bugün

afedersiniz boyle bok gibi kokmasina ragmen temizlenmemekte israr eden, apis arasinda, koltuk altlarinda, ayaklarinda ve vucudunun cesitli yerlerinde olusan turlu turlu bakterileri hic ama hic umursamayan, gobek deliginde bulunan kuflere aldiris etmeden oyle 'yasasin hakli mucadelemiz' falan gibi sloganlar atan, sidik ve bok lekeli kulodunu, ic camasiri sektorunun emperyalist duzene hizmet ettigini dusundugu icin degistirmedigini iddia eden, uzerinde burger king hamburgeri ve starbucks kahvesi lekesi olan kiyafetlerini cikarip yikamayi hic dusunmeyen ve 3 ayda bir polisin kendisine siktigi tazyikli suyla tamamen kendi istegi disinda az da olsa bakterilerinden arinan sefil komunisttir.
abdest alıp tertemiz olduğunu düşünen sakallı, şalvarlı, yobaz insanlardır. ancak, kapalı alanda bir müddet sonra insanın midesinin kalkmasına neden olan kokunun geldiği yerde o insandır.
komünistlere laf atmadan önce çevreye doğru şöyle geniş geniş bir bakmak lazım efendim.
imamdır o! *
götünü yıkamadığı için tazyikli suya kadar ağır ağır götündeki bıngıldakla zor gidebilen bu komi, tazyikten sonra götteki bıngıldak düştüğü için üç kaplan hızına eriştiği söylenir.
suyun kızıl boyalı olması tercihidir.
geçen birini aldım belediye itfaiyesine götürdüm bi şişe çiti döktüm sonra verdim tazyikli suyu sonra koku daha burcu burcu olunca ozona yatırdım bugun çıkaracam.
(bkz: koministimam)

zaten sözlük bu yüzden onu geri aldı. yıkandı. *
igrenç kokarlar yaz kış yeşil pardesü giyince genelde peynirli doritos gibi kokarlar.
Kendisine bunun yettigini dusunen komunisttir.
Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunmaz. *
israf sevmeyen komünisttir. ay da bir kolonyalı mendille koltuk altını siler. helal olsun!
bir gün dindarlaşırsa en çok abdestten nefret edecek bir arkadaştır.
o değilde adamın dindar olduğunu nerden anladınız da dine imana müslümanlara salladınız komüniste hakaret eden adam illa dindar abdest alan kişi midir?? sabit düşünceler sabit beyinler...
devletin mali deniz yemeyen keriz düsüncesindedir.
Fakir Üniversite öğrencisi olduğunu belli eder.
tazyikli su ile beslenen otları rahatsız etmiştir.
Edit: Bu entry de otları rahatsız etmiştir.