bugün

atatürk'ün yaptığını iddia ettiği katliam ile r.t.e.'nin oğlunu aklayamayacağını anlaması gereken yazar. aslında gayet apaçık ortada her şey. bu zihniyetin bile bu konuda yapabileceği en büyük savunma işte böyle amaçsız bir karşılaştırma olabilir.

-ama o da öldürdü, ühü :(

he öyle.
kör zihniyetiyle, olayı 2 raporla kapattıran başbakanı ve onun oğlunu korumak için saçma bir karşılaştırmaya gitmiştir. onu bunu bırakın ölen kişi için üzülmemiş de atatürk e laf atarak tayyip i koruyor.

aldığı nickle 2. abdülhamit in adını lekeleyen şahsiyet.
nickini aldığı firavuna layık bir performans sergileyen sözlük yazarı.
hiçbir şeyden haberi olmayan bir yazar daha *
takibindeyim, entrylerini okudukça pek vermem ama :-)(gülen yüz) butonuna basıyorum, basma gereği duyuyorum.
ağzı salyasız.
menfaatleri doğrultusunda atatürk e aykırı yapılı nankör insaoğullarından.
bol keseden attığı entrysi çürütülünce silmekte sakınca görmeyen ve kin güden yazardır. aferin aslanım böyle mükemmele ulaşacaksın kısa sürede.
amacını anlayamadığım bir yazar. sanırım kendisi devamlı ordusunun komuta kademesi yahudi olan ülke başlığını sol çerçeveye getiriyor.
amacın artı almak mı? yoksa bulabildiğin bilgileri paylaşmak mı?
atatürk e laf atıp, onun liderliğinde kurulan devletin komuta kademesine yahudi diyorsun be insafsız.
şimdi geçmişi bırak da yoluna bak. kahraman bellediğin hangi akla hizmet ederek hangi kafayla yazdıysan, döneminde hiçbir banka hortumlanamadı dediğin adam ülkeyi ne hale soktu? bir de bunları yazsana.
ordusunun komuta kademesi yahudi bir ülkede mi yaşıyorsun orasını bilmem de rte nin can dostunun abd ve fethullah gülen olduğunu biliyorum. ayrıca sınır ötesi operasyonu da abd den izinsiz yapamıyorlar.
bu boş kafanı acilen doldurmaya bak derim.
pixars'tan cikmis yeni bir animasyon.
tek katıldığım nokta ingilizlerin istanbuldan savaşsız çıkmasıdır. yani işğal edilen topraklarda savaş verirken istanbul gibi stratejik bir konumu olan yer savaşsız terk kazanılsın.

not: atatürk karşıtı değilim ama bize kısıtlı gösterilen tarih arşivlerinden dertliyim.

açın arkadaş doğrusuyla yanlışı ile bu topraklara emeği geçmiş herkes değeri görür.
(bkz: #13036873) doğru söze ne denir. tarihi objektif olarak araştırmış ve bilgilenmiş bir kardeşimiz. takipteyim.

bazı putperestlerin zoruna gider bu tür entryler fakat öğrenecekler,kabullenecekler yavaş yavaş.
(bkz: abdülhamit the second)
doğru söylediği için dokuz köyden kovulan ve meyve verdiğin için taşlanan bir yazardır.

ek: nicki kadar düşünceleri de güzel olan yazar.
yazdıkları bilgi içerikli entry lerle dikkat çeken yazar. takip listesindedir.
(#13036873) nolu entrysinin bir kısmına katılmış olabilirim.
anlatmaya çalıştığın şeyleri atatürk'e hakaret ederek anlatıyorsan sende bir sorun var derim. insanları karşına alarak bir halt anlatamazsın.
bize biraz da fethullah gülen ve ılımlı islam'ı, siyonizmi, recep tayyip erdoğan ve büyük ortadoğu projesi'ni anlat.
nick altına gelip takip edilesi yazar diyenlere gerçekleri göster.
bu işe de rte'yi gerçekten araştırarak başla.

tanımcık: gerçekleri yandaşlarına yarım yamalak anlatan yazar.
fethullah gülen'in sözlükte kullandığı mahlas.
az biraz yüzü, az biraz utanması varsa (#11176726) numaralı girisi yüzünden, modemin fişini çekmesi gereken zat.

http://vimeo.com/28936085
atatürk'e ettiği hakaretler yakında sözlüğün başını derde sokacak, aynı şekilde kendi başını da. bilişim suçları bunun için var zaten.
(bkz: küçük ibo nun yengesi)
(#13246210)

cemaatine laf edilmemesi için iftira ve yalana fütursuzca başvurabilen zavallı. alıntı yapmaya çalıştığı şeye bir baksaymış keşke...

komiksiniz lan şakirtler...
nasyonel sosyalizm in ırkçılık anlamına geldiğini çok ama çok iyi bilen kişidir. 3-5 iq kırıntısı ile cahillik peşinde koşanlara ayar vermekten bıkandır. yeter lan, ben bıktım siz bıkmıyorsunuz!

http://tr.wikipedia.org/wiki/nasyonal_sosyalizm
yetersiz yazar. kılavuzu wikipedia olanın burnu boktan çıkmazmış. wikipedia türk tarihini taraflı yorumlar ve türklere olumsuz bakar.
(bkz: padişahı karıştırma mesele ikimizin arasında)
istibdat döneminin yani baskıcı dönemin yegane dönek padişahı 2. abdülhamitten adını almış ve kişiliği hakkında ipucu veren yazarımsıdır.
adını aldığı kişi gibi, türkiye işgale uğradığında kendine yakışanı yapıp onun da türkiye'den tez zamanda uçup amerika'nın kucağına konmasını bekliyorum.

ek: saf katıksız tarikatçı ve şeriatçı.