirse gelsin özümüzü bulma yönünde * atılmış önemli bir adımdır.
harika kızdır. çok seksi bir hareket değil mi lan?
direnilirse kravatınızı bir anda bırakıp arkaüstü düşmenize neden olan kızdır. yaptım, ordan biliyorum.

not: direnmeyi değil tabiki, bırakmayı!
kravatın ütüsünü mahveden kızdır ama olacak o kadar herhalde. *
olmadı şöyle bir manitamız onun için kravat bağlayalım habire.
ağzının ortasına tokatı yer. efendi olsun, niyeti neyse düzgün bir şekilde söylesin. evet asabiyim.
çok fazla amerikan romantik komedisi izlemenin zararlarıdır, halisünasyondur ve gerçekse taklit olması inanılmaz derecede iticidir.
(bkz: çgh)
filmlerde olur.
Daha sonra kravatın altta kalan diğer parçasını* dibine kadar çeker ve dudaklarına ufak bir buse kondurduktan sonra bir kaç dakika daha pozisyon bozmazsa çohoş şeylere yelken açınılabilinir.

Anlamayan ve hala seksüel bir şeyler arayanlar için; (bkz: boğularak ölmek) bütün özet burada.*
terbiyesizdir. o kravat kaç paraya alındı, haberi var mı acaba?
boğmak niyetinde olabilir. kravatı bırakıp kaçmak en mantıklısıdır.
seksi hareketleriyle dikkat çeker.
öpücüklere boğacaksın böylesini.
sadece amerikan tarzı romantik komedi filmlerinin posterlerinde rastlanılan kız.
vücut diliyle "bana bak yaraaam" anlamına gelen harekettir efendim.

edit: pardon bunu yapan kızdı demi.
tadından yenmez kızdır. o ne arzulu o ne kızdır o herkese bir tane lazım .