bugün

ankarayi aldik. ıstanbulu da aldik ama resmi aciklanmiyor.
anadolu ajansinin davranisi skandaldir.
yoneticisi ya bu durumu acikalsin ya istifa etsin.
bu bir algi operasyonu mudur? neden besiktasta ki oylar aciklanmiyor?
yine mi oylar caliniyor? medya buna zemin mi hazirliyor? yine olaylar olaylarin oldugu bir secim.
oy kullanmak için istanbul'a gidemedim ya şuan köpekler gibi pişmanım keşke okula seneye başlasaydım da bu seçimlerde ben de oy kullansaydım 1 oy 1 oydur.
AA konuşmasını beliyor anlaşıldı. iner inmez ilan edecekler imamoğlu’nu.
Şaşırtmıştır. Hakkımızda hayırlısı olsun.
tam beklediğim gibi olan sonuçlardır. hayreti mucip.
tamam ama yarın mesai var. ne yapacağız biz şimdi? heyecandan uyuyamıyoruz.
Akp'de ki durum, Galatasaraylıların 8. olduğu sezonda "bizim Uefa Kupamız var" demesini andırıyor...
Ben de canlı sonuçları hep Sahadan'dan takip ediyorum da Sahadan ne alaka şimdi aq.
48 saat içinde açıklanacak sonuçlar.

istanbul-chp
ankara-chp
izmir-chp
adana-chp
antalya-chp
eskişehir-chp
mersin-chp
hatay-chp
balıkesir-iyi parti
konya-akp
kayseri-akp
trabzon-akp
Dağlarına bahar gelmiş memleketimin.
%50 kusurlerde sağ görüşlü vatandaş birinci.
istanbul'u bekliyorum gözlerim kapalı.

imamoğlu hayırlı uğurlu olsun....
istanbul'un aa ajansına yansıması gereken seçimleridir.

imamoğlu hayırlı uğurlu olsun, açıklayın artık.
YSK verileri anlık

işlenen veri 99.35

Fark 27296.

istanbul'a bahar geldi...
Türkiye'deki 'terörist' sayısı az buz değilmiş. onu öğrendim. *
istanbul sonuçlarında ekrem imamoğlu’ nun 27 bin küsür, binali yıldırıımın ise 3 bin küsür oy farkla önde olduğu sonuçlar. En önde imamoğlu var. Hayırlı olsun.
eninde sonunda bir yerel seçimdir ancak, tayyib'i mütevazi bir insan haline getirdi.
ekrem imamoğlu ve mansur yavaş gerçekten çok büyük iş başardı. ikisine de helal olsun.
2019 belediye secimleridir.

istanbuldaki oy sayimi daha henuz bitmemisken binalinin secimi kazandik aciklamasi cok tuhaf.

bugun istanbulda ise tesekkurler. istanbul afisleri asilmis her yere. bence seçimi kazanan ekrem imamogludur.

binaliye artık mecliste bir is ayarlarlar.
görsel
evet arkadaşlar 1 nisan itibari ile sultanahmet meydanı görüntüsü elimize geçmiştir.
istanbul'da var'a gidilecek olan sonuçlardır.
Kırşehir CHP'ye geçti çünkü şehirde uzun yıllardır arkeolojik kazı yürüten bir Japon ekip ve onların kurduğu Japon Bahçesi var. Kırşehirliler Japonlarla takıla takıla zekâlandı.
görsel
Hoşgeldin ekrem abi.
ayak fantezisi gündeminden kopmama neden olan konu. hadi artık istanbul'u açıklayın da işimize bakalım. *
Avrupa Çomarları sanırım bu seçimde oy kullanmadı.. sonuçlar ortada.