bugün

portekiz'de çok gıcık olduğum oyuncu var. galler yensin, dökülelim sokaklara.
portekiz" in yüksek şansı karşısında formda galler" in yine beraberliği haber verdiği maç.
portekiz in kazanacağını düşündüğüm maç.
Beyıllı galler'in zayıf rakibi karşısında zorlanmadan finale çıkacağı maç.

Skor 3-1 bale (2) , ronaldo (2,kk)

Haydi cengaverlerim izlanda galler finali bizi bekliyor.
polonyayı bala göte eleyen portekiz gallere takılır.
Galler'in Almanya'ya bekle bizi finalde diyeceği maç.
portekiz galler i yener. ramsey sarı kart gördü, oynamıyo.

ama ronaldo da hala sakat. ricayla getirmişler ya, trainer öyle dedi ya. yoksa gelmek istememiş cristiano. n´olur gel, iki hareket yap, 5 dakka oyna, 10 dakka ama gel, demişler, o da gelmiş. yoksa sakat adam.

biraz daha düzeldi son maçta. bir nebze daha düzelirse, arka iyi, quareshma çok iyi...

yani galler istekli falan, ama portekiz galler i yener.
Hakem bitiş düdüğünü çalacak,Galler finalde olacak. Bekleyin ve görün.
Bale'in en az 1 gol yazacağı maçtır. Kazanan taraf da şanlı galler olacaktır.
güçsüzün yanında olma içgüdüsü. galler çıksın finale.
gallerin alması gereken maç. adamlar kaç maç güzel oynayıp kazandılar.

penaldocu portekizlilere geçit yok. finalist galler olacak.
Portekizi tutacağım mücadele,izlandayı tuttum elendi,italya'yı tuttum elendi birde böyle deneyim.
Portekiz baya baya turnuva takımı görüntüsü verdi maçlarında. Sakin olurlarsa yine tur atlarlar. Galler değişik takım ne yapacağı belli olmaz gibi duruyor. Mesela portekiz 4 yer diyemiyorsun ama galler enteresan 4 de yer 4 de atar öyle cins bir takım.

Bence sakin kalacak ve turu geçecek takım portekiz olur gibi.
Ronaldo'nun bale'i erkenden tatile yollayacağı maç. Portekiz acımaz.
Portekiz şoparlarının elenmesini umduğum maç. Bastır galler. Bale'in, insanların zirvedeki ronaldo - messi algısını yenmesi için bir firsatı var. Umarım başarılı olur.
Kalbimizin galler den yana olacağı maçtır. izlanda olmadı bari galler olsun. Yeter artik hep ayni ülkeler.
Gönlümüz galler'den yana.Buraya bala gelen portekiz umarım yenilir.
Galler normal şartlarda maçın favorisi idi yalnız bugün ramsey ve davies olmayacak. Yerleri dolmaz. Çünkü gerçekten alternatifleri yok. Ramsey nin yokluğu bale i de etkiler. Portekiz bir şekilde tur atlar. Adamlar kazanamıyor ama sonuçta kaybetmiyor da. Ayrıca berbat futbol oynayarak kazanabilen bir takımı yenmek çok zordur. Ronaldo yine bol bol isabetsiz şut çeker. Belki galler 3-5-2 oynadığından Portekiz kanatları iyi kullanırsa 1 kafa golü atar. O da belki.
içinde bale vs ronaldo hikayesi de barındıran maç.

bale; çalışan çabalayan ama ronaldo ismini ( bakın futbolunu demiyorum, markasını diyorum) aşamayan konumda şu an. ipleri eline alamıyor madrid'de.

ronaldo ise kariyerinin sonlarına geldiği bariz görülen lakin marka ve imajı ile ayakta kalan bir durumda. portekiz kupayı kazansa nani, quaresma, pepe ve sanchez gibi isimler sayesinde olacak ama her yerde ronaldo'yu göreceğimizden şüphesi olan var mı?

ronaldo, messi milli takımı bırakınca gaza basar diyordum ama polonya maçında yine sahada yoktu. şimdi kendisi için en büyük tehdit olan bale e karşı bir motivasyonu var mı? göreceğiz.

milli takımlardaki hikaye de benzer aslında. bale takımını sırtlayan 3 - 4 isimden biriyken ronaldo takımı tarafından sırtlanan isim konumunda macar maçı hariç.

ramsey in olmaması zaten portekiz karşısında geride gördüğüm galler'i çok geri atıyor. portekiz'in kazanacağını düşünüyorum.
Gareth Bale'yi sevdiğim için galler'i desteklediğim maç.
herkesin bu kadar ronaldoya eleştirel yaklaşmasını kabullenemiyorum ronaldo kötü oynamış yok küçük takımlara gol atıyor yok bilmem ne elbette bir çok genç yetenek var dünyanın en iyi sorunsalında markalaşmış iki oyuncunun olmasi tabiki can sıkıcı ama şunu soruyorum ronaldo 17 gol atar Şampiyonlar liginde finalde atamaz ronaldo kötü futbolcu olur ronaldo yıllarca portekiz için oynar elinden geldiğince portekizli oyuncuları yetiştirir kim ne dersin gol konusundada katkısı en büyük olan isimdir belki yaşlanmış ve gerilemiş olabilir bu insana mahsustur lakin iki üç tane katalan kurdünün gelipte dünyadaki sayılı yıldızlardan birini sanki ondan daha nitelikliymiscesine eleştirmesi herkesin kendini nimetten saydığının dramidir ne yapsın oda milli takımı terk mi etsin messi gibi , adam en azından pes etmiyor ondan daha iyi bir alternatif varsa söyleyin yoksa mal mal konuşmayı kesin formunda değil dersin olur biter messi asiste yapıyor triplerine giren ergenler gibi bu hava ne kardeşim daha iyisen hodri meydan.
Turnuva tecrübesi yüksek oyunculardan kurulu portekiz in tur atlayacağı karşılaşma.
Galler e gareth bale yetmez gibi geliyor.
icimden bir his portekiz'in yenecegini soyluyor. Galler genelde duran toplarda etkili fakat portekiz daha iyi defans yapiyor hizli hucuma kalkabiliyor. Portekiz yenecek.
maalesef portekiz turlayacak gibi görünüyor. buraya kadar 5 kuruşluk top oynamamış portekiz artık kalitesini ortaya koyacaktır. galler de ramsey büyük eksiklik. ayrıca sponsorlar buraya kadar gelmiş ronaldo ibnesine final göstermek için büyük lobi (!) faaliyeti yapacaktır. lakin gönül tabii ki gallerden yana. ayrıca bu vesile ile ronaldo'nun ta amk.
Portekiz alır tabii messiciler idolleri eşkıya çıktı hüküm yedi diye iyice kıllanıyolar ama portekiz çok büyük ihtimalle Wales yani Galler'ı geçer.

Haa tabii messiciler sevindiren bi durum olarak,Ronaldo bugün de çok iyi oynayamaz tahminen.çünkü sakat adam.

Ama portekiz geçer turu.bütün almanya bugün Gallerı tutuyo çünkü Galler portekizden daha kolay lokma.