bugün

Erkeklik faaliyetleri ortalama bir insanda 12-13 yaşlarında başlıyor. yasal olarak 18 yaşında yetişkin bir birey kabul ediliyorsunuz.

18 yaşından 30 yaşına kadar 0 km acente araç gibi bakir olmanızın sebebi nedir?

1- sertleşme sorunu: bakir erkeklerin en büyük sıkıntısı. penis işlevini yerine getirmediği için haliyle karşı cinsle yatamıyor ve zamanla da cinsel dürtülerinde azalma oluyor.

2- Eşcinsellik: eşcinsel erkekler karşı cinse ilgi duymadıkları için herhangi bir kızla cinsel ilişkiye girmemiş oluyorlar. özellikle inancı islam olan geylerde dini faktörlerden ötürü gey olsalar bile erkeklere yönelememe gibi bir davranış söz konusu.

3- fiziksel özellikler: fiziksel özellikleri çağımızın güzellik algısına hiç uymadığı için zalim kadınlar tarafından asla beğenilmeyen bir erkek de eskorta ya da karıya gitmediği müddetçe bakir kalacaktır.

peki sizin için geçerli olan hangisi?
24-29 yaş arasındaki fıstık gibi kadınlarla çıkıp yatmak için hala fırsata sahip olmak demektir. bu yaşlarda hızlı yaşamak gerektiğine inanıyorum.
Vay be kıymetli saklı hazine gibi bir erkek. Birde düzgün karakterli, eli yüzü düzgün ve memursa tadından yenmez. Evet.
Ezik erkektir.
17 yaşından beri erkeğin orospusuyum.
çok dindar olup 30 yaşına kadar evlenmemişse anca olur ama dindarlar da erken evleniyor zaten, bunun tek sebebi kadınların sizi tercih etmiyor olmasidir.
bir arkadaş var da 4 yılla kaçırdım diyor.
çok istedim ama olmadı napim.
hakkın rahmetine kavuşursa tertemiz huzura çıkacak olan erkektir. arada hırsızlık gibi kul hakkı gibi zındıklık gibi başka herzeler yememiş ise ne mutlu ona.
(bkz: Penisin küf tutması)

Evet.
bir iki senem kalmış.

umarım cüzzamlı kral gibi 30 larımı görmeden giderim.
Ekonomik olarak fakirdir.
Açılmadan iade. Yok pardon, o erkeklere denmiyordu.
7 yaşından beri keleş gibi takılmadan karda kışta suda çölde takır takır çalışıyor gay mayda değiliz allaha şükür.zina yapmak istemiyoruz.evlenemiyoruzda başka sorusu olan.
true 30 yaşında bakir bir erkek olmak istedi ama kızlar 18 yaşında bakiretini bozdu...
erkeklere tuhaf bir asabiyet yükleyen hededir.
burada ağlayacağına manitacılık işlerine yönelmesini tavsiye ettiğim erkektir. ayrıca bakir olduğunu karşı tarafa hissettirdiği anda yine sol eliyle başbaşa kalacak erkektir.