bugün

günah olmayan fakat insanları günah diye kandırarak psikolojileriyle oynanmasına neden olan durumdur, çok tehlikeli sonuçlar doğurabilir (bkz: çarpık cinsel anlayış).
işi bitince kıçını dönüp yatan erkeklerin davranışını açıklayabilecek duygunun tekli hali olsa gerek.
erkeklerin erken ölme nedenlerinden biridir.
Sabah rakı ağzı ile uyanmak ile aynıdır.
aralık 31den sonra yaşanan pişmanlıktır.

+Ulan bu yıl da bir sapa balta olmadık be!
-çok şey yapma bunun senesi var.
+nasıl sinirliyim yanlış da dedim lafı!
-boşver takma bak ne diycem ben gidiyorum seneye görüşürüz.swh.
+baltaya değil sana sap olucam. bsgçk
Erkeklerin azdığı anlar vardır.işte bu anlarda hayvanlaşır.karı ne kadar çirkin olursa olsun yüzlerce lira bayılır,dünyanın en güzel kadınıymışçasına iltifat eder,yalar,öper,eder ve boooom.
Boşalma sonrası 360 derece tersine döner.pişman olur yaptıklarına.biraz önceki aşk kelebeği ölmüş,yerine bir mal gelmiştir.partnerine şöyle 45 derece açıyla bakar."biraz önce bu karıyı mı kavlattım" diye düşünür.sonra ,sonra yukarıdakilerin aynısı bi daha.
inek,
yok ya eşek olmalı.
veya, köpek.
yada koyun-keçi vs.

eee, haklı olma durumu gözardı edilemez.
bir an, insan olduğu hatırlanmıştır.
boşaldıktan sonra 5 dakika süren ve sigara içilen evredir efenim.
(bkz: norlevo)
insanoğlunun tabiatında bulunan pişmanlıktır.ister manual olsun ister partnerle olsun işlem tamamlandıktan sonra insanın duyduğu pişmanlıktır.lan keşke yapmasaydık,vay amk kim şimdi duşa girecek,oda bana aynısını yapmışmıdır vb.. soruları şahış kendi kendine sorar böyle bir durumda yapılacak en mantıklı hareket tahinle pekmezi miksleyip sigara içtikten sonra yatıp zıbarmaktır
nerden geldim nereye gidiyorum hayatın amacı nedir gibi sualleri kendinize sorduran pişmanlıktır.
(bkz: mastürbasyondan sonra çöken pişmanlık hissi)
(bkz: aramaya inanmak)
Keşke yapmasaydım 2-3 saniyelik zevk için cehennemde zebanilerle... oldu mu lan şimdi dedirtir hep kendi kendime.
Sağlıklı kafa halidir. önemli kararlarım öncesi 31 çekerek dinginliğe ulaşıp öyle karar verme gibi fikirlerim var.
Merak ettiğim duygu. Hayır ne zaman mastürbasyon yapsam bir rahatlama gelir. Pişmanlık diyenler yalan atıyor galiba.

(bkz: patlayayım ben onların içine)
ezanla ara verilen mastürbasyonun sonucu.
mastürbasyonun vereceği etki aslında ne zaman yada nasıl yapıyor oluşunuzdan kaynaklanıyordur. nasıl derken 10 çeşidi yok bunun a. q bildiğin 31.*
fakat durumunun yol açacağı etki eğer arada bir, kaçamak olarak yapılıyorsa yada inananlar için ibadetini kaçırmak şeklinde sonuçlanıyorsa insan pişmanlık duyabilir. belkide ilk defa keşfediyordur bundan dolayıda olabilir.

ama adamın hayatı 31'den ibaretse pişman mişman olmaz, olamaz. neden? alışmış kudurmuştan beterdirde ondan.
"son pişmanlık neye yarar? herşeyin nedeni var olmadı yar" diyecekken son kelimeye "rak" eki gelir.
biz alıştık, o eskidendi. *:)
abdest alacak olmanın verdiği pişmanlıktır.

-Lan ne gerek vardı abdestli abdestli duruyoduk?
evde suların kesik olduğunu öğrenince iki kat daha fazla çöken pişmanlık duygusudur.
dünya ve insanlık için yaptıklarımı gözden geçirdiğim an.
çok kötü bişey la insanın intihar edesi geliyo resmen.
görsel
Merviden inip çıkmak zorunda olduğun an.