bugün

beşiktaşımızın uefa kupası gruplarındaki dördüncü maçı, başarılar kara kartal.
beşiktaş'ın kazanıp grubunu lider tamamlamak için avantaj yakalamasını temenni ettiğimiz maç.
saat 22:05'te başlayacak ve star tv'den naklen yayınlanacak olan uefa avrupa ligi l grubu 4. maçı.

edit: maç saati düzeltildi.
quaresma, guti, aurelio, ferrari gibi adamların iyileşmesi halinde beşiktaş'ın kazanacağı maçtır. inönü'deki maçı kaybedeceğimizi defalarca söyleyen birisi olarak şimdiden yazıyorum bunu buraya.
(bkz: ricardo andrade quaresma bernardo/#9766846)
alınacak herhangi puan veya puanlar beşiktaş'ı gruplardan çıkaracaktır.
beşiktaşın yenileceği maçtır.
beşiktaşın kesinlikle galip geleceği spor müsabakası.
Beraberlikle sonuçlanacak maçtır.
beşiktaş'la hulk adındaki hayvan arasında oynanacak karşılaşma.
porto'nun ciddi bir direnişle karşılaşacağı maç.
quaresma'nın oynamasına bağlı olan maç. keza istatistikler ortada, onlar asla yalan söylemez.
quaresma iyileşmezse beşiktaş açısından gol atma felaketi olabilecek bir maç.
(bkz: 4 kasım 2010 porto beşiktaş maçı/#9766851)

quaresma'nın oynamayacağı maç.
adil olması için, porto'nun dokuz kişi çıkması gereken karşılaşma..
sonrasında beşiktaş'ın önündeki maçlara bakacağı maçtır.
beşiktaş'ın en az 1 puan ile ayrılacağı maçtır zira rakibin 2 stoperide cezalı.
alen in yine coşturduğu maçtır.

öhöm..coşturacağı.
quaresma,guti gibi yıldızların saha da olacağı ve en önemlisi hakan arıkan'ın olmayacağı maçtır. *
haydi karakartal yardır, al şu maçı.
inşallah beşiktaşın hezimet yaşamıyacağı maçtır. beşiktaşlı değilim ama avrupada tek kalan neferimizde öteki tarafa gitmesin.
31 ekim 2010 beşiktaş sivasspor maçını kazasız belasız atlattıktan sonra daha güvenli çıkacağımız karşılaşma. bir puan kaybı daha yaşasaydık bu maç artık kopma maçı gibi birşey olabilirdi, neyse ki değil artık.

yenmek, yenilmek gruptaki durumu çok da etkilemez aslında. beşiktaş bu gruptan çıkacak yüzde 95 ihtimalle.

ben iddiama devam ediyorum; quaresma oynasın, ki ne yazık ki çok büyük ihtimal oynayamayacak, beşiktaş bu maçı kazanacaktır.

oynayamayacağını düşünerek şansımızın çok yüksek olduğunu düşünmüyorum. çok iyi savunma yapmamız lazım öncelikle. hücum oyuncularımızın ekstra işler yapması lazım. yakaladığımız gol pozisyonları, ki bunlar zaten en fazla 3 tane olacaktır, değerlendirebilmemiz lazım. aksi takdirde şansımız sıfır olur.
beşiktaş'ın uefa avrupa ligi'ndeki grup maçıdır. Oldukça zor bir maç olmakla beraber Beşiktaş'ın kazanabileceği maçtır. Quaresma'nın oynamasını temenni ediyoruz.
star tv'de erotik komedi kategorisinde yayınlanacak şeydir.
(bkz: portolu kardeşlerimiz vol2)
4 kasım akşamı bazı yazarların yarrak yemiş bülbüle çevirecek maçtır.