bugün

yakında star tv'de başlayacak ve başrolü erdal beşikçioğlu'nun üstleneceği dizi.
breaking bad menşeili olacağı yönünde tevatürler olan dizi.
özlemiştik erdal abiyi. ♞
türkiye'nin ilk psikolojik gerilim dizisi olacakmış ve 60 dakikalık süresi olacakmış. Hadi bakalım darısı diğer türk dizilerinin başına. Breaking bad'e benzese de benzemese de iyi iş olacağı kesin.
kadro güzel, konu güzel ama bunu izleyecek olan kitle kötü (herkesi dahil etmiyorum tabi ki ama genel sonuç öyle) umarım beni şaşırtır da tutar dizi.
Beklediğimiz breaking bad'dir.

inşallah güzel bir iş olur da heyecanlı heyecanlı izleriz.

Erdal beşikçioğlu yeniden dönüyor demek hmm. Net.
fragmanından çok tırt olduğu belli olan dizi. bir breaking bad ya da bir behzat tadı almak isteyenler avucunu yalayacak. erdal beşikçioğlu anti kahraman olayına kendini çok kaptırmış, kendisini de öyle zannediyor galiba.
merakla beklediğim dizi. senarist, oyuncular, yönetmen behzat ç. den bildiğimiz harika insanlar haliyle insan onlardan mükemmel bir iş bekliyor.

breaking bad uyarlaması olarak gördüm ancak işin aslı öyle değil. erdal beşikçioğlu röportajında -breaking bad uyarlaması iddiası hakkında- "amcalar oynamış çok da güzel oynamış bir daha oynamanın ne anlamı var" diyor ve uyarlama dizi olması hakkında nokta vurulmuş oluyo.

özgün bir iş olacak. insan, insanın doğası ve adalet kavramlarıyla ilgileniliyor yine alışılmışın dışında bir dizi. ismi de bu yüzden 46.
-insanın kromozom sayısı-

erdal beşikçioğlu, çift ruha sahip bir genetik profesörünü oynuyor. teaser bize her ne kadar bir intikam alınacağı izlenimi yaratsa da salt intikam üzerine işlenmeyecek sanırım. behzat ç. den sonra hiçbir türk dizisi seyretmedim o yüzden haftalarını kovalayacağımız bir diziye hasretim. beklenti yüksek.
breaking bad çakması film önce bunda bir anlaşalım işallah iyi çalarlar da izlenesi olur.

ama breaking bad deki cinselliği yapamazlar o kadar teknik katamazlar (katsalar türkiye de kim anlar aq metamfetamin dese türkiye nin yarısı antibiyotik ağrı kesici anlar.)

jesse pinkman ı kim oynar onun gibi ''Yoo bitch '' diyebilecek mi ?
behzat amirim olunca izlenebilecek bir dizi.
27 mart pazar star'da başlayacak dizi. güzel diziye benzeyecek gibi duruyor. (bkz: behzat ç)
1 haftaya buralar değerlenir.
gece 23:15'te yayına girecekmiş. o saatlerde yayına sokulan dizilerden çok reyting beklenmez. o yüzden ortalama puanlar alırsa uzun süreler izleme şansımız olacaktır. umarım güzel senaryoları olur.
Cok gec saate koymuslar ayip etmisler. En azindan behzat amirim gibi 10 da baslayabilirdi.
üniversiteyi kazandıktan sonra izlemeyi bıraktığım türk dizilerine dönüş yapacağım dizi olacaktır. 7 yıldır devamlı bir dizi izlemişliğim yok allah affetsin.
uzun soluklu olsa bari.
Merakla bekliyoruz. Ama behzat ç nin yerini tutar mi bilemedim.
Behzat Ç ile Ezel ile Suskunlar ile hatta Bizimkiler ile abartayım Ekmek Teknesi ile yakından uzaktan alakası olmayacak olan bambaşka bir deneyim bambaşka bir senaryo kurgu içeren, başarılı mı olacak yoksa yok mu olacak zamanla görürüz dediğim muhteşem üçlü " Erdal, Serdar, Mehmet" abilerin yeni dizisi.
46 yok ulan diye okudum ancak şaşırmadım nedense.
Geçen hafta tanıtımında 22:30 olan başlama saatini 23:30 olarak değiştirmişler. Farklı işler isteyen kitlenin normal saatlerde bir şeyler izlemeye hakkı yok zaten.
Anlaşılan internetten takip edilecek dizi.
yıllardır türk dizi izlememiş birisi olarak ilgimi çeken dizi. en çok ilgimi çeken şeylerden birisi dizinin 1 saat olmasıdır ki türk dizilerinin en büyük sorununu sürelerin uzunluğuna bağlıyorum. senarist önünde 2 saati anlatacağı bir ton bomboş sayfa buluyor ve başlıyor buraları doldurmak için saçmalamaya. kısa, öz, güzel ve türk dizi tarihine yeni bir soluk getirmesi umuduyla.

edit: finali yapmış 13 bölüm sonra. demek ki neymiş.

(bkz: amerikan dizilerine devam)
1 saatlik süresiyle yabancı dizilere benzeyen iyi şeyler beklediğin dizi. Bakalım neler olacak.
Fringe e benzer bir dizi bekliyorum.
merakla beklediğim dizi , saat kısmını çok iyi düşünmüşler bence.
Umarım behzatç gibi 96. bölümde bitmez. Heyecanla bekliyorum.
Bugun ilk bolumunun yayinlanacak oldugu, Gec saate koymalarina ragmen izlenme oraninin fazla olacagini dusundugum dizi. Braking bad cakmasi demek yerine braking bad in türkiye uyarlamasi demek daha dogru olur.
üst üste iki defa müdür naptın denilen programı yayınladı star tv.

hani araya başka program koysa anlayacağım gene, ama aynı programı üst üste yayınlamak nedir ya?

başlatın lan artık amına koduklarım.