bugün

büyük ihtimal türk telekom arena'da oynanacak maç
önce ilk başlığımı parsellerim umuduyla arattım, olmadı. sonra neyse "türk telekom arena'da oynanması muhtemel" diye yazarım dedim, o da yazılmış. ne yazayım ben şimdi sözlük?

öncesinde ve sonrasında bizim hala mesut özil'i tartışıyor olacağımız maç.
0-0 bitecek olan maçtır.
oynanmama ihtimali olan maç.

tff gereken kararı vermeyip mahkemeyi beklemesi ve mahkemenin cezai bir yönde karar vermesi sonucunda fifa nın bizi diskalifiye etme olasılığı var.
büyük bir ihtimal ile beraberlik ile sonuçlanıcak olan maçtır.
selçuk ve burak oynarsa fark yiyeceğimiz maç.garantilidir.
umarım tarihi bir fak yiyerek bitiririz ve kırıtık oğuz ile hiddink'ten kurtuluruz.

hayırlara vesile olması gereken maç...
yeniliriz.
doğum gunumde oynanacak maç. bilin yani doğum günüm!
bu akşamki gibi oynarsak almanya bizi 5 ler..
maçın sonucu diplomatik kriz yaşanması olasıdır. o derece korkuyorum lan.
hamit ve nuri yetişirse yeneceğimiz maçtır.
neden bursa da oynanmadığını merak ettiğim karşılaşmadır. bu fikrime karşı çıkanlara son Almanya galibiyetimizi, hatta hollanda galibiyetimizi de bursa da aldığımızı hatırlatmak isterim.
(bkz: korkuyorum)
yanlış anlaşılmasın almanya'dan korktuğum falan yok kendi takımımızdan korkuyorum.
kesinlikle yenilmeyeceğimiz maç, en azından bir beraberlik alıp, son maçta da azerbaycanı yenersek tamam play-off' tayız
(yamulmuyorsam son maç azerbaycan maçıydı), ama ondan sonrası daha önemli ya neyse.
berabere bitecek maç. sağlamcı hiddink ne yazık ki, bizi sağlama alamıyor.
biz kolay maçlarda puan kaybetmeyi zor maçlarda süpriz yapmayı severiz ben milli takımdan galibiyet bekliyorum.
1-1 bitebilir. her neyse bu tahmin, asıl önemli olan biz almanya'ya yenilir, belçika da kazakistan'ı yenerse, ki büyük ihtimalle yenecek, 1 maç kala bizim önümüze geçiyor. o zaman da euro 2012'ye de katılamama olasılığın yüksek oluyor. tabii belçika son maçta almanya'ya gidecek ama almanya o maçta yatabilir. kimsenin bu gerçekten haberi yok galiba ki kimse söz etmiyor. uzun lafın kısası kesinlikle yenilmememiz gereken maç. gerekirse hiddink beraberliğe oynatsın.
gollü geçer. almanlar rahat. zaten gol bulurlar. biz de atarız. over da gelir böylece.
kimse alınmasın gücenmesin ama .mımıza koyacakları maç olacaktır.
yenersek hiddink 10 yıl daha takımın başında kalır..
el çüküyle tur atlamaya alışmış bir milli takımımız olduğundan, en iyi ihtimalle berabere bitireceğimiz maçtır. sonra bekle ki belçika almanya'ya karşı puan kaybetsin.
bu sefer almanya yenildiğinde bizim galip sayılacağımız maç.
bu maçı alsak bile bence euro 2012'ye hiddink'le gitmememiz gerekir.
türk futbolunda yaşanan keskin düşüş, hiddink faktörü ile birleşeceği için fark yiyeceğimiz karşılaşma olacaktır.