bugün

terörün aktif olduğu bu zamanlarda ailemin, sevdiklerimin başına bir şey gelir mi korkusu ile yaşamaktan bıktım.
içimdeki sıkıntı artık nefes almamı engelliyor. çok üzülüyorum, sinirleniyorum. eminim ki sizler de bu hisleri yaşıyorsunuzdur.
ne diyeyim bilemiyorum ki..
artık bıçak kemiğe de dayansa, göte de girse bu memlekette maalesef hiç bir şey değişmiyor.
ooo primciler gelmiş. gel hele gel gel.
youtube a erisemiyorum.devlet yine yapiyo yapacağını.girebilen varsa mesaj atsın.
istikrardan bahsetmek lazım. her ay istikrarlı bir biçimde şehirlerde bombalar patlıyor onlarca yüzlerce insan ölüyor ve kalan sağlar bizimdir deyip geçiyorlar. he göstermelik 2 tane de karanfil gül falan atıyorlar. şimdi soruyorum size bizim herhangi bir orta doğu ülkesinden farkımız kaldı mı ? turist olsanız bu ülkeye gelir misiniz ? bu ülkede o saray dışında hiçbir yer güvenli değil artık bunu öğrendik.
haince ve vahşice bir terör saldırısıdır.
yine içimiz yandı, yine 10larca insanımızı kaybettik. henüz cenazeler dahi tespit edilmeden sorumlu aramaya, günah kecisi kovalamaya başladık. birlik olup terörü lanetlemektense karşıt siyasi görüşleri patlamanın musebbibi gördük, birbirimize nefret kustuk. terör sadece siyasi kavgalarimizin bir mezesi olarak masanin ustunde kaldı. ana yemek birbirimizi yemekti. biz de bu konuda baya iştahlıyız vesselam. hemen daldik birbirimize. kimse mezeye dokunmadi, meze herzaman olduğu gibi bugün de masanin ustunde öylece kaldi. yıllardır duruyordu, kokuşmuştu ama kimse kavga etmekten onu yok etmeye firsat bulamiyordu. sanırım bu devran böyle geldi, gidecek . birbirimizi yemekten hepimizi yiyenlere karşı koyma fırsatı bulamayacağız.
keşke birlik olsak, teröre karsi ortak bir tavir sergilesek. önce onlarca insani yutan bataklığı kurutsak. bataklik öylece dururken ve insanlari icine cekmeye devam ederken kimin sebep olduğunun ne onemi var ki. gelin önce birlik olup bataklığı kurutalım. sorumlulara elbet sira gelecektir.
x havalimanı dış hatlarda calışıyorum. patlamayı duydugum andan itibaren kendıme gelememekle bırlıkte meslektaşımın ölüm haberıyle yıkıldım. Ataturk havalımanını pek bılmem fakat orasını da tav işletıyor. bızı Çakmakla almıyorlar tokayla almıyorlar adamlar keleşle nasıl gırmış yorumları en cok kızdığım yorumlar arasında. havalimanına gırmeden trafık aktıf işlıyor taksıcıler fırsat gozetıyor. yolcu bekleyenler yada personel sıgara iÇiyor. cafeler varsa vızır vızır dolu. hadi diyelım iÇerı gırmeye kalktınız karsınıza guvenlık cıkar ve guvenlıgın arkasında amirleri konumundakı polis. bombacı o sırada taramaya baslamıssa eger tam kaos ortamı...herkes kacmaya baslamıştır.güvenliğin hiÇbir yetkisi yok bi sıkıntı anında her zaman polis mudahil olur. salonun iÇ kısmında hava sahası denılen bolge yanı gumruklu alandan tarayarak körüklere bıle ulasmak kolay. salonda sayısızca polis onu beklemıyorki. varsa pasaport polisi vardır onlarda ekrana bakmaktan yorulmuştur. güvenlık tedbırı alınacaksa kesınlıkle otopark girısınden tum araclar aranmalı süphelı araclar alınmamalı yolcular ust valız her aramadan gecırılmelı. ne yazıklı havalımanı onune geldıkten sonra nıyetınde kotuyse aprona kadar bile taraya taraya gidilebılır. ölenlere rahmet dılıyorum.
yine üzmüştür. Yine üzecektir. Devamı ne yazık ki gelecek olan patlamalardır.
http://m.uludagsozluk.com/e/33045956/
Henüz "zaten yurtdışı kapısında olmuş, Ramazan ayında yurtdışı a gidilir mi ne işleri varmış orada" diyen andavallarla şükürler olsun karşılaşmadığımıZ patlama.
Lan sütyenin arası ötüyor diye neredeyse soyacaklar am. Mun çocukları. Herifler boyum kadar silahla girmişler oraya.
istediğiniz gibi olmayacak alışmayacağız. Allah önce ailemi sonra bütün tanıdıklarımı sonrada bütün vatan sever insanlarımızı korusun. Rabbim bunun hesabını soracak devlet büyükleri nasip eylesin. Hangi siyasi parti olursa olsun artık kınama mesajları istemiyoruz. Artık sonuç istiyoruz. istenmeyen olaylar olsun istiyoruz. Katliam istiyoruz. inandığımız din olan islam dininde kısasa kısas vardır. Yetmedi mi artık verdiğimiz şehitler insan kayıpları ? Artık giden Can'larımızın kanını almak istiyoruz. Kısasa kısas istiyoruz. Dişe diş kana kan ! Sayın devlet büyükleri gereğini artık yapmalı ! Ayrıca patlamalarda canını veren canlarımıza Allah'tan rahmet diliyorum.
Vefat edenlere Allah rahmet eylesin, mekanları cennet olsun inşaallah. Rabbim yaralılara acil şifalar versin. Ülkemizi kana bulayanların da Allah tez vakitte belasını versin. Azıttılar iyice.
başka da bir yoruma gerek yok bu patlamayla ilgili. yeter bu. bu fotoğrafı gördükten sonra bir kez daha anladım hayatın, insanların ne kadar acımasız olduğunu. ah canımın içi. miniğim. ne istediler senden? ne istediler senden?
görsel
Binali Yıldırım'ın ilk "güvenlik zafiyeti yoktur" açıklamasını kutlar, başarılarının devamını dilerim.
Kürt, ışid ve akpli piçlerinin kıskacında teröre yine can verdiğimiz olay.
Kınamışlar işte daha naapsınlar? Ortadoğu ve dünyanın liderlik beklediği koskoca türkiye cumhuriyetini yönetenler bir de kalkıp terörist mi arasınlar?(!)
lan yni kalktım ben, sol frame de sırf meme olsaydı lan. sırf sacm sapan başlıklar olsaydı la sırf trolll başlığı olsaydı lann, kardeşim bu nedir ya, la yazdik hep bak, ülke gittiiii. çıkmayın la sokağa falan, yurumeyin amk, hiç bir boku protesto etmeyin, ama bir daha akp ye oy verenlere koyun demeyin, bizden ala koyun mu olur amk. yazık. sen dünya dengelerini bozmaya çalışırsan, çocukça hayaller kurarasan, kendini bilmez, halkını önemsemez, haddini aşarsan, tokat manyağı yaparlar, olan da halkıma olur, sana bi bk olmaz. yeter la.
edit: içimizi yakan lanet bir saldırı. tanım da yaptık, iyi oldu. bir bunu yaparız zaten.
abartılan patlamadır.
ayrıca patlama bir muz cumhuriyeti olan mongolya'da gerçekleşmiştir.
güvenlik açığı yoktur.
sosyal medya engellenmemiş yayın yasağı gelmemiştir.
ayda bir güvenlik gücü şehit haberi alınmayan
2 ayda bir de patlamalar ile gündeme gelmeyen bu ülkeyi türkiye'ye benzetmek oldukça ayıptır.
Bu başlığa girip sadece küfretmek istiyorum orospu çocukları hükümet hala istifa etmiyo amına koyduklarımın akplileri nasıl bi itsiniz nasıl bi şeref yoksunusunuz a yarraklar a amınakoyduklarım. Sizin polisinizide mitinizide güvenliğinizide dininizide tek tek sikeyim. Türkiye mi orta doğu arap ülkesi mi ne bok olduğu belli değil amına koyduğumunun aptal müslümandan bozma teröristleri elini kolunu sallaya sallaya çıkıyo geliyo ya llah bismillah diyo ortalığın amına koyuyo istifa edin artık şerefsiz pislikler akp ye oy veren herkesin amına koyayım beyinlerini sikeyim müslümanlığın bokunu çıkartanların ebesini sikeyim başörtünüzü götünüze takın artık ülke bu haldeyken hala belediyecilik deyin geberip giden hiç uğruna kafası gözü dağılan insanlara şehit deyin amınakoduğumunun salakları ulan bu kadar mı salak olur bi millet ya. Yemin ederim akp ye oy veren türk mürk değildir siktirsin gitsin türkiyeden ben türküm demesin. Gözümde pkklılardan bi sikim farkı yok islam meraklılarının.
Bakıyorumda herkez allah bunları yapanların belasını versin, allah bizi korusun, allah beterini göstermesin. Allahında çokta sikindeydin amk çomarları.
insanı hüzne boğan korkunç saldırı. ölenlere allah'tan rahmet diliyorum.
eger haber doğruysa patlama sonrası Adambaşı 100$ a havaalanından yolcu(o da yabancı) taşıyan Taksicilere yazıklar olsun.

Belediye neden ücretsiz sefer duzenlemez böyle durumda?
chp'lilerin ve o zihniyettekilerin ikiyüzlülüğünü görün istedim.

görsel
36 kişinin hayatını kaybettiği saldırıdır.

http://www.milliyet.com.t...on-dakika-gundem-2270286/

Binali Yıldırım: 36 kişi ve 3 terörist öldü, ilk emareler DEAŞ'ı işaret ediyor.

http://www.hurriyet.com.t...deasi-gosteriyor-40123564

ölenlerin kimlikleri belli olmaya başlamış.
http://www.gazetevatan.co...ugunuvardi-961792-gundem/
http://www.haberturk.com/...limaninda-teror-saldirisi
görsel
garip olan şu ki; terör konusunda bunca yıllık tecrübesi olan ve 10 tane ülke kurmaya yetecek para harcanan türkiye'de bu tarz eylemlerin hala bu kadar kolay bir şekilde yapılıyor olması. Yine bu olay ardından da güvenlik ve istibarat zafiyetleri haberleri duymaya hazır olun ama bu ne ölen insanları geri getirecek ne de bu ülkede yaşayan insanların artık bu ülkede güvenle yaşabileceklerine olan inancı.

Sepep olan, yapan, yaptıran, göz yuman, zafiyet gösteren, kıyan, kıydıran iç, dış kim varsa topunun allah belasını versin. Bu Cümleyi kaçıncı kez yazıyorum bilmiyorum ama ben, sen, o, eşimiz, annemiz, kardeşimiz ya da çok sevdiğimiz bir arkadaşımızın başına bu ülkede ve her an her şey gelebilir.

hER SALDIRI SONRASI LANETLENEN BU EYLEMLERiN LANETi yine MASUM insanları SARMAYA DEVAM EDiYOR!
çok büyük bir ülke olduğumuz bir kez daha kanıtlandı. amk. soysuzları canına yandımın ülkesinde istedikleri yerde istedikleri zaman bomba patlatabildiklerini bir kez daha kanıtlamışlardır. bu yolun sonunun nereye çıkacağı belli daha bir gün önce mhp'nin kurultay kararı mahkeme tarafından ret edildi. bugün patlama halka verilen mesaj çok net; başkanlık gelsin kaos bitsin. baskın bir seçimle zaten %50'si mal olan canım ülkemde başkanlık için yeterlilik sayısı olan 400 vekili alıp başkanlığı bu ülkeye getirmek. aşırı ileri zekalı ak koyunlu seçmenler için değişen bir şey yok, onlar hala batının bizi kıskandığını zannediyorlar, bırakın uyusun yavrucaklar daha makarnalarını yeni yediler hazmetsinler.