bugün

bir gün göt olsalar da, her gün göt kılı olmayacak olanların durumu. gerçekleşir mi bilinmez.
tayyoşun göt kılı olmaktan daha iyidir efenim.
(bkz: 30 mart akp yenilgisi sonrası)
(bkz: siyasetin iyiden iyiye futbola dönmesi)**
(bkz: ibişin rüyası)
alışık oldukları için çok da farklı bir durum olmayacaktır.
her seçim aynı terane.
(bkz: iftira)
(bkz: montaj)

bakınız verme gereği hissettim zira başlığı açan arkadaş bunların anlamını bilmiyor olacak ki gerçekleri iftira, montaj sanmış.

körü körüne ak parti düşmanlığı nasıl bir şey bilemiyorum zira benim "siyasi görüşüm", "ülke sevgim" var, "hayat tarzım" var , takım tutmuyorum. bazen fanatiklikle karışıyor sanki değil mi sevgili sözlük severler(cevabını bilmiyormuş gibi sor.) ?

herkese inandığı şeyi sorguladığı ve sorgulamaktan korkmadığı günler dilerim.
(bkz: göt kılı olmak)
Adamın biri gelecek benim hayatım boyunca bir arada göremediğim parayı rüşvet diye alacak hemde tırnağını dahi oynatmadan sonra bende mal gibi ona oy vericem sonra bununla bir de övüncem tam bir got kılısınız.

edit: ne oldu got kılı olduğunuzu siz söylediniz ben söyleyince mi koydu. Koyun sürüleri burşşh burşşh hadi çobanınızı takip edin kodumun huloları.
çok küfürbazsınız, keşke ölseniz.
Biz değil de siz akp'liler çok fena göt olmaya başladınız, alavere dalavere'den başka bir şey yapmıyorsunuz;

http://www.zaman.com.tr/g...bul-edilmedi_2208136.html

Yazık size çok yazık!
onada bir kılıf uydururlar. hile yapıldı, yanlış sayıldı, şantaj var, oylar çalındı diye ortalıkta ağlayacaklar yine. alıştık artık bu manzaraları görmeye ne diyelim hayırlısı olsun.
adamlar bizi düşman sanıyor.

kardeş biz düşman değiliz.

bak kardeş diyorum.

aynı topraklarda yaşıyoruz.

sizli bizli olup ayrışmanın anlamı yok.

akp düşmanı değiliz.

akpye oy vermiyoruz sadece.

size göre akpye oy vermeyen insan sizin düşmanınız olabilir.

ama akpye oy verene de düşman olacak kadar dal yarrak değiliz.

bizi düşman olarak görmeniz sizin bu olaylardan kötü etkilendiğinizi gösteriyor.

ne yazık ki.
şahsen büyük ölçüde bu göt oluşu izlemek için oy kullanıyorum akp sevgisi saygısı şöyle dursun yani .

akp bitti akp öldü diyen o salakların astarsız sıfatlarını seçim sonrası görmek offf diyorum yani o derece yani hesap et .

akp düşmanları var akp karşıtları var bunları birbirinden ayırmak gerekir . ben şahidim mesela fırsatını bulsa akplileri bir kaşık suda boğacak tiplere .

akp düşmanlığı olmaz olurmu it sürüsü gibi var hemde it . uzaktan havlıyolar sadece o kadar ee havlayan köpekde bi bok yiyemezmiş şekil a da görüldüğü gibi kaç seçim oldu hala havlamayı tercih ediyolar .

ısırayımda icraat olsun gibi düşünceleri asla yok yani .

millet icraata oy veriyor artık icraata . havlayan sokak köpeklerine değil .

sokak köpekleri dedim çünkü sokağa çıkıp gaz bombası jop ve tazzikli su yemeden duramıyor bu bahsettiğim köpekler ve türevleri .

polise taş atan el kökünden kırılır bunu öğreneceksiniz .
(bkz: ay inanmıyorum).
Akşam saat tam 19:00'da vuku bulacak hadisedir. Saati bile belli.
yanlış bir düşüncedir saat 19'dan sonra kendilerinin yaşayacağı hadisedir efenim.
bir kaç saat sonra olacak durumdur.
gerçekleşmiş durum. biz söylemiştik diyoruz.
Ya ne olacağıdı? ilk değildir, son da olmayacaktır.
ağzından göt kılını eksik etmeyen götlerin göt oluşudur.
Solcularin alisik oldugu duygu.
Hiç de göt olmadım. neden? çünkü akp'nin yine önde olacağını biliyordum. çünkü akp seçmenini biliyorum. sözlükte akpliler için "salak, iq seviyesi düşük, göt kılı" gibi çokça şey söylendi. akp'ye oy vermeyene akılsız dendi. ey ahali uyan uyan: asıl salak bizleriz. hangi salak kendi çıkarını düşünmüş? hangi salak iktidara gelmiş. biz vatan, millet, özgürlük, insan hakları diye ağlarken bunlar ceplerini dolduruyordu. tamam bir kesime makarna, kömür vs dağıtılıyordu. onların ceplerini doldurma şekli de buydu. fakire 10 lira versen allah razı olsun der. kendi açısından haklıdır da. onun zenginliği de bu. bizim baş hırsızımız da çalarken ayıp olmasın diyerek halktan çaldığının birazını halka dağıttı. daha önceki hırsızlar dağıtmadı aradaki fark bu. hasılı hep mağdur olup da hep iktidar kalabilmek akp'nin en büyük yeteneği.
sempanze gotu gibi bole kabak gibi bi got olus, oyle boyle degil yani ciddi ciddi got olmak deyiminin tam karsiligi.
31 mart 2014 sabah saatlerinde de devam eden göt oluştur.