bugün

yaklaşık 1 saat önce iskenderun'daki deniz ikmal destek komutanlığına roketatarlı saldırıdır. ilk gelen haberlere göre 2 şehit vardır. son günlerde bunlar iyice arttı. adamlar artık deniz askerine bile saldırır oldular. inşallah sonumuz hayırlı olur. böyle giderse ohal günlerine dönüş olacak. onlar kararlıysa biz de kararlıyız. sabırsızlıkla bekliyorum polis olacağım günleri. ayrıca polislere askerlik falan da kalkmaz inşallah. gönüllüyüm bu itlerle çatışmak için.

son haber: milliyette 8 de yaralı var yazıyor. allah yardımcısı olsun askerlerimizin.

http://haber.mynet.com/de...rlige-hain-saldiri/513877
israil'in feedback'i olması muhtemeldir.
nihat doğan başlıları arasında kaynamaması gereken haber. şehitlerimize allah rahmet eylesin derken nereye gidiyoruz sorusunu sormadan edemiyorum.
or*spu çocukluğu değilde nedir?

artık şehir içinde bile saldırı düzenleyebiliyor, üstüne üstük roketatarla yapıyorlar bunu bu kadar rahat şekilde. soyunuzu sopunuzu s.keyim allah belanızı versin. şehitlerimizin mekanı cennet olsun. allahım sen o ailelere sabır ver.
iskenderun'a kadar gittiler,yakında trakya'ya da gelirler.hayır olsun geleceğimiz.şehitlerimize allah rahmet eğlesin,ailelerine sabır diliyorum.
neler oluyor lan bunlara dedirten olay. şehrin merkezi lan orası. bu ne cesaret. ayrıntıları merakla bekliyoruz. tanrı memleketimi korusun.
birden bire ağzımın tadını kaçıran haberdir.allah rahmet eylesin 2 askerimize.
israil in gayriresmi notasıdır.

Aynı zamanda köpeğin cami duvarına işemesidir. Kulun bir hesabı varsa, allahın da bir hesabı var. hep birlikte göreceğiz.
teröristlerin yeni hedefinin hatay olması düşündürücü. birkaç gün önce de hatay'da bir maden ocağına saldırı yapmışlardı.
ülkede bitmeyen ve dejavu niteleğindeki olayların bir yenisi. Yüce allah şehitlerin mekanlarını cennet eylesin.allah yardımcımız olsun.
şehitlerimize allah rahmet eylesin, ailelerine de sabır versin.
Söyleyecek çok sözüm, birikmiş çok küfürüm var... susmak istiyorum.. sadece susmak...
bela okuyanların yüreğine sağlık. bu kansızların kökü birgün kurutulacak inşallah. şehitlerimize allah'tan rahmet diliyoruz. karadeniz'den sonra iskenderun deniz bölgelerine kadar geldiler ve buralarda nasıl barınabiliyorlar şaşırarak takip etmekteyim.
tanrıyla aram bozuk olabilir. kaderle zaten ezelden kırgın olabiliriz. dua etmeyi de bilmem, ancak o attığınız roketler çıktığınız deliklerinize girsin. israilde olsa pkkda olsa kökünüze lanet olsun dediğim saldırı* *.

tamam hak ettim at beni yönetim. o saldırıyı yapanlara ettiğim sitemleri kötüleyen * çocuklarına gerçekten lanet olsun. koyan kötülenmem değil onlarla aynı ortamda olmam.
şu anda 4 şehit olduğu belirtilmekte.

yazıklar olsun.
zamanlamaya bakılırsa israilin uzun kollarının ulaştığı saldırı olması muhtemeldir. pkk nasılsa onun bunun piyonu, kim emir verirse versin türkleri vurmaya and içmiş şerefsizler. tek amaçları bu. köklerinin kazındığı günleri bir an önce görmek istiyorum. daha kaç kişiyi hiçler uğruna kaybedeceğiz? lanet olsun hepinize, vicdansızlığınıza, gaddarlığınıza...
kurt acilimi yapan hukumetin,her sene trilyonlar harcayan askeriyenin,muhalefet partilerinin fikir uretmeyen mensuplarinin utanmasi gereken olay.

yarin bir baska yerde baska insanlar olecek ve sehit oldu cennete gitti diye avunulacak...birakinda adam hayatini yasasin...

neymis efendim sehitlik en yuksek mertebeymis,madem bu kadar onemli niye bu mertebe her turlu dunyevi guce sahip olanlarin degilde acliktan kirilan halkin oluyor her seferinde...
sabahın erken saatlerinde izmirde ki şehidimizin hemen karşımızdaki mahalleden uğurlamışken gecenin bi vaktinde aldığım üzücü haberdir. allah rahmet eylesin.
(bkz: israil in türkiye deki ordusu pkk dır/#8221495)
an itibarıyla ntv de altyazıyla 4 şehit yazdı. allah bizlere sabır versin. kahroluyorum. üzülüyorum. hiçbir şey yapamamanın ezikliğini yaşıyorum. ağlamak istiyorum.
4 şehidin yanında 7 de yaralı var. sözlükten atılacağımdan değilde, işe yaramayacağından korktuğum için edemiyorum içimdeki küfürleri.
az önce ntv'de hastanelerden ilk görüntüleri geçti. sansürsüz olarak gelen görüntülerde sedyede taşınan kanlar içinde askerler vardı. 11 yaralı olduğu ve ağır olanların olduğu aktarıldı.

düzeltme: o kanlar içindeki askerin kolu kopmuş ne yazık ki. ilk anda fark edemedim ama sonradan netten izleyince kanım dondu.
(bkz: türkiye nin filistindeki dostu hamastır)
iskenderun Deniz ikmal Komutanlığı'na roketli saldırı düzenlendi. Saldırıda 4 asker şehit oldu 11 asker yaralandı.

iskenderun Deniz ikmal Komutanlığı'na roketli saldırı düzenlendi. Saldırıda 4 asker şehit oldu, 2'si ağır 11 asker yaralandı. Yaralanan 11 asker ile şehit askerlerin cenazeleri iskenderun Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Gece 01.00 sularında gerçekleşen saldırıya Deniz ikmal Komutanlığı'ndan karşılık verildi, bölgede çatışma yaşandı. Olay yerine çok sayıda Özel Harekat ve Terörle Mücadele Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler ile ilçe Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler sevk edildi.

Gelişmeler geliyor...

http://www.hurriyet.com.t...ndem/14885396.asp?gid=373
kürtleri de israil'in gazze'de yaptığı gibi dünyadan izole etme vaktinin gelip geçtiğini bir kez daha düşünmemize sebep olan hain saldırıdır.