bugün

(bkz: dostlar alışverişte görsün)
7 gün içerisinde unutuyoruz sonra hayatımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz grubudur. *
s.ke sürülecek aklı olmayan, smiley atmaktan beyni sulanmış gerek ülkücü, gerek kemalist takılan ergenlerin vatanı internet üzerinden kurtarmak üzere giriştikleri siber savaşın en etkili silahlarından biri. çok zayiat var.
aslında, bir şehit için bir günde bir milyon olunmalı. ama sözde değil, özde...
sonucunda bunu gören tetöristler bundan çok etkilenip dağdan inecekler.

(bkz: ya bi facebook u bırakıp çay koyun)
içi boş olduktan sonra 1 milyar olsan ne fark eder. önce adam olalım ondan sonra 1 milyonda oluruz 100 milyonda.

edit ; yarında bursada ölen madenciler için bir grup acılır msnde nicklerin baslarına güller konur ama neye yarar ?
(bkz: şehit haberlerinden sonra vatan sağolsun demek)
altına not olarak: katılmayan türk değildir yazabilen gruplardan bir tanesidir. ulan sen kimsinde bununla benim türklüğümü ölçüyorsun. buna çılgınlar gibi katılanlara bakıyorum 20 yaşını geçmiş insanlar: abiler, ablalar,kardeşler, üniversite öğrencileri... tamamiyle psikolojik olduğuna inanıyorum. bir zat yolluyor herkese, millette atlıyor: 'ulan bunada katılmazsam yuh derler bana' diye.
feysbuktaki feyk türklerin sayısını belirlemeyi amaçlayan bir tür nüfus sayımıdır.

(bkz: hadi 10 milyon olalım türkün gücünü dünyaya gösterelim)
(bkz: abi sen kaç hesap açmışın öyle)
(bkz: bütün arkadaşlarını çağırmayacaksan sakın gelme)
(bkz: facebook da durmadan bir milyon kişi arayan tipler)
mahallenin büyük abisi rolünde elimi elemanın omuzuna koyarak bir cümle söyleme isteğini doğurur bende.

- şimdi gülüm; gerekirse bir şehit için bir günde yedi milyon da oluruz o mesele değil de ne bok yaparız onu konuşalım. her biriniz bir fatiha okusa kafi. şimdi dağılın ulan!
(bkz: burası kasıyo msn var mı)

bu entry'yi, hatalı bakınız veya link verilmiş gerekçesiyle silen moderasyonu anlamak zor... lütfen bir açıklama yapsınlar...
(bkz: facebookta vatanı kurtarmak)
aynı şekilde peygamberimiz için 999.999.999.999 kişi oluyoruz gibi saçma gruplarda vardır. sanki böyle gruplar açıldığında sevap işleniyor.
insanların dini,milli duygularını kullanıp binlerce kişiye adminlik yapmak isteyen ego kurbanı ergenlerin açtığı sayfa tipi. (bkz: Kevin Durant 300 binse Hido 3 milyonu geçer)nah geçer.
Hepsi olmasa da malesef ki manevi değerlerden yararlanılarak korsan reklamcılık için kurulmuş gruplardır çoğu.(Bazı kişiler böyle grupları görüp açıyorlar reklam amaçsız onlara sözüm yok.)
Hatta bu konuda internet üzerinden,face'ten nasıl para kazanılır tarzında seminer veren kuruluşlarda vardır pek bilinmesede.
(bkz: Korsan reklamcılık)
" - abi facebook'da 10 milyon olduk.. "
" - ee.. "
" - sildiler be abi.. "

(bkz: sanal alem delikanlıları)
embesillerin açtığı saçma sapan, anlamsız ve bir sonuca varmayan, ek olarak şehitler üzerinden kendine pay çıkaranların yaptığı eylemdir..
iki üç gün şehit haberleri, türk bayrakları paylaşıp üçüncü dördüncü günden itibaren normal paylaşımlarına devame edecek, sonraki günlerde de ben fake deilim isyanları ile dolacak sayfalardır.

n'oldu? hani şehitler içindi? hani ülke kurtarıyodunuz?

şehitlerimizi geçtim şehit kelimesini bari kullanmayın sıcak evinizde ve klavye başındaki galeyana gelmiş vatan kurtarma operasyonlarınızda.