bugün

show radyoda dönem dönem program yapan ekin olcaytonun programının ismidir. Kendisi NTV tayfasındandır.bir dönem cine 5 de haber sunmuştur. Şimdilerde show radyoda programları devam eder. Aynı zamanda kanal 1 de ana haberi sunar eskiden daha güzeldi.
(bkz: ekin olcayto)
kıymeti bilinmeyen sözlük yazarı. ilerde anlayacaksınız.
başımıza iş açacak troll.
ben sweet lady nin ek hesabıyım diye bağıran yazar imiş.
Bir jartiyerli pamuk prenses değildir.
(#29063745)

Dostum prenses demişsin ama bu bildiğin bidon.
Asıl nicki çabuk prenses olup ç'yi yediği yönde iddialar var.
tombikmiş, sempatik olup olmadığına birazdan bakacağız diyerek selamlamaya hazırlandığım yazar.
Niye bana kimse girmiyor diye sitem etmiş sözlüğe. Bir yazar.
Sana deli gibi bi sağdan bi soldan sonra da taaam ortadan eksi vercem ki kendinden geçeceksiniz 22 yaş üstü isen tabi yoksa sana tü kaka.

22 yaş üstü bir yazar. Inş.
akıllı olun adam olun lan.
sözlüğün piremsesidir. sözlükteki kadınlara laf ettirmem aga.
Seni cekemiyenler var tatlım. iyi yazmalar dilerim. Dogru yoldan hiç şaşmaman dileğiyle...
beni ara ara açık oylayan çocuk ,berhudar olsun .yolum kesişirse hakkında daha fazla bilgim olur umarım .
(bkz: Hadise)
ikizler burcu olan, sevimli mi sevimli, kadın hakları savunucusu, haksızlığa karşı olan, yüreği sevgi ile dolu mıncırılası yazar.
prenses diye nick alan canlının beni eleştirmesi de ayrı bir ironi. o eski hesabımı da kendi isteğimle kapattım.
ailem elime telefon vermiş mişte. babam lisede bile türkçülük faaliyeti yapıyormuş. annem mhp kadın kollarında. ama sen hayırdır. bir hiçsin hiç. korkaksın. ben mertçe ırkçıyım diyorum sen korkaklık yapıp hümanist davranmaya devam et.
Bu nicki almaya utanmadı mı.
Sözde türk ama kürt yazar.
Özgecan dan prim kasan ergen.
Gelir şimdi nickaltına başlar saymaya. Az kaldı.
Ne kadar da çok konuşuyor..
en az benim nickim kadar tuhaf, erkek olduğunu prenses kelimesiyle saklamaya çalışan yazardır.
Zamanında trolluk yapıp sonra tövbe etmiş 40 suyla boy abdesti almış.

Şimdi de onu geçmişiyle kabul eden yazar arkadaşlarıyla toplanıp zekalarinin yetmediği yerde " ahahha kezban nihahaha ergen" triplerine giriyorlar.

Tanim: bir yazar. *
sözlüğün en sevilen yazaıdır. canımın içidir.
an itibariyle nickaltı saldırısına uğrayan bir arkadaşımız fakat bu şahıs hala çaylak ya da silik değil. niye ki?
severiz iyi bir pirensesdir.
çaylak olmuş yazar.

geçmiş olsun.