bugün

Hemen çocuk yapın. Yoksa geç olabilir.
Değildir. Çünkü siz 20 lerdesiniz o 40 lardadır. 20 sene sonra etrafınızdaki genç kızlar ilginizi çeker ama geri dönüşünüz olmaz. Herkes yaşına uygun almalıdır.
bu zamanda evlilik bekarlıktan hayırlıdır. 50 de 35 yaş üstü ama yaklaşık 35-40 yaş civarı sorduğunuzu kabul edersek evet mantıklıdır. zira aşkta mantık aranmaz. seviyorsan alırsın. mantıklıdır çünkü mantık evliliğinde de yaşa bakılmaz. yine mantıklıdır, neden, muhtemelen bunu soran şahsın yaşına yakındır ki yaşıtların anlaşması daha kolaydır. velev ki sizden 3-5 yaş büyük olsa bile gene mantıklıdır, daha sevecendir, daha iyi sahiplenir sizi çekip çevirir olgun kadın, sevk ve idare eder, daha tutumludur, daha aklı başında daha anlayışlı daha uyumludur daha evcimendir daha anaçtır, çocuklara daha iyi bakar. sohbeti muhabbeti ilgisi alakası gençlere göre daha oturaklıdır. daha uzar gider de vaktim yok. ben olsam her zaman olgun kadın tercih ederim. zevk meselesi. illaki istisnaları vardır, gençlerin içinden de olgun kişiler çıkar ama azdır. geneli hoppa olur. lay lay lomcu olur. şayet ben arasaydım tercihimi olgun kadından yana kullanırdım. diğerleri, beni açmaz bu tipler. kadın dediğin en az benim kadar olgun ve aklı başında olmalı.

olgun kadın akıllı kadındır, evini eşini idare etmesini bilir..
Yani gönül işidir bu. Mantığa pek bakılmaz, her yere konabilir. Karşılıklı olarak elektriklenme olduysa neden evlenilmesin.
35 yaşındaki kadın her şeyin farkındadır, ne istediğini de biliyordur. ikili ilişkilerde seçen taraf kadın olduğu için bunu o kadına sormak lazım. yok çıtır alırım bilmem ne diyorsunuz ya, çıtır da sizi tercih ederse onunla olabilirsiniz. yani kadın her zaman tercih eden taraftır. ayrıca 35 yaşındaki kadının 50 yaşındaki adamlardan çok daha iyi seçenekleri de oluyor, bilginize.
Doğum yapabiliyorsa, ki bence yapabilir, mantıklıdır.
35 yaşının üstündeki kadınla sevişmek çok daha keyiflidir aslında.
Çünkü senden önce muhtemelen birçok adamla sevişmiştir.
Tüm tecrübeleriyle yanındadır yani.
Sol açığa Juventus'ta kontratı biten del Pieroyu alıyorsun gibi düşün.
Birkaç sene iş yapar.
Atmasa da attırır.
5 yaş farktan birşey olmaz olum, milf olmaya çeyrek kalmış işte, True nişan süresini uzun tut, birbirinizi tanımaya çalışın önce, biraz zamana bırak, bugün evlilikte çok masraflı çünkü, doğru kişi olmaya bilir ince ele sıkı doku.
mantığına bağlı.
(bkz: mantıklı).
bir kadın çocuk düşünüyorsa en geç 30 yaşında çocuk sahibi olmalı. mümkünse kadınların fizyolojik olarak zirvede olduğu 25 yaş civarlarında çocuk sahibi olmalı çünkü 30 yaşından sonra çocuğun sakat doğma ihtimali veya düşük yapma ihtimaliniz katlanarak artıyor.

"Bir kadının doğurganlığının zirve yaptığı yıllar ergenlik çağının sonları ile 20'li yaşların sonu arasındadır. 30 yaşına gelindiğinde doğurganlık (hamile kalma yeteneği) azalmaya başlar. Bu düşüş 30'lu yaşların ortalarına ulaştığınızda daha hızlı gerçekleşir. 45 yaşına gelindiğinde doğurganlık o kadar azalmıştır ki, doğal yollarla hamile kalma olasılığı çok düşüktür."

"A woman's peak reproductive years are between the late teens and late 20s. By age 30, fertility (the ability to get pregnant) starts to decline. This decline happens faster once you reach your mid-30s. By 45, fertility has declined so much that getting pregnant naturally is unlikely."

kaynak: https://www.acog.org/wome...naturally%20is%20unlikely.
çocuk beklentisi yoksa olabilir.
zenginse felan?
mantıklı true bacı kapağı bi yere at artık kurudun abazanlıktan.
seçici olma fakiri çuvala koymuşlar siki sığmamış felsefesini benimse fakirlere odaklan.

şaşı kör topal kel ayrımı yapma kocan yüzüne bakınca siki inmesin yeter.

offf ölüyom*****
çocuk yapmayı düşünüyorsanız değil. 25 yaşından itibaren her 5 yılda bir kadınların sakat çocuk doğurma veya düşük yapma ihtimali katlanarak artıyor. çocuk yapmayı düşünüyorsanız maksimum 25 yaşında olan bir kadından çocuk sahibi olun.

kaynak: https://www.shecares.com/...rtility/fertility-and-age
40 lı yaslarda isen kesinlikle.