bugün

dinlenebilir alternatif grup. 'kapısı kapalı' şarkısıyla başlangıç yapılır gerisi getirilir.
Tolga Akdoğan'ın solisti olduğu muhteşem grup.
Değişik tarzi olan ve gayet hoşuma giden bir grup oldular.
keşfedilmeyen gruptur. Aşık olunasıdır.
Yaptıkları işler çok keyifli.

unutmazlar, unutmayız, unutmam.
eski halimden konan anlar grubunun yeni adıdır.
Adam gibi bir gruptur.
Kapısı Kapalı parçasını dinlerken insanı güzel yerlere, anılara götüren güzel grup.
https://www.youtube.com/watch?v=gvXCiFv6o0U
Hiç bir halt anlamadığım Abidik kubidik şarkıları olan sözde grup bir kere hatır gönül uğruna dinledim eziyetti resmen.
Her Şarkısının dinlenesi olduğu gruptur tarzında oldukça başarılıdır.
Sürekli dinlenilmemesi gereken grup tadından bırakın şarkıları eskitmeyin.

Sürekli dinleyince oo yeeaa çok marjinal bunlar diyip küfürü basıyorsunuz.

Bu arada ismet kim bilen var mı?
Entellektüel olmak adına zırvalayan grup. Bu tarz grupların arasında tek tuttuğum grup son feci bisiklettir herhalde.
dinlerken zevk manyağı olduğum pek şeker grup. büyük seviyorum.
canlı performansını izleyip de beğenmeyecek kimseyi tanımadığım grup.
en sevdigim tarzi turkce calan hakkinda pek bilgi sahibi olmadigim fakat sabah aksam dinledigim grup. en sevdigim sarkilsri kadin
bknz: Saat sabah bes bucuk! musadenle rock'n rolll!!
adam gibi müzik yapan gruptur. umarım popi olup çizgileri bozulmaz. tüm albümünün dinlenmesini öneririm. ayrıca akustikhane adlı program da ki canli performansları da izlenmeli.
adam gibi adamlardır, delilik.

(bkz: paradoksal aktivite)
"Aklım almaz alabildiğine dolu
Ya beni süpür ya da çek sifonu"
dizelerinin sahibi olan grup.
Canımız ciğerimiz!
Eski adıyla halimden konan anlar, alternatif müzik grupları arasında parmak ile gösterilecek olanlardandır.
Bugün zeytinli rock fest 2015 te boy göstermiştir.
Şarkı sözleriyle hayatın acımasız gerçeklerine değinmiş grup. Fazlasıyla severim.
zeytinli rock fest'te çılgın atmış gruptur. ayinlerimizde kullandığımız bu gruba bir anda o kadar kişinin eşlik etmesi ise şaşırttı.
adam gibi adamlar.
dün gece kadıköy sahnede efsane ötesi bir performansa imza attılar. seyirci de mükemmeldi. bu gittiğim üçüncü konserleri her konserde izleyici sayısı ve gösterilen ilgi artıyor. ayrıca kendisinden önce konseri olan cihan mürtezaoğluyu seyircilerin içinden dinlediler. bütün şarkılarına eşlik ettiler. oldukça mütevazi adamlar. ayrıca koca yaşlı şişko dünyanın sonundaki solo anlatılamayacak kadar güzeldir.
zeytinli rock festivalin de deliler gibi eğlenmeme sebep olan kafası kalbi yüzü güzel adamlar.

o kadar o kadar sevmiştim ki bu adamları en sonunda buldum gittim dinledim kulisin de oturduk sohbet ettik o yetmezmiş gibi tolgam beni öptü sarıldı bir de üstüne fotoğraf çekildik her yerde peşinizdeyim adamlar.