bugün

1. arada aramışsa bir daha mesaj atmaya gerek görmemiştir.
2. çalışıyordur. bi rahat bırakın
3. bişeylerle uğraşıyordur
4. arkadaşları ile ailesi ile vakit geçiriyordur. misafiri vardır müsait değildir.
5. mesaj atmasını gerektirecek bir durum oluşmamıştır.
6. sizin müsait olmadığınızdan haberdardır. uygun olduğunuzda haber vermenizi bekliyordur.
7. uyuyordur
8. size kızmıştır yazacağı yanlış bir şeyden çekindiği için sakinleşmeyi bekliyordur
9. kontörü yoktur. faturalı ise hattı kapanmıştır. mesaj hakkı bitmiştir.
10.hep ben mesaj atıyorum bi kerede o hızlı davransında mesaj atsın diye bekliyordur.

mesaj atmamak için bir milyon neden var. ama ben sıkıldım yazmıyorum artık. bi rahat olun yahu. bi sakin, bi relax. bi rahat bırakın şu sevgiliyi. bazen günde kırk mesaj atar bazende kırkgünde bir mesaj atar. nedir yani? nedir bu felaket senaryoları üretme eğilimi anlamadım ki ben.
Eger sebepsiz yazmamissa veya arkadaslariyla takildigi icin yazmadiysa Allahin belasidir. Ama normal sartlarda ygsye hazirlaniyo olabilir anlayisli olmak lazim.
arkadaşlarıyla gününü gün ediyordur. çoğu zaman öyle olur. var öyle tipler. arkadaşlarını bulunca sizi siklemeyen...
ne güzel sevgilidir o. müsait olduğu zaman geri döner.
benim sevgilimdir. korayla ders çalıştığı için atmadı beş gündür mesaj. o beni arayacak işi bitince. koray da esaslı çocukmuş. saolsun. anal lı bişiyler dedi analitik çalıştırıyo sanırım kız arkadaşımı. kız arkadşımın öyle bi dersi yok aslında ama saolsun koray ileriki derslere de alıştırıyor..

pardon beş saatmiş , ben beş gün sandım. sorry.
5 saattir yanınızdadır.
öküzdür.
Telefonuna alarm kurmayı unutan sevgilidir. Unutmuştur döner o.
Sevgili olduğundan şüphe edilmesi gereken insandır.
3 gündür atmayandan hallicedir.
sana vakti olmayan sevgilidir. bırak yol ver gitsin.
araya bir paçoz girmiş olma ihtimali vardır. aman dikkat karşim.
belkide çok yoğun olarak çalışan sevgilidir. vura vura öldürdünüz garibi.
Arayanı soranı bol bir sevgilidir o. Ya patron başındadır, ya babası yanındadır. Hay Allah nasılda telefonunu şarj etmeyi unutmuştur. Uçakla Grönland'a gidiyordur. Hatta ve hatta 5 saatlik bir toplantıya girmiş bir sevgilidir.
bebek gibi bir sevgilidir o. her dakika mesaj atıp beynimi sikecekse 5 saat mesaj atmamasını yeğlerim. böyle sevgili bulursanız evlenin gitsin.
uyuyordur.
tanımı öylesine yaptım da başlıktaki entrylere bakıp yaş tahmini oyunu oynadım resmen dünyayı cep telefonu ekseninde yaşayan neslin sanal aşk oyunları gülümsetti...
sevgiliniz;

öğretmense kesin derstedir,
öğrenciyse kesin ders çalışıyodur,
işçiyse de kesin toplantıdadır.

ama muhakkak bir sebebi vardır, hemen kötüye yormayın amk.
bi süre sonra eski sevgilidir.
ölmesi arzulanan sevgilidir.
işi vardır sakin olun öyle her boşkaldığında sevişmez insan.
Sevgili çalışıyorsa iş yoğunluğundan atamamış olabilir. Birbirlerine güvenmeyip dakika başı kontrol eden çiftlerin aksine aralarında güven olan çiftler için bir sıkıntı teşkil etmez.
Kötü öngörülerde bulunmaması gereken sevgilidir. belki de ölmüştür.
ölmüş olabilir. manyak mısınız olm ya her dakika mıç mıç mı olmalı illa *
Mesajlaşıyorsanız birden 5 saat mesaj atmaması panik olmanıza sebep olan sevgilidir.
ne de güzeldir.