bugün

Top oynayamayan Galatasaray’ın gol atsın diye verilen penaltı. Komedinin bu kadarı. Evet.
galatarasyonun aktif olduğunu gösteren durumdur. bunlara dur diyecek babayiğit hala çıkmadı amk..
fönör höp pönöltö ölöyör diye ağzı dolu dolu konuşan ibneler, konu kendileri olunca algı yapıyor oluyoruz. siz algının kralısınız yüzsüz fetöcüler.
buna da penaltı degil diyen embesil yoktur ya. Yüzde yüz penaltı amk. Dirseği akbabanın yüzüne geçiriyor amk daha ne yapacak ?

Edit: O dirseği biriniz yese acıdan bir saat ağlarsınız burda ötmeyin siktirin gidin karbonat erol başlığına.
bu maçta şike yoksa ben de bir şey bilmiyorum.
Bir Galatasaraylı olarak hakem ben olsaydım vermezdim. Penaltı bu kadar kolay olmamalı.

*fenere verilen şeyler penaltının yanından bile geçmiyor bi yanlış anlaşılma olmasın yani. bunda gerçekten de dirsek var ama rizeli futbolcunun kasti bir hareketi yok çünkü gslı onun arkasında. Zıplayan insanın hazırolda zıplayacak hali de yok.
Fenere aynı pozisyonun daha hafifinde penaltı verildi. Orospu orospu ağlamayın fenerliler.
böyle penaltımı olur aq?
adamın hala 32 dişi ağzında.
basit bir karardi penaltı kesinlikle degildi. erman toroglu bile bu penalti beni tatmin etmedi dedi.
buz gibi penaltıdır. kuş sesleri gelmeye devam ediyor.
9 haftada menere verilen 6 penaltıyla aynı seviyesidedir

S.ktirin gidin başka yerde havlayin..
görsel
Rakibine dirsek atmanın penaltı olmadığını iddia eden fenevlilerin yediremedikleri penaltı.
Aynı hareketi falcao yapıp kırmızı gördüğünde sevinç çığlıkları atanlar da yine bu fenevliler.
Bunun bir tık üstü kasten yaralama yalnız.
perottiye verilen penaltidan daha net bir penaltidir.
ülkenin gerçeği bu. klasik ğs yi kurtarma operasyonu. her iki maçta bir bu kadar komik kararlar, penaltılar.. ğs nin de onu kollayan şrfszlrin de fetosunun da ..