bugün

buyukluğumuz ebedidir sadakatimizda oyle. i love you besiktas.
renkliler tarafatar gorsun dedirten mactir.
not: kapak. hadi dagilin.
maçı izlemedim ozetine dahi bakmadim. hakem taraflı davransa bile 6 nedir yahu el insaf bu kadar bahaneci olmayın. hayir zaten kievi biliyoruz yani. uefada da 4er 4er sallamisti golleri bundan birkac sene evvel. yanlış miyim?* 8 geliyor diye bekledim de gelmedi. beşiktaş bundan sonra bi süre kendine gelemez sanırım.
Başlığını gördükçe gülme getiren maçtır.
ulan orospu çocukları biliyorsunuz maçı sahada kazanamayacağınızı masa başında hallediyorsunuz, geçen senelerde de şampiyonlar ligi ön elemesinde arsenal maçında 2 penaltımız verilmemiş ve haksız yere birileri tarafından elenmiştik.

allah belasını versin tüm emeği geçenlerin ve skorla dalga geçen orospu çocuklarının başka bir şey demiyorum.
maçı izledim. yorumları dinledim. yazılıp çizilenleri okudum. bağıra bağıra yağdıracaktım fakat değmez.

bünyesinde bu kadar fazla sayıda sinsi, ayak takımı, fırsatçı, kıskanç, haset fert barındıran bir milletin hakettiği muamele bundan daha fazlası olamaz.

bizden bu kadar hacı. çok bile bize.

şuraya elin almanının, italyanının, ingilizinin yorumlarını bırakayım da bizim eşek suratlı hain orospu çocukları belki utanır.

Gülmekten öldürmüş olan maçtır. o kadar komikti ki şu an trt 3'te tekrarını izliyorum. bi de hakeme falan laf ediyorlar.

hakem tarafsız burada tinerci kardeşlerim. Türk hakem gelecek sandınız heralde. lol.
Bazı beşiktaşlı arkadaşların şampiyonlar ligini mi kazanacaktık ana hedef lig şampiyonluğu falan dediğini görüyorum.

O arkadaşlara bol bol vizyon diliyorum. Başarı için önce hayal etmek, vizyon sahibi olmak gerekli.
En azından 3 sene önce gs realden falan yedi 6 gol kiev nedir arkadaş ya.
şimdi bizde çok üzüldük. adamların bi sürekli
berabere kalarak övündükleri nağmalupluk
serileri vardı oda bitti.
ıvan bebek olayına sevinen orrospu çocuklarını sahneye
alalım şimdi.
anlat panpa nasıl bir duygu?
dinamo kiev'i cani gonulden kutladigim mac. aslansiniz be. hepinizin ayaklarina saglik.
Şu penaltı pozisyonunu izleyin ondan sonra caps felan paylaşın.

http://www.macadogru.com.tr/m/?video_id=2579
6 Kasım Galatasaray
6 Aralık Beşiktaş.
türklere bu avrupada bok işiniz mi var demenin bit yolu olan maçtı. yazık.
Beşiktaş, Türkiye'yi tüm dünyaya rezil ettiği maçtaki gollerin 4'ünü salı, 2'sini ise çarşamba günü yedi!
görsel
Ben Beşiktaşlıyım,2-0 'dan sonra kapattım Barcelona maçını seyrettim. Iyi ki öyle yapmışım. Yoksa gece uyuyamazdım.
Fuhuş için Ukrayna'ya giden embesiller fellik fellik domuz eti satmayan restoran ararlar. Riyakarlığın zirvesidir bu cahil orospu çocukları.
Haykırtan bir maçtır gülmekten kriz geçirtir insana .
Beşiktaşlı olarak iyi mi kötü mü karar verebilmiş değilim, şl için kadromuzu çok yeterli görmüyordum, sonuçta avrupa yoluna devam ediyoruz, şl değil avrupa kupası belki ama olsun,
Belki bu hezimet bazı şeylerin değişmesine sebep olur, belki akıllandırır,
Beşiktaş taraftarı üzgün ama daha çok kızgın.
Yine de Şenol hoca değil mi Beşiktaşı bu noktaya getiren, bir maçla hocasına sövenlerden olmayız biz.
türk futbolunun adını lekeliyor bu 6taş ve 8tas.hayır bir de real madrid den 6 yeseler anlicam swh
Ulan turk bayrağı taşıyor o takım. Açın gotünüzle eğlenin pezevenkler.

Beşiktaş, 10 gol yese de, 10 gol atsa da önce bir türk takımı.

Neden bu sonuç tartışılır ama adam gibi.

Not: cimbomluyum.
Gururlan yerine Yenii sloganı yeter, durun lan olabilir.
https://twitter.com/BJKOr...status/806361805400457216

kıskanın lan!
siz asla anlamayacaksınız bunu. biz de anlatmayacağız...