bugün

bir sürecten geçtiğini düşündüğüm yazar. pek de güzel ifade etmiş.

(bkz: #6299715)
(bkz: #6300294)
(bkz: #6301758)
allah kimseyi balık burcu yapmasın çiftlere sesleniyorum 9 ay sonrasını hesap edin. bu adam kadar da balık burcunun özelliğini taşıyan adam görmedim.bu ne duygusallık yahu? kuzen aşk yok, var da biz bulamadık, bulsak da bu kadar acı çekmeye değmiyor.

söyle daha öncekilerden hangileri gecelerce uykusuzluğuna değdi yada sayfalarca yazılarına. arkamızı döndüğümüzde araya giren rüzgarlar geri döndüğümüzde çoktan almış götürmüş olmuyor mu tüm masumiyetimizi. keşke bulsak ve yaşasak dolu dolu ama yok ki. herkes olmadığından şikayetçi ve hiç kimse masum değil bu oyunda. ortada bir yalan var ama nerde. nerede çıkmış çivisi bu düzenin. kelebek etkisinin kırılma noktası neresi. aşka bir damla kara damlatmışlar oda yayılmış. keşke başa dönebilsek de o kara damlatan elleri kökünden kırabilsek ama başa dönemiyoruz öyleyse burdan sonrasına bakmalıyız. buradan sonra ne yapabiliriz.

benim bu aralar dilime aman kelimesi takıldı. aşk acısı mı amaaan. sevgisizlik mi amaaan. bana bakmıyor mu amaaan. salla be guzen. afedersin ama siktir et. hem boşver dünya nüfusunun yarısı sizden yarısı bizden bulurum ben sana. gerçi senin de bulma konusunda hiç bir zorluk çektiğin sayılmaz ama neyse * seviyorum len seni guzen. neyse sabah sabah bu kadar duygusallık yeter. daha da üzülürsen pisleyeceğim paçana ha.
eskiden radyoda yaptığı programın afişini internette bulduğum çiçeğim.

http://img148.imageshack.us/img148/9631/metefor1.jpg

yakında londra merkezli daha büyük bir radyoda daha dolu bir programla, daha esaslı bir fişle geri dönmesi temennisiyle.
durduk yere, sik varmış gibi 15 günlük kafa iznine çıkan yazar. mesajlarınız yanıtsız kalırsa sebebi kafa iznidir. o değil de ağzına burnuna dalasım geldi, caydım.
nedeni bilinmeyen bir nedenden (güzel yazdım bence) çaylak olmuş olan gönül dostu yazar, süper insan.

yazarınız sokullu gizli yerlerden bildirdi.
BAĞRA BÖSÜLESi GADASI ALINASI iNSAN YAVRUSU. YiRiM. SEViYORUM BEN BUNU YAA.
VARLIĞINI YOK SAYIP YEDi CEDDiNE SAYDIRACAĞIM iNSAN ZiYANI. KUZEN YETER iYi SIHATTE OLSUNLARLA iLGiLi SABAHIN BU SAATiNDE BU KADAR BiLGi YETER.

EDiT: KUZEN DÜN GECE RÜYAMDA GÖRDÜM SENi BiRAZ DAHA SARIŞINLAŞMASIN GÖZLERiN DE MAViYE DÖNMÜŞ ULA DiYORUM BU ÇOCUK GiTTiKÇE BEHLÜLE BENZiYOR ALLAH SONUNU HAYRETSiN. ÖYLE iŞTE. EN GENÇ YENGEN KAÇ YAŞINDA HACI?
nicke yarıldığım yazar.
kusursuz nickiyle bizleri başka diyarlara sürüklerken aşağıdaki kişisel iletisiyle hangi boyuta geçeceğimizi şaşırdığımız yazar.

"birden değişen bir düzlemdeyim. değişimleri izlerken çok geç farkettim. kalan hep benim."
sabahtan akşama dek sohbet edilebilecek adam. duygusal, pek belli etmese de, gönül ırmağından akanlar beğeniyle okunuyor.
tohumlar fidanaaaa fidanlar ağacaaaa sonra hepsi ormanaaa dönemli yurdumdaaaaa.

kafası hafif iyiyken iyi gaz veriyor. sözde onun canı sıkkındı ben gaz verecektim. olmadı olmadı yine beni yağladı yıkadı. ay ben pek güzelmişim, ay ben pek akıllıymışım falan falan filan. sonra aynaya gittim kendi kendime konuştum. bak dedim bik bik sen şahanesin. bu güne kadar bıyıklı doktor yada mühendis en az 1.85 boylu koca hayallerini unut sen astronotlara layıksın. oha guzen bu kadar da gaz verilmezdi. zaten kimseyi beğenmiyorum iyice evde kalacağım senin yüzünden.

guzen bir an evvel evlende düğününe gelelim. yavuza selam. bir sürü toka takacağım böyle söyle o anlamaz.
beşinci nesil silik!

ah be dostum! ne diye boyun eğdin ki oyunlara?
sildirmiş kendini artiz. niye diyorum canım istedi diyor. artiz işte.

sensiz sözlüğün tadı olmayacak. sen yoksan yavuzda sildirsin kendini. sildir lan kendini ibiş. kuzen şifremi biliyosun sana sözlük hesapları feda olsun. o değilde seri artıyı kim verecek bana. çok üzgünüm çok. ince bir tülbentle başımı sardım kolonya döküyolar bileklerime. o gitti ya herkes ona benzemeye başlayacak şimdi. herkes guzenim olacak. bana da bastılar yoksa bende mi gitsem?

daha fazla dayanamayacağım.
zeki yazar, hoş yazar; inşallah hep yazar. beş yüz metre öteden belli. bugün en helalinden artı oyumu kazanmıştır ayrıca. hangisi olduğunu söylemem ama. * var olsun efendim...
datlım gıymatlım geri gelmiş. guduvvvvv.
MiNAREDEN ATLARIM GEÇMiŞ SEVGiLiLER GÜNÜNÜ KUTLARIM.
doğum günü çocuğu,iyi aile pıtırcığı. doğum gününü kutladığım harikatül şahane varlık. genellikle komik, iyi bir dost, çabuk sinirlenir gözükse de ender patlayan, sabır abidesi mahluk. yanında fütursuzca şımarabildiğimden midir yoksa aradaki 380 kmlik mesafedenmidir pek severim kendisini. aynı şehirdeyken sürekli kavga edip izmire geri dönünce kıymete binmesi badem gözlerine işaret. ama benim kuzenim gerçekten badem gözlü böyle yeşil yeşil.

seviyorum len seni kerata. iyiki doğmuşsun guzuuuumm.
bugün doğmuş olan uzmandır. bugün doğmuş olduğunu entrylerini inceldikten sonra da anlayabilirsiniz.

(bkz: hassas balık burcu erkeği)
harbiden güzel nick.
Why is nivea pregnant?

'cause max fucked her.
nickiyle 2 dklık durup durup gülümsememe sebep olan tanımadığım yazar.
bu da neyin nesi dediğim yazar kişisi.
(bkz: itinayla nickaltı doldurulur/#8258953) entry sinden reklamımızı duyup, bu yazarı seviyorum seçeneğini kullandığım yazar. o denedi ve şimdi çok memnun. sıra sizde! neden hala duruyorsunuz?
#8691032 buradaki durumun kendisine ait olmadığını umduğum yazar kişi.*.
sağdıç; bu adamın hitap şekillerinden biri; ama öyle güzel söylüyor ki bu kelimeyi bir damadın sırtına vurmak isterken buluyorsunuz kendinizi. ben sağdıç dediğimde o etkiyi veremiyorum mesela. ama olsun deneyeyim; şşş n'aber sağdıç? *