bugün

buyrun bir de böyle bir şey var;

(bkz: mastürbasyon sonrası pişmanlık)
"pişman değilim, yine olsa, yine çekerim" denilip geçilmeli yoksa ağır psikolojik tramvalara sebebiyet verebilir.
(bkz: önümüzdeki maçlara bakacaz)
kadınlardan uzak, sevgili bulamayan, hangi elini daha fazla sevdiği konusunda çelişkileri olanların yaşadığı sondur. zamanla bu pişmanlık duygusuna, soyulan avuç derisi acısını da eklersek; otuzbir olsan çekilmezsin bu sivilceli suratınla, deyü yüzüne haykırmak elzemdir. sevişgen olmayı bilmeyenler, olanların iç huzuruna erişmeleri için fırını tamamen yutmaları gerekir.
10 saniye suren pismanlik.
çekme anından itibaren şeytan sizi dürtükler;
+hadi devam et süper gidiyorsun gelen giden yok.
-evet haklısın uuhh.
boşalma olur şeytan giderken;
+ohh cehenneme bi eleman daha.
-hastır yaa naptım ben.
olayıdır. Yani insanın kendi içindeki şeytanla çelişkisidir.
zevkin pismanligi olmaz, yoktur.*
çeken bilir.
blue çağına yeni giren yada ortasında olan çocuklar için geçerlidir.aslında bu çöküntü dinsel duygular tarafından gelir.
(bkz: bir maceranin daha sonu)

swing bitince coken huzne esittir.

ontorio kurtlarinin yeni sayisi cikana kadar gecen surede toparlarsin kendini.
evlat sevgisi'nin bir çesidi ama daha derin daha çapraşık.
banyo yapmak zor geldiği içindir.
daha çok ergenlik döneminde görülen pişmanlıktır. yaş kemale erdikten sonra bunun son derece normal bir ihtiyaç olduğunun farkına varılmıştır ve pişmanlığın yerinde yeller elde penisler esiyordur.
iyi ki de var denilen bir duygudur. olmamış olsaydı eğer penis yerine an itibarı ile ayakkabı fırçası benzeri bir uzva sahip olurdu birçok kişi.
duygu mu ? bir de duygudan mı söz ediyoruz.şeklinde devam ettirilebilesi hede.otur ağla bir de,hatta 31 çekerken düşündüğün kişiden helallik al tam olsun.telif hakkı felan öde.ele pişman mısın diye sor.ele ceza ver.gibi çoğaltabilir,bokunu çıkartabiliriz.
pismanlıgın aksine kirlenmişlik duygusudur. zira eğer pişmanlık olsa bir daha bir daha yapılmazdı bu aktivite...
ilginç bir realitedir. insan sevdiği bir işi yapınca neden pişman olur anlaşılır gibi değil.
(bkz: ben çekmedim o çekti)
eline tecavuz ettigini anlayip bir kiz arkadasin olmamasinin ezikligini hissetmek... kiz arkadasiniz yoksa eger masturbasyonu birakip ruyalarda sevismek daha yararli olur zannimca... (elinizi rahat birakin!)
evdeki şohben bozuksa daha bir derinleşir bu pişmanlık.
(bkz: bu son)
(bkz: vicdan)
sebebi yapılan sperm katliamıdır. vucut, öldürülen spermlerin matemini tutar.
tek pişmanlık ortada kanıt bırakmaktan doğacaktır kanımca...

-offf ulen tufalet kağıdını yine bilgisayarın yanında unuttuk...
sadece birkaç dakika sürer ve oda hayatın anlamını yitirdiği hissine kapılmaktan olur. daha sonra hormonlar çalışır ve hayat anlamını tekrardan bulmaya başlar. bir dahaki seansa kadar da gitmez o anlam.. böyle birşey işte.
güncel Önemli Başlıklar