bugün

çok sağlam geçecek maç, ancak ne yazık ki dsmart (oç) sayesinde kaçıracağım maç. bu arada ntvspor hiç fenerbahçe ülker maçı yayınlamayacak mı yahu ?
edit: fenerbahçe ülker 86 cska moskova 60. * * *
görsel
Sezon öncesi cumhurbaşkanlığı kupasında galatasarayı deviren fenerbahce ülkerin, anadolu efes, beşiktaş gibi takımları yenmesinin yanı sıra, kendisi için ölçü olabilecek bir barcelona zaferinin ardından, final four ölçüsü olabilecek nitelikteki maçlarından biridir.
ülker liii....

şaka lan şaka. bir basket maçı. feneri gönülden destekliyorum.

not: cimbomsiporluyum.
(bkz: teodosic in istanbul laneti)

her türlü koyarız cska'ya.
fenerbahçe'nin farkı 18 sayıya çıkarttığı maç. 36-18. tek kelimeyle mükemmel oynuyoruz.
fenerbahcenin suan rakibini dovdugu karsilasmadir.
ben boyle sert defans ve mucadele takimimizdan gormemistim. boyle oynayin kaybedin bee!
not: bu arada sozluk yazarlarina bir mesaj uzakligindadir.
noluyo lan çeskayı dağıtıyoruz ya , 40-18
türkçe anlatımını merak ettiğim maç.
obradovic'in (bkz: kobradovic) olduğunu gördüğümüz maç.
gurur duyarak izlediğimiz maç, maçı kaybetsek bile hiç üzülmem çünkü her şey çok açık görünüyor ki fenerbahçe ülker in eurolig de yenemeyeceği takım yok.
edit: skysport yayınlıyor maçı.
3. çeyrekte 53-43 fenerbahçe üstünlüğüyle devam eden maç. 20 sayılardan fark 10'a kadar indi. obradovic molada birkaç kişinin daşşağını sıkar mutlaka.
3. çeyrek sonu 61-47 fenerbahçe lehine bitmiş maç.
(bkz: vurduğun gol olsun) ***
içeri drive konusunda fener kendini aştı amk!
barcelona'dan sonra cska.... iyi gidiyoruz baya iyi.
69-52 devam eden maç. bu iş biter.
teodosic'in harika oynadığı maç ahahahaha. büyüksün obra!

görsel
86-60 bitmiş maçtır. 3/3 hayırlı olsun.
(#21562126)
fenerbahçemizin 86-60 kazandığı maç. koyduk mu?
görsel
bismillahirrahmanirrahim.

vesselam...
güzel oynadi fener kadrosu çok iyi galatasaraylı olarak gurur duydum bizim takim çok kötüydü bugün eksikler yorgunluk belirtileri iyice ortaya cikti. fener lider bitirebilir grubu.
oha lan dedirten maç olmuştur. maç başlamadan ufak bir tedirginlik olsa da maç başladıktan sonra bunun yerini gurur almıştır. odradoviç farkı takımda fazlasıyla hissediliyor. televizyon başından ben bile fırça yiyorum o kadar yani. kenan, melih, metecan gibi genç oyuncular kendilerini geliştiriyorlar. geçen sene hiç varlık gösteremeyen bo mccalebb adeta kendine geldi. emir, kleiza, bjelica, zoric için bir şey söylememe gerek bile yok zaten. vidmar bile basketbol oynamayı öğrendi. sadece barış için üzülüyorum, o ayrı.

cska gibi bir takımı 26 sayı farkla eze eze yenmek büyük başarı ama daha fazlasını istiyoruz artık. gruptan birinci çıkmak ve final four istiyoruz artık bu sene

#odradovicinaskerleriyiz
#odradovicinaskerleriyiz.
bir yenilmez armada sevdalısı olarak bana helal olsun dedirten maçtır. açık açık tecavüze uğramıştır cska. obra kadabra bu sene feneri uçuracak gibi.

ha bu akşam biz de şamar oğlanına döndük tabi; inşallah son olur bu. bir de sakatlık laneti peşimizi bıraksa..
f. ülker'i tebrik ederiz.