bugün

koyun denilince kızılmaması gerektiğini gösteren manzaradır. adam bir dünya konuştu aradaki iki kelimesi hemen hemen bütün yandaşlarda manşet oldu. allah adı verdim biraz irdeleyin ya.
siz kopya çektiniz hepinize sıfır diyecek birileri olmadığı için bu yavşaklık sürecektir.
tanım: hepsini yöneten kişinin aynı olmasından mütevellit olan durumdur.
tek bir sahipleri olduğunun kanıtıdır.
demokratik taleplere canımız feda. *
7 gazeteyi bırak 700 kişi ananı tayyip diye bağıryor. yaptıkları buna bakarak normaldir.
bu 7 gazete spor için de "biz kazanacağız" konulu yazıyı yazdı. tek dertleri 1 can kaybı daha olmasın. sizin derdinizse ne kadar can kaybı o kadar kar.
ilahi bir tesadüftür.
--spoiler--

haberimiz yokmuş gibi başlıkları atalım kanka.

--spoiler--
safların açıktan belli edilmesidir. gözdağı veriliyor, başka bir şey değil.
(bkz: satılmış yamulmuş yalan medya)
demokrasinin gücahahahahah öhöm gücüdür.
kopya ile kpss de full çeken adamları şimdi anladım aynı serinin malları bunlar.
kopyala yapıştır gazeteciliktir.
ortadoğu ya gidip yerleşelim bence. hiç değilse deriz burası ortadoğu, geri bir yer. kalkındırmak için çabalarız. bu nedir arkadaş, utanmadan muhabir çalıştırıyorlar bir de. AKP haber ajansını kurun bu kadar masrafa ne gerek. ama mesele o değil, mesele kitle iletişim araçlarıyla milleti uyutmak.
bunların kafa da basmıyor. biz aynı manşeti yazarsak millet çakar durumu, bunu bile düşünemiyorlar mallar !
nerde okumuştum bilmiyorum ama tanım olarak birisi şöyle demişti: 7 gazetenin aynı sms'i manşet yapmasıdır.

olay budur.
hoca yakalarsa kopyadan f verir değiştirerek yazsaydınız çocuklar.
-ne yazayım abime.
-ne yazcan abine
-ne yazayım abime
-ne yazcan abine..
şeklinde diyalog sonrası hukuku bulmuştur.
şu tip gazeteciler olursa ve bunlar birde milletvekili yapılıp ödüllendirilirse normaldir. kendi çalar kendi dinler, kendi yazar kendi okur. geçti borun pazarı sür eşşeğini niğdeye. (bkz: http://www.aksam.com.tr/s...parki-yorumu/haber-213571)
ne kadar tarafsız(!) olduklarının göstergesidir.
bir gazete fiyatına 7 gazete okumaktır.

(bkz: tek tip gazetecilik)
(bkz: türk basınının içler acısı hali)
teyyip'in emrine binlerce dezenformasyon üreteci sunmuş mütareke basınının içler acısı hâlini ortaya koyan durumdur.

lan 7 gazetede manşet atabilecek bir tek adam yok mu?!
aydın doğanın vakti zamanında taksimdeki hilton projesini bilmeyen ergenlerin açtığı başlık.
basligi atan kisinin ayni olmasi ile iliskili durum. Ya da attiran kisi, bilemedim.
basın özgürlüğü olarak açıklanabilecek olaydır. kimin canak yalayicilari olduklarini gururla gostermektedirler.