bugün

audi a6 görülen anlardır benim için.
(bkz: uludere de ölenlerin ailesine 100 bin tl tazminat)
bir tarafta şık restoranlarda yemek yeyip eğlenen insanların yüzlerindeki huzur ve dinginlik; diğer tarafta çıplak ayaklarıyla peçete satmaya çalışan çocukların yüzündeki çizgiler ve yorgunluk..
dün gece.
15-16 yaşındaki ergen veletler sokağın ortasında bağırıp çağırıp eğlenmeye çalışıyorlar. saçma sapan haraketler. şımarıklıklar. iki adım atıyorum, yine aynı yaşlarda önünde birkaç tane mendil olan, üzerinde doğru düzgün bir şey olmayan gecenin ayazında terlikleriyle birkaç kuruş para kazanmayı bekleyen esmer ve sıska bir çocuk.
anasını sikiyim böyle adaletin de hayatın da. evet.
Kafayı dinlemek amacıyla, elinize kitap alıp gittiğiniz parkta herkesin çift olduğunu görmek ve tek sapın kendiniz olduğunuzu kavramak. Yalnız olduğunun suratına vurulmasıdır.
en son doğum günü partimde bi çok dostum organize olup evde parti düzenlemişlerdi. kış günü ve hava inanılmaz soğuk. muhteşem bir masa, bir sürü pasta üfledim. her biri kendi notlarıyla bi çok pasta yaptırmış. çeşit çeşit içkiler ve dans. biz eğlencenin dibine vurduk. sonra bi ara ben sigara içmek için balkona çıkmıştım ve çöp konteynerinin başında bi anne vardı, yanında küçük bir çocuk, elinde pazar çantasında bozma bi şey. çöpü karıştırıyolardı. acayip bi şey düğümlendi boğazıma ve her ne kadar sikme eylemi erkeklere ait olsa da, ben o an yağmasam da gürledim bu dünyanın adaletine...
sonra mı?
sonrası gangnam style (bkz: katatespizartmasi)
haaa bi be adriana limayı görüp aynaya bakınca diyorum ve yalnız olmadığımı da düşünüyorum. (bkz: katatespizartmasi)
başbakanın mal mülk varligini hatırladığım her an!..
yıl olmuş 2013 hala kamu kuruluşlarında türban yasağı var ya bir şey diyemiyorum.
senin onu düşünüp mesajla ya da arayarak hal hatır sorduğun kişinin seni cevap vermeye değer görmemesi.
güzel kızların yanında çirkin erkekleri gördüğüm andır.
Sen 60 liralık rakını, envai Çeşit mezeni ve balığını torbaya koymuş eve doğru giderken baban yaşındaki adamın Çöpten kağıt topladığını görmek. insanda ne şevk kalır ne iştah o an. Harbiden adaletini skeyim dünya.
kendi bankalarını milyonlarca dolar hortumlayan yavşaklarla aç karnını doyurmak için ekmek çalmak zorunda kalan garibanların yüce türk adaletinin önünde aynı cezaları aldığına şahit olmak.
adaletine kafam girsin böyle dünyanın!
doğduğum andan 17 yaşına gelene kadar geçen süre içerindeki hergün.

ne çektik amk.
(#22471728)
çok uzak bir an değil. Dışarı çıktığımızda gördüğümüz artık bize sıradanlaşmış gelen anlardır maalesef.
herhangi bir mekanda yemek yerken mendil,kalem vs satan çocukların gelen geçene bakarken gözlerindeki yorgunluğu,bezginliği gördükten sonra o yemekler boğaza düğümlenir ve içten geçen ses ;

(bkz: adaletini sikeyim dünya)
halı yıkama fabrikası numarası almak için gittiğiniz üst komşunuzun;

-senin için sakıncası yoksa ben yıkayayım.
demesidir. (bu mevsimde) ve bu kadının kocası gece gündüz içmektedir.
Peste tek kale oynarken kontradan gol yenilen andır.
(bkz: anlayamazsınız)
13 yaşındaki velede tekne alındığını öğrendiğiniz andır.
daha ilk maçtan yatınca.
iki dakika önce aldığım haberle sikmekle kalmayıp yedi ceddine kadar gittiğim adaletidir dünyanın. çok sevdiğim bir ağbim bir iftira sonucunda işten atılmış!.. adaletinin ta amının orta yerine koyayım emi dünya ne yapacak lan bu adam koskoca ankara'da hem de bu şekilde yaftalanmış haliyle! bu kadar kolay mı ulan bir insanın ekmeğiyle oynamak zihniyetini siktiklerim ve iftiraya uğrayanı dinlemeksizin işine son veren amir seninde zürriyetini sikeyim. ve dünya seninde adaletinin, gelmişini geçmişini; geleceğini sikeyim!.
çok güzel bir kızın yanında ork tipli birini görünce dedirtir.
Şafak sayan, silahında dolu sarjoru bile olmayan, nede olsa bişey olmaz iki gbt kontrolü yapıp kışlaya döneceğiz, x gün sonrada sevgilime, esime, çocuğuma, anneme babama kavuşacağım diyen cephanesiz ve hazırlıksız jandarme erlerinin üzerine bi kamyonetten aniden atlayan adı hder ne sikimse bi teror orbgutu mensubu kişilerce ateş açılması. Ve o ölen askerin sevgilisinin başkasıyla evlenecek olması.