bugün

an itibari ile içinde bulunduğumuz keşmekeş.

uludağ ve ekşi saatleri geri aldı ama trt'nin saati aynı pc saati ile eşit. peki resmi gazete'de saatler geri alınacak dedi o zaman niye alınmadı lan??

edit: saatler 2018'e kadar aynı kalıyormuş.
saatleri kim geri aldı lan düzeltin şunu kafamız karıştı.
Hay sikim boyle birsey olamaz ya. Arkadasim yap boz mu lan bu? Daha gecen sene yeni gecilmedi mi bu sisteme. 1 yillik uygulamadan sonra geri donmek ne. Birak kalsin oynatmayalim saatleri.
Neyse hadi bi bok yedin eski sisteme geri doncez dedin, bunu resmi gazetende de acikladin. E yap o zaman. Ya boyle basit karmasalar ilkokul birinci siniflarda olmaz yemin ederim.
Bu ne amk la??
saat sözlükte 6 pc de 5 evde 15 hoşumada giderse beleş. bu ne lan saat kaç olum bilmiyoruz lan şu an.
istanbulda ezan bir saat erken okundu pc'nin saatine göre. telefonun saatine göre normal. hangisine inanıcaz şimdi amk. o değilde ben işteyim inşallah bu saat muhabbetinden 1 saat fazla girmez bana.
Geri alinmamis mk mal gibi 5 saniyorum ...
sınavım var orospu çocukları allah hepinizin belasını versin aq.

ne bok yiycem ben şimdi saat kaç.
Saat şu an 07.35 yayalım. Saatler otomatik olarak geri alınmış. Kol saatlerinize bakın. Yani telefonlar kendi kendine saatleri 1 saat geri atmış.
açılan başlığın bile kendi içerisinde tutarsız olmasına sebep olan eylemdir. birisi 7.35 diyor birisi 8.38. allahtan bugün pazar mesai günü olsa sokaklarda küfür ede ede gezen yüz binlerce insan olacaktı *
Bu uygulama sayesinde işe 1 saat geç kaldım. Yapında emeği geçen herkesin amk.

Kol saatleriniz doğru saati gösteriyor şuan.
Aptalca şeyleri aptallar yapar. Kıbrıs ta bile saatler geri alındı.neden çünkü adamlar aptalca değil. Biz neyin kafasını yaşıyoruz bilmiyorum. Hayır buna hangi arkadaş karar veriyorsa bil ki sol kulağını ben çınlattım. Öptüm by.
saatleri geri alma kararı aldıysanız neden şimdi değil seneye uyguluyorsunuz dedirten durum. bence tayip seneye de aldırtmayacak.
bu durumda gıllışdar istifa etmelidir.