bugün

şüphesiz ki türkiye'nin sabrının denendiği tarih.
patlamalar, depremler, metrobüs kazası. izlanda'da 10 yılda yaşanan atraksiyon bizde 1 günde oluyor. ne çileymiş arkadaş.
akp döneminde ki en zor günlerden biridir.
bunun 2015 olanında amsterdam'a giden uçaktaydım. bugün gebeş gibi yatıyorum. hayat işte.
akp döneminde yaşanmış olmasının yanı sıra 2016'nın en kötü başlayan günü olmaya adaydır. Deprem, terör saldırısı, istanbulda toplu ulaşımın durmasına sebep olan metrobüs kazası, sağanak yağış, vs

yaralanan polislerin ölmemiş olması tek tesellimiz olabilir.

edit: 2 ölü 18 yaralı olduğu haberi geldi.

edit 2: sayılar güncellendi. 11 ölü 36 yaralı varmış. ölenlerin 7si polis.

allah belanızı versin orospu çocukları
(bkz: darbe girişimidir)
Bursa depremi, vezneciler patlaması, metrobüs kazası, Tanju gürsu'nun yoğun bakımda olması.... Saat 09:59 lan daha günün özeti bile diyemeyiz. Allah beterinden korusun.
görsel

Bu kadar sey ayni gunde yasandi. Sonumuz hayrolsun. Yaralilara allah sifa versin.
Cenabet gün diyeceğim de ramazandayız.
Pek olaylı gün.
tuhaf bir gündür. başlık açayım diye geldiydim ama çoktan açılmış.

işin en enteresanı saat henüz 10,20. allah daha fenalarından korusun çağırırmış gibi olmayalım da harbiden ne tuhaf bir gündür bugün arkadaş. deli gibi de yağmur yağıyor sabah beri istanbul sokaklarında..
ramazanın başındayız. kendimize çeki düzen vermemiz için sadece rabbim ikaz ediyor bizi. allah (c.c.) beterinden korusun merhametinden ayırmasın. allah akıl fikir versin, şuur versin müslümanlara.
oruç tutuyorum bahanesiyle okula gitmediğim haftanın 2.günü
aglama duvarinda gulesim geldi'nin çaylak olduğu gündür. tarihe not düşelim.
Sabaha kadar telefonda idim. Saat 6:45 gibi yatağa girdim. Ardından deprem yüzünden bir anda uyandım. Ney oluyor demeye kalmadan saniyelerçe sallandım. Yeni uykuya girdiğim için dalmışım. Ayılamadım. Rüyamda bir ilk yaşadım. 3 katman halinde rüya icinde rüya içinde bir rüya gördüm. ilk defa iç içe 3 rüya gördüm ve saat 14 32 de uyandım. Kendimi kötü hissediyordum. Sanki 3 yıllık uykudan uyanmışım gibi ve evde annemler yok. Cenazeye gitmişler. Lan ne oluyor dedim twitter a baktım teror saldırısını okudum.

Bugün hayrolsun.. Sabah 6 50 gibi başlayan yağmuru da işin içine katarsak şuan bursa da serin bir hava var bu tarih itibari ile. Birşeyler ters gidiyor.
(img:#1080218)
(bkz: 7 haziran 2016 tanju gürsunun ölümü)

bitsin lan artık bugün.
Bugün galiba ölümden döndüğüm gün olabilir. Beyazıtda işim vardı. Sabah erkenden gitmem gerekdi ve ben uyuya kalmışım annemin beni yatakta gördüğünde verdiği tepki öyle başkaydı ki. ilk defa uyuya kaldığıma bu kadar şükrettim.
istanbul için belalı bir gün.
Ay ve günün sayı değerini topladığımızda 13 sonucunu veren tarih.
sirkecide arabalı vapurun iskeleye girmesi ile kaldığı yerden son sürat devam eden gündür.. oğlum sabah baktınız mı iyice güneş batıdan doğmuş olmasın bir günde bu kadarı fazla hakikatten de ya..
survıvorda efecanın eleneceği gün. gönüllüleri destekleyen izleyiciler için çok acı bir tarih olacak çünkü takımın en güçlüsü elenmiş olacak. ünlüler ise bu konseyden sonra iyice güç kazanıp kalan oyunları rahat oynayacaklar.

ne bekliyorduk ki? şehitlerimizi anmak mı? teröre lanet etmek mi?

evet ediyoruz. facebookta beğeni kazanmak için yapıyoruz bir şeyler.

ister inanın ister inanmayın ama bizde kalmadı vicdan.

türkiye'de survivorın bitecek olmasına, sayısız şehidimizden daha çok üzülecek milyonlarca insan var. daha da bir şey beklemem bu halktan ben.
allah vatanı hainlerden korusun yeter. gelişmek falan fazla bize.
vay amk.
şu tarihin lanetini bile bile balığa çıktım. fırtınaya yakalandım. lan zor kactim. daha dogrusu su an bile hala kaciyorum. denizlerde 3 gunluk hava raporuna da kafam girsin.
görsel

ek:girdim limana.
aksu çayından mardan palace görünümü.
görsel
Şüphesiz ki; yücelerin yücesi olan benim doğduğum gündür. Kutlu olsun.