bugün

Gelen gideni mumla aratir atasözünde giden kişidir.
(bkz: emrin)
(bkz: tamam)
(bkz: yaparım)
(bkz: oduncu)
Bir Sezer değil. Zaten olamazdı da.
incelenmesi gereken siyasetçi

defalarca yakından uzaktan gördüm dinledim. Eğer bu adam bir mevzuda bir şey söylemk istemiyorsa sorunuza 20 dakika cevap verir sonuç olarak hiçbir şey anlamamış olursunuz.
kesin bir şeylere hayret ediyordur.
kronik olarak 23 nisanda hastanalanır.yarın yine hastanalacaktır,allah tamamına erdirsin.
Senelik hastalanma dönemi yaklaşan eski siyaset adamidir.Şimdiden geçmiş olsun dileklerimizi sunar yarinki 23 nisani kutlarız.
kendisinden beklenen cesur olmasıydı. yanlış anlaşılmasın, müslüman olmayanları biçmek adına değil, bir yönüyle davete yol verici, bir yönüyle adavete ket vurucu... ama onlar kendi mizaçlarına uygun olanı yapmayı kafaya koydular ve yapmaktalar da...

risksiz, korkak ve tavizci olarak...

diyoruz ki bu işte zikzak olmaz. böyle istikamet de olmaz. ama anlatamadık. adama dansöz derler. kavis kavis nereye kadar?

bir bilyenin yer çekimsiz bir sahada gittiğini ve bu bilyenin kalibrasyonu yapılmamış bir aletten harekete geçirildiğini düşünün.

asfalt yerine hem patikada hem de çok daha uzun yol gitmek; içerde de tıklım tıklım yolcu.

işiniz iş, yolunuz yol değil! dalganıza bakın.

bu arkadaş da akılları başında olduğundan değil, akılsızlıktan ötürü merhamet gafletine düşenlerden.

böyleyken böyle...
kanımca parti kurması yönünde yenilikçilerin * * * ikna edemediği siyasetçi.

susmasına gelince de o toplara girmek istemediğini herkesin görmesini istemesindendir.
Kraliçenin has adamı.Sen ben ahmet mehmet neden kraliceden nişan almiyor bu adam ne yaptida ingiltereden ustun hizmet nisani aldi. ? Siyasal islamci niteliksiz eski cumhurbaskani at gitsin.
görsel
Her milli bayram ve tören günlerinde hastanede yatmasıyla akıllarda yer edinmiş zat-ı muhteremdir. Şimdilerde turp gibi deyolar. 2 senedir hastane yüzü görmüyormuş.
bu adam cb iken işler daha güzeldi .
Kendisine benzemeyen mumdan heykel yapmışlar Allah affetsin.
Ilk defa bu kadar atarlı gördüğüm eski cumhurbaşkanı.
sinirli halini hep merak etmişimdir o halini görünce insan gerçekten hayrete düşüyor.
Atamalarında altında imzası olan kişiler tek tek fetocu darbeci diye alınıyor, iki anayasa mahkemesi üyesi tarihte ilk kez açığa alınıyor.

Bu çıkmış demokrasi dersi veriyor.

Ordunun yargının en tepesine atadığın adamlar çeteci çıkınca sorumlusu ben mi oluyorum sayın gül.

Akıl vermeyi bırak da bi özeleştiri yap. Git tarımla falan uğraş bırak bu işleri. Tayyip gel dese ilk otobüse binip koşa koşa gelecen.
Bu telefondan niye bağırıyordu la darbeciler kimse en ağır ceza felan takma dişleri düşüyor bey amca sg surdan.
4 ay başbakanlık yapmıştır.
Hakkındaki 2000. Entryi girdiğim, eski cumhurbaşkanı.
Köprü açılışında alkışlanmadığı için Diyanet işleri Başkanının duası sırasında ellerini açmayan cb.
adam benim gibi ingilizceyi türkçeden iyi konuşuyor. o bıyıklardan bu ingilizcenin çıkması büyük başarı.
bir dönemin cumhurbaşkanıdır. insan hayret ediyor cümlesiyle anılacaktır.
görsel
görsel