bugün

Trabzonsporun kazanacagı bir maçtır. tabi aziz bey bu maçada elini uzatıp sarı formalı futbolcuyu satın almazssa. he birileri oynadı kazandı tebrik etmesini bilen bir trabzonspor tafatarı sormak ister salyaları akan bursaspor taraftarına.başkasının şeyiyle şampiyon oldun eyvallah da neden hala başkasının şeyiyle şeye girersinki.sil artık salyalarını.
trabzonspor'un sezonun ikinci yarısındaki ilk iki maçta kaybettiği 5 puanın telafisini yapmak isteyeceği maçtır. trabzonspor, seyircisi önünde şanslı görünen taraftır.
trabzonsporun yay gibi gergin olacağı maçtır. bu panik bu stres maça nasıl yansıyacak göreceğiz, lehlerinede olabilir alehlerinede. birde eski huylarını sürdürlerse gol atamadığı her dakkika gerilan trabzonluseyirciler paranoyakça hakeme vs sinirlenerek sahaya atlayabilir. tabi bunlar birer var sayım erken bir gol bulursa o bütün stres ve gerilim boşalır ve rahat bir maç devam eder.
trabzonspor un ilk yarıda 2 farklı öne geçmesi şart olan maç. yoksa balon takım trabzon bu maçta çok büyük bir gürültüyle patlayacaktır.
trabzonsporun tahmin edilenden daha rahat kazanacağı bir maçtır. trabzonsporun bu takımlara karşı zorlandığını hiç görmedik, trabzon'u zorlayacak takımlar bellidir.
trabzonsporun mutlak kazanmak zorunda olduğu maçtır.puan avantajını yitirdiğinden dolayı galibiyet şarttır.
bursaspor'un maç başlığına baktım içinde bursalı olmayan yok. trabzonspor başlığına geldim, mesaj yazmayı geçtim başlığı açan bursalı.

fark ortada be canlar.*

edit: şu kalıptan da bıktık be. yok mu başka numaran aslanım?

--spoiler--
şayet hakemler uydurma penaltılarla trabzonspor'u kollamaya çalışmaz ve adil bir maç yönetirlerse antalyaspor en az 1 puanla geri döner...
--spoiler--
(bkz: var mı)
traboznun muhtemelen kaybetmeyeceği maç.

olsa izleyeceğim maç.
trabzonspor'un hızlı başladığı maçtır. ha birde;

http://www.megalive.com/?v=23fhbdns *
antalyaspor un net pozisyondan yararlanamadığı maç.
trabzonspor tempo yaptıkça antalya aynen karşılık veriyor. iyi maç oluyor.her an gol gelebilir. dakikalar 28'i gösteriyor.
trabzonspor'un böyle oynarsa puan kaybedeceği maçtır.
trabzonda olamasakta ekran başında antalyaspora destek verdiğimiz maç.
an itibari ile trabzonlu futbolcularının sinirden delirdiği maçtır.
an itibariyle burak beşiktaş'tan kovulma sebebini açıklayabileceği bir gol kaçırdığı maç.
hakem hüseyin göçek in maçı sanki antalya daymışçasına , tüm takdir haklarını antalyaspor lehine kullanarak ve dolayısıyla trabzonspor un etkinliğini azaltarak yönettiği maçtır (trabzonspor lu değilim).

-edit-fener li arkadaşlar bi gaz olmuş son maç bursa dan gol haberi beklemezler umarım gene .

-edit-evet evet hatırlatması bile tüğlerinizi diken diken etmiş eksilerden belli oluyor , böyle daha da keyifli ...
beraberlikle biten karşılaşma olmuştur, trabzon 2 puanı antalyada bıraktı.
nedense sözlük yazarlarınca fazla ilgi görmeyen maçtır.
ikinci sezonlarda trabzonspora gelen cenabetliğin devam ettiği maçtır.
daha önce trabzonspor un seve seve şampiyon olacağı gerçeği şeklinde bir başlık açsam da trabzonsporun şampiyon olamayacağını gördüğümüz maç olmuştur bu maç.

hadi geçmiş olsun arkadaşlar. üzülerek söylemeliyim ki fenerbahçe şampiyon olur bu sene..

not:bir tarbzonsporlu.
trabzonun şampiyonluk ihtimalini fazla fazla düşüren maçtır.*
abim demiştide inanmamıştım. kupada biz çakarsak ligdede siz çakarsınız amı götü dağıtır bunlar bidaha toplanamazlar demişti doğruymuş.
not: abim beşiktaşlı ben fenerbahçeliyim.
bir iki maç daha kötü sonuç alınırsa eğer trabzonda şenol güneşin kellesi istenir, o kelle alındıktan sonra da saçma sapan bi teknik adam getirilir sonra o da yollanır ve yıllardır olduğu gibi trabzonun seneleri ziyan olur.
bu maçta görülmüştür ki trabzonspor şampiyonluk baskısını kaldırabilecek bir klüp değildir.bu maçın bitmesiyle götü kalkık trabzonspor taraftarlarınında artık diyecek bişeyi yoktur heralde.**
trabzonsporun rüyadan uyandığı maçtır.
güncel Önemli Başlıklar