bugün

fenerbahçe'nin en az 3 atacağı maçtır. goller: sow, webo, salih.

aynı hafta da galatasaray zorlu rakibi gaziantepspor ile maç yapacaktır.
fener eler. farkla eler.
1-1 berabere bitecek olan maçtır..

edit : 1-0 oldu bizim oldu ya la.. rakibimiz fenerbahçenin uefa kupasını alması dileğiyle..
EZiKLERE KAPAK OLACAK MAÇ.
rövanşı 2 Mayıs'ta yapılacak karşılaşma.

koy geç fenerim.
fenerbahçenin 2-1 kazanacağı karşılaşma olacaktır.

(bkz: buralar hep entry dolacak)
Uefanın istediği olacak ve chelsea'yle benfica'yı finalde göreceğimiz maçların ilk ayağı.
Fenerbahçe'nin eze eze finale yaklaşacağı maç olacaktır.
fenerin avantajlı skor lde edeceğini düşündüğüm maçtır.
fenerbahçe'nin finale çıkacağı maç.
fenerbahçe'min kartal görünümlü serçelere koyacağı maçtır. ilk maç 3-1 bitecek demedi demeyin.
fenerin balonunun söneceği maçtır. hayır neye güveniyor bu mal taraftarlar anlamıyorum. 3 atarken 5 yemeyin de amk.
Çıkabilecek En güçlü Rakip Çıkmıştır. Allah yar ve yardımcımız olsun.
bu maçı ya 1-0 alırız ya da 1-1 berabere biter.
fenerbahçenin benfica yı eleyeceği maç.
ilk maçın burda olmasından dolayı fenerin 2-0 gibi bir skorla yeneceğine inandığım maç. iş olmuş yarı final. bu saatten sonra türk taraftarlardan benficayı tutan her kimse gözümde ibnedir.
benfica'nın fenerbahçe'ye gerçek bir rakip gibi davranıp boş toplarla maçı satmayacağı ve 2 gol döşeyeceği maç olacaktır.
iddaa nın bana çok para kazandıracağı maç olacaktır. yeterki selmayem olsun. ilk maç orda olsaydı çok daha iyi olurdu oran açısından.
fenerbahçe'nin oscar cardozo ile tanışacağı maç. tabi bir ihtimal benfica fener balı ile de tanışabilir.

http://www.youtube.com/watch?v=w7jeB94ksXM
kuyt un ve meireless in döktüreceği maç oalcaktır.
skor 3-1 ya da 2-0 olur.
fenerbahçenin ağzının payını alacağı maç.
çok zor bir maç olacak. 25 maç, Mağlubiyet yok. Attığı gol 68. Yediği gol 15. +53 averaj. portekiz ligi lideri. Kısaca köy takım bir benfica karşımızda..
fenerbahçe gol yemezse 0-0'ın bile avantajlı olduğu maçtır.
fenerbahçenin 106 yıllık tarihindenki en kritik maçı. *
ayrıca fenerbahçenini 2-1 kazanacağı maç olacak. *
bir fenerbahçeli olarak ciddi bir entry gireyim bende.

öncelikle adamların çok harika bir hücum hattı var. ola john, oscar cardozo, salvio, gaitan, lima ve rodrigo gibi oyuncularla avrupanın en tehlikeli ekiplerinden birisi ve hücuma kalktıklarında çok çok hızlı hareket ediyorlar, hataya yer yok.

bizim bu savunmamızla işimiz çok zor olacak.

orta sahaları denk görüyorum. hatta sert oynarsak orta sahada üstünlüğü ele alabiliriz, keşke emre oynayabilseydi, fark yaratırdı.

savunması gayet dengeli bir ekip benfica nın. gol atabilmemiz kolay olmayacak asla.

fenerbahçenin yapması gereken her 2 maçtada savunma ağırlıklı oynamak zorunda. bu takıma açık alan verirsek 3lük 5likte yapabilirler bizi. alan daraltıp hücuma ani ataklarla çıkıp zorlayabiliriz onları.

açıkçası ilk maçın iç sahada olmasını ben dezavantaj olarak görmüyorum. iyi bir skor alırsak deplasmanda onlara ani atak şansı vermemiş olacağız. burda 1-0 veya 2-0 gibi bir skor yakalarsak ve sert oynarsak onları yıldırabiliriz.

yinede şansımız %30 bana göre. onların temposuna ayak uydurmaktansa, onları bizim tempomuza uydurmak çok daha akla yatkın.