bugün

maçın sonucu ne olursa olsun maçtan sonra almanya yenilince biz de yenilmiş sayıldık esprilerinin yapılacağı maç.
hiddink, oyunculari almanya macina hazirlarken bari 25 haziran 2008 almanya türkiye maçı'nin videosunu izletse. oyun nasil oynanirmis bir gorurlerdi bizimkiler en azindan. belki hatirlarlar o gunleri ne bilim. simdiki duruma bakinca, cok karamsar olmak istemesemde, yenilme olasiligimiz yenme olasiligimizdan kat kat fazla. almanya tum maclarini kazanmis, sifir hatasiz yoluna devam ediyor. durupta bize yenilecegine ihtimal vermek cok guc. soyle bir beraberlik koparabilirsek ne mutlu bize.
her milli maçımız gibi büyük bir farkla yenmemiz gereken maçtır.
hangi kanalın yayınlayacağını merak ettiğim maç. ilker yasinin olmadığı her kanal makbuldür efendim.
Puan almamızın olası olduğu karşılaşma.

http://babatorik.com/guen...rkiye-almanya-7-ekim-2011
berabere kalırsak büyük bir başarı olur. büyük bir olasılıkla iki farklı yenecekler bizi.
arkadaşımın çok ısrar etmesine rağmen gitmeyeceğim maçtır. yine arkadaşın davatiyle galatasaray-liverpool maçına aslantepe bi kere gittim o çıkış nedir be arkadaş.. sorun çözülene kadar da deplasmanda olsa gitmem..
almanya'nın 10 da 10 yapmak istediği maç .
7den 70e oluşan sistem ile imam-cemaat ilişkisinin maçı.
Almanya nın elimize vereceği maç.

dedit; lan 2000. entry miş. heba ettim burda amk.
mesut özil muhabbetinin sıkça döneceği maç.biraz empati yapalım doğduğundan beri türkiye'de yaşamış, türk altyapılarında yetişmiş, onca sene türkiye liginde top koşturmuş biri sadece babası alman olduğundan dolayı almanya milli takımını seçse bizim milletimiz onu ne yapar öyle bir düşünün sonra mesut özil'i eleştirin.
milli futbolcularımızın ciddiye aldığı, canını dişine takıp oynadığı takdirde galip geleceğine inandığım karşılaşmadır.
bi kürt olarak, türkiye milli takım formamı giyip pegasus tribününde dostlarımla beraber ülkemin en büyük ve özel takımını destekleyeceğim ve kazanmamız için dualar edeceğim maçtır. çok şükür gittiğim tüm milli maçlarda sahadan galip ayrıldık inşaallah bu maçıda alıp euro 2012 için büyük avantaj sağlarız.
kimse almanlar zaten çıkmayı garantiledi çok fazla maça asılmazlar demesin.
alman milleti disiplinli bir milletir.
adamlar yine galibiyet ve 11 de 11 yapmak için sahaya çıkacak.

bu iki maçta 4 puan toplamamız şart.
eğer guus hiddink avusturya maçında olduğu gibi beraberlik için çıkarmaz ise takımı sahaya, taraftarını da arkasına alan milli takım bu maçı alabilir.
arda nın avusturya maçındaki o son saniye penaltısını kaçırmasını umarım mumla aramayız dediğim maç.

olası bir almanya mağlubiyetinde, belçika kazakistan'ı yener ise (ki büyük ihtimalle yenecek), 1 puan üzerimize çıkacak, son maçlar ise biz azerbaycan ile belçika ise almanya ile oynayacak, o almanya o maça asılmayabilir, o zaman da papazı buluruz.

arda o penaltıyı atsaydı şu anda puan farkı 4 idi ve biz almanya ya yenilsek dahi, yine biz 2. sırada yer alacaktık, şu anda sakat hem de çok sakat.

o yüzden ne yapıp edip yenmeliyiz şu almanya'yı, yenemiyorsak da en azından berabere kalalım bari...
bütün futbolcuların ve teknik direktörün beraberlik yeter dediği maç. abi zaten bu adamları biz beraberliğe yatarken çok izledik. belçika maçı gibi. şimdiden kafalarına beraberliği koydularsa çok sikindirik bir maç olacak. böyle bir taktik olursa bizde umarım almanya 4-5 tane atar da görürüz güzel şeyler.
bu teknik ekiple pek umudum olmayan karşılaşma. geri dönüşlü bir maç olursa süper olurdu.
milli takımın beraberlik söylemleri ile beklediği maçtır. bana göre mutlak kazanıp rahatlamamız gereken maç iken beraberlik düşünmek ne kadar doğru tartışılır. karşımızdaki rakip çok güçlü ve disiplinli bir takım olması beni korkutan en büyük neden. alman disiplini malum sekizde sekiz yapan almanlar bu maçıda kazanmak isteyeceklerdir. umarım kazanan biz oluruz.
almanya'nın kazanacağı maç. adamlarda nasılsa garantiledik diye bişey yok.

yine de millilerden bi' son dakika heyecanı bekliyorum.*
Türk Telekom Arena'da yerimi alacağım maçtır. Ha yenileceğimizi düşünüyorum tabii ki her gerçekçi insan gibi ama olsundur.
Almanya nın arena da 52 bin taraftarın önünde kazanacağı maç.
kadın ve 16 yaş küçük çocuklar için 2000 ücretsiz bilet ayrılan ve 100 milli maçın üzerinde oynmaış olan rüştü reçber, bülent korkmaz ve hakan şükür'e uefa taafından plaket verilecek maç.
2012 avrupa futbol şampiyonası grup elemelerinde yarın almanya ile karşılaşacağımız, grup ikinciliği açısından önemli olan maç. *
inşallah metroda havasızlıktan kimse ölmez temennilerinin olduğu maçtır.
içimizdeki çakma almanları görmemize vesile olan karşılaşma. demek ki neymiş, almanya ya koyduğumuzda canı acıyacak çok insan varmış!