bugün

türk telekom arena'da oynanması düşünülen özel maç.

http://twitter.com/#!/tim.../status/82918494122950656
bülent timurlenk twit atmış böyle bir hazırlık maçı var diye diyorsa doğrudur.güzel olur tt arenada.
büyük ihtimslle cüneyt çakıra verilip hakem sayesinde liverpool kazanır. ama orası tt arena o kadar kolay çıkılmaz.
galatasaray' ın hangi stoper ikilisiyle çıkacağını düşündüren maç. umarım x - ujfalusi olur. x mi? aykut demir, ömer toprak, murat sözgelmez, serdar aziz olabilir mesela.
9-0 bitecek maçtır. *
galatasaray'ın bu yıl avrupaya gitmese de çok iddialı olduğunu ve bunu göstermek istediği maçlardan ikincisi. ne demişler boğulacaksan büyük denizde boğul.

bu arada arda atletico'yu istedi ünal başkan atletico'yu galatasaray'a getirmeye çalışıyor. taraftar şampiyonlar ligini istiyor, ünal başkan şampiyonlar ligini galatasaray'a getirmeye çalışıyor.
galatasarayın artık sikindirik takımlarla değil, zorlu takımlarla yeni sezona hazırlanacağını gösteren maç.
(bkz: 24 temmuz 2011 galatasaray inter maçı)
(bkz: 24 temmuz 2011 galatasaray inter maçı)
gitmek isteyeceğim maçtır.
stadın 'gerçek' açılışı olacaktır. önceki fiyaskodan sonra bu haber iyi geldi lig öncesi.
olursa gitmeyi düşündüğüm maç.

edit: oldu gittim gördüm çoştum geldim.
şov havasında geçmezse yeni kadroyla galatasaray'ın kendini denemesi için en büyük şanstır.
haberi liverpool'un resmi web sayfasında "Reds returning to istanbul" başlığı ile yer almıştır.

http://www.liverpoolfc.tv...eds-returning-to-istanbul
resmi haber yayınlanmış ve liverpool istanbul'a dönüşünü yapmaya karar vermiştir. dünya üzerinde en sevdiğim iki takımın mücadelesine gitme fırsatı böylesine büyükken o gün akşam saat 5te diferansiyel sınavımın olması şanssızlığın nirvanasıdır galiba...
o deilde şöyle bir ifade olması hoş olmuş tabi, seviyoruz sizi reds bradırlar.
- the game will be played at the turk telekom arena, which opened in january of this year and has its own entry in the guinness book of world records as the loudest stadium on the planet having recorded a noise level of 131.76 decibels during a match with fenerbahce on march 18.
doğuştan tuttuğum galatasarayımla, galatasaraydan sonra en çok sempati duyduğum takım olan liverpool'u karşı karşıya getirecek ve benim için efsane olacak olan maç. ajax'ın yerine liverpool'u istemiştim stad açılışı için. demek ki bu sene'ye kısmetmiş. hayırlısı olsun.
dost tribünleri bir araya getirecek karşılaşmadır.

zira galatasaray ve liverpool taraftarlarının dostluğu eskilerden gelmektedir.
liverpool taraftarlarının maça gelmişken arda'yı alıp öyle gideriz düşüncesiyle beklediği maçtır. şöyle ki bu durum bir liverpool forumunda kanıtlanmıştır.

http://www.redandwhitekop.../index.php?topic=277976.0
uğruna hataydan istanbula gitmeyi düşündüğüm maçtır. ünal reyiz gerrarda, suareze 200er bin tlyi verse de bize karşı iyi oynamasalar dediğim maçtır aynı zamanda. fenerden neyimiz eksik!
(bkz: çimlere gömecekler aslancıkları)
birbirini seven iki takımın dostça mücadelesine sahne olacağına inandığım maç.

birbirlerini sevdiklerine kanıt olarak

(#11911084)
kombinelerin geçerli olup olmadığını merak ettiğim ve heyecanla beklediğim maçtır.
liverpool tribününde yerini alacakların heyecan dolu aslanlarla göz göze geleceği maç. denenen taktik ve oynanan futbol hakkında ilk fikirleri de verecektir.
galatasaray'ın hala bir ruhu varsa göstereceği maçtır.
sabri'nin gerrard'tan çekinmediği maç.