bugün

devrimci babaların çocuklarının annelerinin orospu olduğunu ima eden yazar.

(bkz: #5857729)

bunu ne adına yaptığını merak ediyorum. orospuların her daim müşterisi bu ülkede muhafazakar kesimdir. mütedeyyin orospular da vardır. buradan bu dine inananların genelde (erkek ya da kadın) orospu olduğuna varabilir miyiz? sanırım onun mantığına göre bu sorunun olumlu bir yanıtı var.
daha dün başlıklarımı canlandırıyorken, bugün kendisini çaylak gördüğüm, üzüldüğüm arkadaşım. noldukine?
dün bana özel mesaj yollayan, #5857798 numaralı entrymdeki olayın aynısının başına geldiğini söyleyen, beni derinden etkileyen yazarken, bugün çaylak olduğunu gördüğüm ve üzüldüğüm dost.
ayardan anlayan yazar.
samanlıkta kaybettiği iğneyi samanlıkta aramayanlardan...

mücadeleyi öğrenmesi gerekenlerden. *

sayılı iyi yazarlardan.
taraf değiştirmiş yazar.

artı oy meleğiyken, eh işteci ibne olmuştur.

kınıyoruz.
klavyemden çıkacak bir adet aferini beklettiğim yazar. hatta maşallahım bile var.
sevet-i fünun döneminden fırlamış bir romanın adı gibi bir nicke sahip yazar. esenlikler efenim.
hayat koskoca bursa'da karşılaşmamamız için elinden geleni yaparken en yakın zamanda engelleri alt edip geyikten geyiğe yelken açmayı planladığımız mümtaz şahsiyet.

yazarın özel notu: iyi la, sen nabin?*
twitter aleminde popüler olan sözlük kullanıcısı. *
ahmet hakan kendisi için söyledikleri; Burada çok sıkı islamcı çocuklar var... Üçünü pek bir sevdim... Hararetle öneririm.. @aczvefakr @musaadeetmez ve ille de @haritaci70...
twitter'ların yazarı oldu artık.
uğramaz oldu buralara. ahmet hakan, nazlı ılıcak ve haydar dümen gibi yazarlarla kanki olduğu iddiaları günden güne yayılmakta.
galiba msn'de de engellemiş beni. artık sıkılıyormuş muhabbetimizden.
ne diyelim ki. yakında, ''acz ve rich'' olarak yeni bir nick de alırsın sen, sırf seni tanımayalım diye.
az önce benle beraber çaylak olmuş adam. ulan sen bana ne uyarsın ki?
hürriyet'te falan adından bashedilen, övülen bu şahsiyet, uludağ sözlükte yine çaylak olmuştur.
o değil de kaybediyoruz değerli yazarları böyle yapa yapa.
bir acz ve fakr kolay yetişmiyor artık azizim.

--spoiler--
http://www.medyafaresi.co...-mi-ahmet-arsanin-mi.html
--spoiler--
(bkz: link yok mu link)
son zamanlarda iki ciddi hata yapmış sözlük yazarı. [söz verdim kötü bir şey yazmayacağım]

ha bir de detroitli kizil ve murteci ile beraber nickini kıskandığım üç kişiden biri.
(#6929399)

(bkz: ya ben lan neyse bir şey demiyorum)
özlenen yazar...

yakınlarda evleneceği haberi tee ankaralara gelmiş bulunmakta sabahın ilk ışıklarında. kendisine şimdiden ömür boyu mutluluklar diliyoruz.
kendisi ile altın avına çıkmak isterdim yazarı. lakin, zorla sildirtti entrylerimi.*
burdan kendisine selam ederim.
entry sildiren yazar. yukarda tanıdığı filan var sanırım. hocam ne iş?
bana bir çay borcu var. hala ödeyecek.
ne idüğü belirsiz olan yazardır. bu tiplere fazla güven olmaz. *
gay galiba. bir de travesti arkadaşı varmış ölmüş. başı sağolsun.

(#3968754)
bip bip: eski bi muhabbetmiş. kimse gay falan değil. acz ve fakr kusura bakma.
#8392102 ilişkimizi ulu orta haykıran kısa boylum, al yazmalım.

keşke tek kısa olan yeri boyu olsaydı.

(bkz: çok dertliyim be sözlük)
body building'e başlayan sevdiceğim.

umarım görünmeyen yerleri de biraz kaslanır.
biz çok mutluyuz. sen eski sevgili ile ilgili başlıklara yönlen fidelcastro.

tanım: kısa...