bugün

görsel
görsel

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında tüm Türkiye'nin ağzını açık bırakan bir olay yaşandı. Dün Müge Anlı canlı yayınına katılan Emirhan Demirok, eşi Birsen Demirok'un asker arkadaşına kaçtığını söyleyip gözyaşlarına boğulmuştu. Müge Anlı ve ekibi tarafından bulunan Birsen, bugün stüdyoda skandal açıklamalarda bulundu. Halil'e kaçarken evli olduğunu unuttuğunu söyleyen Birsen, annesinin de çağrılarına kayıtsız kaldı. Kısa süredir tanıdığı Halil için canını bile verebileceğini söyleyen Birsen'in anlattıkları stüdyodakileri de şoke etti.

https://www.ahaber.com.tr...-asker-arkadasina-kacti/9
biraz müzik dinleyeyim dedim o ara 4 mü oldu traveler? kıza bak ya, şampiyonlar liginde oynayan türk takımı gibi...

(bkz: 21 yaşında üç kez evlenen kadın)
Bu insanlar gerçek mi? Ucuz roman karakterleri ya da filmlerde yer kaplasın diye görünen içi boş tiplemeler gibi..
alzaymır sorun işte.
Bu müge kaltağının Türk toplumu ve ahlakına verdiği zararı ne lgbt ne de buna benzer oluşumlar verebilir. Herkesin erişimi olduğu saatte mütedeyyin geçinen bir kanalda, resmen değer yargılarımızın ırzına geçiliyor. Sorsan bunları izleyen hacı dayı, apartman yengelerine; ortalık kötü, fuhuş kaynıyor ve bet bereket olmamasının sorumlusu mini etekli cıbır gezenler ve cehape zihniyeti, derler. Akape, atv, a haber acilen kapatılmalıdır. Anadolu irfanı bu değil.
Şanslı kızmış. Şansını daha fazla zorlamasın ama malum türkiye şartları; Boşanmak isteyen kadınları öldürüyor eşleri.
Vurduruyordur.
Her seferinde aradığını bulduğunu sanan ama her defasında yanılan kızdır. Evlilik yapmaya ara verip düşünmesi gerekir bir süre.
40 yaşında muhtemelen çift kale maç yapılacak koca sayısına sahip olacak kadındır.

30 yaşındaki benin hiç evlenmemiş olma şokumla kıyasıya yarışır.
Bunlar bizim hakkımızı da yiyor hanımlar söyleyeyim.
ilk evliliğini ne zaman yapmış acaba?

diye düşündüren kızdır.
Mahalledeki lakabı Ulubatlı Hasan olabilir.
Evlenmek kolaydır. Buraya kadar tamam da! Millet boşanmak için senelerce mahkeme kapısı aşındırırken bu kadın ilk üçünden ne ara boşanmış? Boşanmış da 4. Nikahı kıymış. Avukatı kim ise numara bıraksın.vallahi pes!

Edit: ilk entryi okumamıştım. Ortada simit hesabı varmış. Heralde rte gibi simit hesabı yapıp kira, elektirik ve suyu kim ödeyecek sorusunu sorup evden kaçmış.
"Cok fena boşanma davaları döndüğü düşünülen adliyeler" ...
evlilik yapmış ama yardımcı fiil kullanmasına gerek yok aslında direkt evlenebilir.
folloş olmuştur 21 yaşında 4 evlilik ne.
Evlilik degildir o baska bir seydir.
Allah katında evlidir..yasalar önünde değil..
(bkz: kız mıdır kadın mıdır bilemem)
30 yaşında bir kadın olarak evde kaldığım gerçeğini yüzüme vuran kız. Allah böylelerine nasip ediyor işte. Bit kadar aklı yok ama erkekleri sıraya dizmiş.
seda sayana rakiptir.
Yaşıyorsun bu hayatı denecek kızdır. Ben ilkini 33 yaşında yaşadım daha. Millet ne kadar hızlı böyle.
kız net güzel bu arada.

hızlı bir kızdır.