bugün

(#2254508)
(bkz: abazan sozluk yazarlari)
(bkz: abaza ile abazani ayirt etmek)
(bkz: kadın kadın kadın)*
abayı yakmış yazarlardır.
sözlüğün formatına aykırı davranıp, abazalığını her başlık ve entry' de ortaya sunan, sıkıntı yaratan, sözlükten atılmayı da hakeden yazarlardır.
kız görünce salyaları akan yazarlar.
(bkz: abazan sensin yazar da sana girsin)
* * * *
(bkz: sözlükten soğuma sebepleri)
sol framede başlığından bile kolayca tesbit edilecek sözlüğün olmazsa olmaz yazarlarıdır bunlar.
abazanlığın sözlükteki tezahürü, büyük ihtimalle, bastırılmış olan cinselliğin; ortamı germe, kendini en doğru yazar olarak görme gibi yollarla gösteren yazardır...

(bkz: freud)
(bkz: bastirilmis cinsellik ve siddet)
(bkz: abaza mehmet pasa)**
cinsellikle ilgili başlıkları okumayı ve o başlıklara entry girmeyi pek seven insanlar topluluğu olarak tanımlanabilir.örnek verecek kadar saf olmadığım başlık ayrıca.
(bkz: zall)*
kuzey kafkasya'da yaşayan milletten olan yazarlar son yıllarda sayıları bir hayli azalmıştır.

(bkz: abaza)
(bkz: hayatı belden aşağısı ile idare etmek)
abazansozluk.com adresindeki yazarlardır.
başlık beni güldürmüştür.

nitekim sanki bu kişiler tespit edilip sıkıntıları giderilcekmiş gibi olmuştur.
kız ismi görünce yavşayan yazarlardır. git icq'da falan kovala kardeşim burası sözlük.
insanlık hali, ergendir olur, bana da geliyorlar, ihtiyacı gelmiş ne yapsın, tatmin olmaya çalışıyor.. gibi sözlerin anlayışlılar tarafından dökülmesini sağlayan başlık
abaza ile abazan arasındaki fark'ı bilmeden başlık açan yazarlardan hemen sonra sözlükten şutlanabilirler.
ırkçılığın son raddesidir.

(bkz: ne mutlu türküm diyene diyen yazarlar)
*
(bkz: inci sözlük yazarları)
(bkz: beni diyo abi beni)

aaa, yok yanlış başlık... ben o değilim lan.*
- şu ağza bak hele.*
(bkz: seri eh işte veren ibne)
(bkz: 6 nesil yazarlar) üzülerek söylüyorum saffet.
(bkz: aribra) author abazansa ben de ben de!