bugün

hiç kimsenin yuvarlağı tam olarak tutturamamasına sebep olan asimetrik alet. eski usül daha iyiydi sanki.

vesselam...
Simetri hastalığı olanların başına dert olan nesne.
Yuvarlağı tutturamadım diye hala sinirliyim.
80 yaşındaki komşu teyzenin mührü tersten basması nedeniyle ellerinde evetlerin dolmasına sebebiyet vermiş olan mühürdür. yaşlılar için kullanması epey zordur hakkaten.
Dandiktir. Ben de mühürü elime bastım sonuç olarak. Doğru yeri bulunca da %50'sini zor tuttuk içeride.
12 haziran 2011 genel seçimlerinde de kullanılan evet kaşesidir.
Eskisi daha iyiydi sanki.
pusulada kaşenin basılacağı daireden daha küçük olmayan şeydir.

Bu sebeple dışarı taşırma ve kesişim kümeleri oluşturmak gayet mümkün olmuştur, ki bu da sorun teşkil etmemektedir.

Mantıken parti isminin bulunduğu kare, sütun her ne derseniz diyin o kısma basmak yeterlidir.

Daireyi taşırmayanlara ise bir oy hakkı daha tanınmasını tavsiye ederim. Nasıl olsa ikinci denemede mutlaka taşacaktır. Şaka şaka.

Önemli olan sütuna denk getirmek.
nasıl basılacağını çözene kadar bi saat uğraştım. * ama sonuç olarak tam yuvarlağın içine bastım.
görsel
3te 3 tam isabet yaptığım mühürdür.
düz basıldığı halde ters evet cıkartan alet.
ortasını denk getirmek için milimetrik hesaplar ve mühendislik uygulamaları gerektiren lanet şeydir. elinizin alışması için belediye üyeleri pusulasından başlayın.
Delıge tam denk getırmenıze ragmen yıne de dısarı tasıcak sekılde yapılmıs olan muhurdur. 3 te 1 ısabet oranı yakalayabıldım anca. Bunun yaslısı gozle ılgılı sorunları olanlar var onlar nasıl ısabet ettırıcek daha once kullanılan muhur daha ıyıdı bundan barı nereye bastıgını goruyorsun bunda onun da goremıyorsun. Kaldır yuvarlagı ınsanlar bassın o bos alana yada daha oncekı muhuru getırın ınsanların ısını zorlastırmaktan baska bır sey yaptıkları yok sankı suslucez yuvarlagın ıcın boyle yapıyorlar.