bugün

cok eneteresan olaylarin oldugu karsilasma. saha da iki tane top var ve biri fenerbahce filelerine giriyor.
gol olmadi dimi lan ahaha.
guiza ın attığı golle fenerbahçe nin skorda yeniden öne geçtiği karşılaşma. zapo nun hatasından faydalanan güiza aşırma vuruşla golü atmıştır.
guiza'nin attiği gol ile fenerbahce'nin ve 2-1 öne gectiği kar$ilasma.

hayret lan guiza gol atti.
haftalardır gol atamayan guiza attığı harika golle beni ve eminimki onlarca fenerbahçeli yi utandırmıştır.
(bkz: hadi yine iyisin)
cisse nin 31. dakikada sarı kart gördüğü karşılaşma.
daha da gol gelmesi beklenen mac.
guiza'nın cidden tuhaf bir futbolcu olduğunun göstergesi maçtır.
cisse'nin kırmızı kartla oyun dışı kaldığı maçtır.
cisse oyundan atılmıştır ancak unutulmamalıdır ki

(bkz: ruhunuz yeter)
guiza'nin bom bo$ kaleye gol atamadiği kar$ilasma.

ben olsam atardim $erefsizim.
guiza insanlığın sınırlarını bir kez daha zorlamıştır ve o golü bile kaçırmıştır.ve ardından küçük emrah suratı.
dakika 40 itibariyle 4-3lük efsane maç tadını gösteren karşılaşma. kırmızı kart mı desen atak mı desen hata mı desen herşey mevcut.
cisse'nin sarı kartının ağır olduğu maç. gerçi 10 kişi ile kalecisiz maç almış takımdır beşiktaş. ikinci yarıdan herşeye rağmen umutluyuz.
cesur hakem bünyamin gezer in damgasını vurduğu maçtır.

yok yok haklısınız. cisse nin sarı kart gördüğü pozisyonlara sarı bile az gelir direk kırmızıyı yemeliydi ilk pozisyonda. faul yapmasa uğur boral 3 kişinin arasından çıkar, ardından gökhan zan ve zapo yu da geçer golü atardı. haklısınız.
ilk yarısı 2-1 sona ermiş karşılaşma.
ikinci yarısı çok şeylere gebe bir maç.
bu güiza mı dedirtti, sonrasında kendini evet bu benim diye hatırlattığı ilk yarıya sahip mücadele.
lugano'nun kendisine çalım atmış, 2'ye 2 gibi çok tehlikeli bir gol pozisyonuna yelken açmış olan mert nobre'ye arkadan çelme taktığında sarı kart görmediği, ama cisse'nin futbol sahalarında görülecek en hafif faullerden ikisini yaptıktan sonra uyarısız, ikazsız arka arkaya 2 sarı kart yediği maçtır. ya da aslında buna maç demek ne kadar doğru, o da tartışılır..
güiza'nın kaçırdığı gol sonrası, direkle kurduğu duygusal bağ ve küçük emrah ifadesiyle aklımda kalacak maçtır. bunun haricinde son zamanlarda izlerken en çok sıkıldığım maç kendisi. uzatmalar ne zaman verilcek diye saate baktığımda 30, dakika oynanmaktaydı. bitse de gitsek maçı.

beşiktaş savunmasının buglarla dolu olduğunu göstermiştir ayrıca. gökhan zan denen adamın en alakasız yerlerde ortaya çıkmasına ise hiçbir şey diyemiyorum. en son forvete top taşımakla meşguldü. forvetteki devasa başarısını dandik bir rövaşatayla taçlandırmıştır.

savunmayı genel olarak ele alınca, elde kalmaktadır hepsi. zira yedikleri 2. golü şimdi hemen sözlükten 2 adam getirsek koysak defansa, yemezlerdi. ulan guiza'ya bile gol attırdınız ya tebrik ediyorum. prensiplerim doğrultusunda hakem ve kart hakkında konuşmayacağım.
ikinci yarı başında olası bobo-rüştü değişikliğiyle alacağımız maç.
ucuz sarı kartlarla beşiktaş'ın eksik bırakıldığı karşılaşma.
kadikoy'de hakem dediğin böyle olacak, yavaş yavaş, pek belli etmeden...
sevilmedik için sevmedik entrylerinin yavaş yavaş girilmesi gerektiğini gösteren maç. bonus olarak ulanlı mulanlı granitürler de girilebilir. izin veriyorum.
yazarların objektiflikten uzak şekilde hakemi eleştirdiği maçlardan bir diğeri.
spikerinden iğrenmemi sağlamış, evlere şenlik futbol ziyafeti. lan bu kadar mı belli eder bi adam taraf tuttuğunu: neymiş, hakem tartışmayalım diyoruz ama çok tartışılacak bu hakem; neymiş, cissenin gördüğü kart çok tartışılırmış. benim ekran başında cevabımı tahmin edersiniz bu nezih spiker dostumuza. müdürü şansal olan bi müessesenin spikerinden ne olur fenerli dostlarım. ah benim de bi decoderim olaydı da vereydim eline ligtv nin (tabi ki geri). yok ama ya korsan izlemek çok daha zevkli; ligtv nin böyle taraflı, midesiz davranışlarını görünce, korsana destek çıkalım, ligtv den uzak duralım. he bir de lan fenerli olarak halimize şükredelim derim: sağ açığı ibrahim toraman, kalecisi rüştü, defansının göbeği gökhan zan olan bi bi rakip; şükürler olsun tanrım, ya bu adamlar fenerde olaydı.
neredeyse tüm ilk yarı boyunca küfür eden fb seyircisini ekrana sesi daha çok vererek ödüllendiren lig tv ve süper spikerlerinin ne yapsalar kendilerini fener taraftarına sevdiremediği maç.