bugün

Beşiktaş
Villareal
Astra
Rio ave. Hadi bakalım tutar mı?
inter
Beşiktaş
Everton
Dinamo moskova olmasın da gerisi halledilir.
inter
trabzon
young boys
apollon
14.00 da başlayacak beşiktaş ve trabzonsporun gruptaki rakiplerinin belli olacağı kura çekimidir.
Çok kasılan kura çekimi. Çekin biran evvel de olaysız dağılalım amk.
beyaz elbiseli kadın sunucu dikkatimi çekmiştir.
it sürüsü gibi takım var uzun sürecek.
an itibari ile beşiktaşa yine premier lig ekibi geldi ya la. Tottenham ne amk. yazık la bu takıma.
http://www.ntvspor.net/canliyayin

takip edilebilir.
beşiktaş gene yaptı yapacağını. bi kere de basit gruba kalalım be.
EE DINAMO KIEVI NIYE VERMEDILER 1. TORBADAN. COK AYIP ETTILER.
Tottenham sikecektir bjk yi. Aci gercek.

liverpool çıktığı zamanda böyle dedik basıp geçtiler eksiyi.
1. torbanın en taşaklı takımı çıktı ya la beşiktaşa. Salzburg falan varken Tottenham çıkar mı amk? valla üzülüyorum bu takıma.
partizanmı lan o! 3. torbadan partizanmı çekelir allah belanı versin nediyim.
ızlemeyın beyler 4. torbadan beşiktaşa ya Dinamo Moskova ya da apoelı cekecekler!
tottenham ve partizan deplasmaninda bjk 0 veya 1 puan alacak .
yunanistan ve sırbistan deplasmanlarında maç yapacak beşiktaş.

sıkıntı.
beşiktaş gruptan çıkacaktır. sıkıntısı olmayan kuradır. hayırlısı olsun.
ingiliz, sırp ve yunan takımlarıyla eşleşen beşiktaşımın işi epey zor. deplasmanlar çok ateşli geçecek muhtemelen.
beşiktaş grupta 3. olup amatörler kupasına gider artık.
besıktasın kurası;
C GRUBU
Tottenham (ingiltere)
Beşiktaş (Türkiye)
Partizan (Sırbistan)
Asteras (Yunanistan)

deplasmanlar sıkıntılı, ev sahıbı oldugumuz maclarda olımpıyatta!
olan tottenhama oldu bence beşiktaşın grubunda, adamlar uçaktan inemeyecekler birde üstüne premier ligin çılgın maç takvimi eklenince seyreyle cümbüşü...

bence beşiktaşın grup birinciliği için çok yüksek bir şansı var.

ha grup 1.si olup bir sonraki turda geçen sene trabzona olduğu gibi şampiyonlar liginden juvetus bir takım gelirse neyleyim ben o birinciliği...

trabzona ise dengeli bir grup geldi, içerde maç vermez dışarda bir kaç puan alır ve 2. olarak çıkar.
beşiktaş'ın grubunda yeni bir dünya savaşı çıkmazsa iyi.
trabzonspor için sıkıntı yok.

karabükspor kazansaydı interli gruba düşecekti iyi ki kazanmamış.

beşiktaşın tottenhama yenileceğini düşünüyorum. bunun haricinde gruptan çıktığını düşünüyorum.

galatasaray içinde iyi bir grup geldi. fakat herşeyi takım oyunu değiştirir. bok gibi oynarsa trabzonda, beşiktaşda, galatasarayda gruptan çıkamaz.
bu oyun tarzını aksatmadan sürdürdüğümüz sürece problem olmayacak kuradır. deplasman sorunu var belki ama stat kapasitesi 7500 imiş. bizim olimpiyatta merdivende dikilenlerden bile az. ba'yı adam gibi besleyecek bir adam alınırsa oyun hakimiyetimiz daha da artar. totenham'ı tartışmaya gerek yok. 2 futbolcudan kazandıkları para ortada.