bugün

reşit olmanın dayanılmaz hafifliği ve gücüyle ahlaki değerlerini yitirmiş, para hırsı olan zavallı insancıktır.

edit: ayrıca evli adamın da amına koyim. gözden kaçırmışım pardon.
edit2: 18 yaşındaki kahpe kadar en az 35 yaşındaki adam da orospu çocuğudur.
yanlış anlaşılmasın..
evli ve 35 yaşında olup yanında 18 lik hatun gezdiren adam kadar zavallıdır. körler sağırlar durumu.
18 yaşında çıtırla takılan 35 yaşındaki olgun delikanlı olarak da adlandırılabilecek ilişkinin diğer tarafıdır.
cahilliğinin kurbanıdır. sonuçta bir şeylerin farkında olmayabilir. fakat o 35 yaşındaki davar her şeyin farkındadır.
belki 18 yaşındaki kız bu adama aşık oldu , o sebeple adamın yanına.
belki de adam evliliğinin son dönemlerini yaşıyor ve boşanacak.

takılsınlar amına koyyim size ne ?
kendisi 2. kadın olmayı hazmedebiliyorsa, bundan bize ne...
hangi biriyle uğraşacaksın sözünü bir kez daha hatırlatan söylem: arkadaş, 35 yaşındaki "adam" oluyor da, 18 yaşındaki neden "kahpe" oluyor? peki 35 yaşındaki kadın olsa ne olacaktı? "kaşar"... 18 yaşındaki erkek olsa? "delikanlı", he mi?

zihniyetinizde boğulun ben daha ne diyeyim...
yanlış tercih yapandır.

(bkz: akraba evliliğinin sonuçları)
ortada kahpelik yoktur orospu çocukluğu vardır.

orospu çocuğunun kim olduğunu söylemeye gerek yok.
al gülüm ver gülüm ilişkisi içerisindeki iki kişiden dişi olanıdır.
suç kızın ailesindedir.
sanane, banane. resitse akli yetiyordur sanirim.
yaşıtlarının çulsuz olmasından dem vurup buruşuk ama cebi kalını tercih eden kızdır.
aralarında bir şey vardır. kesin...
adam sıkıldığında kızı siker atar karısına döner kız boşta kalır kendine saf bir erkek bulur bakireyim diye kandırıp erkekle evlenir erkek saftır inanır kız kendine yapılanı başka bir erkeğe yapıp onu siker atar..
35 yaşındaki adamın evlenirken " -.. ölüm sizi ayırana kadar karı koca ilan ediyorum " sözünü nikah memurundan duyan erkeğin, ölüm ile tanışması durumudur. kız mı kahpedir adam mı yavşaktır orası şaibelidir.
'' ... vurun ikisininde boynunu'' denilesi durumdur.
Sordum neden? dedım neden kızınla aynı yasta bırıyle aldatıyosun annemı dedım ve o bana ''masumıyetıne asık oldum'' dedı kızına!
Sımdı her bır baba gordugumde veya yaslı bır adamın yanında genc bır kadın gordugumde aklıma hep bu sozlerı gelıyor ''masumuyetıne asık oldum''
Neymıs 18 yasında orospu babama asık olmus, babamla tatıllere gıtmıs, karı koca gıbı yasamıslar, orospuda asık olmus babama.
Neymıs orospunun babasıyla annesı o kucukken boşanmıs babasını cok gormuyomus benım baba bıle demek ıstemedıgım adam onu sahıplenınce hosuna gıtmıs.
Aslında o kadar cok yazcak bısey var kı buraya yazmaya utanıyorum, babamdan utanıyorum, rezıl olmaktan utanıyorum.

Tanım: Geberseler umrumda olmucak tıpler.
muhtemelen 35 yaşındaki piç 20 li yaşlarındayken lise önlerinde deri ceketiyle manitasını bekleyen abilerden biridir.
islam tarihinde örneklerine çok rastlanılan olaydır.
(bkz: 18 yaşına kadar dondurma yalamamış kız/#15687636)
ulan bir de burada dalga geçer gibi vay sürtük vay diyenler, normal bir şey gibi konuşanlar. 35 yaşındaki baban olsun, sende 5 yaşında falan ol zaman ilerledikçe annende ki o yaraları gör için acısın tamam mı piç? hepiniz 18 yaşında evli adamlarla takıldınız ya da pezevenklik hoşunuza gidiyor.
yaşın bi önemi yok. belki evliliği söyleyebiliriz.
ama kahpe çok ağır olmuş. ne gerek var ki?
yaptığını iş sanır ama saygı duyulası bir durumdur çünkü artık o reşit olmuş ve kendini ilgilendiren kararları verecek yaştadır.
yapabiliyorsa, yapmakta özgür olduğu eylemdir.

usta biz de pek masum değiliz hani, gezdirme yanında 18'liği o yaşta. kız tek başına mı kahpe, sürtük oluyor ?
bırak şimdi.