bugün

illa kötülememize gerek yoktur bu kişiyi. Ben de lise bitince 2 yıl iş hayatına girip, sonra ygs-lys ye çalışmıştım ilk 5bine girmiştim. Geç olsun da güç olmasın.
hayalinde ki mesleği yapacaksa, dünyaya katkı sağlayacaksa güzeldir zira bu ülke insana düşman doktorların, insana düşman polislerin ülkesi.
Eğer kazanılan bölüm kişinin hayalindeki bölümse hazırlık dahi okunabilir.
(bkz: olabilir)
Benim için 3. Uüniversite olurdu herhalde.
görsel
33 yada 43 yaşında üniversite kazanmanın yanında kaymaklı antep baklavası hükmündedir.
Tebrik edilesi ve başarılarının dilenmesi gereken durum. Yaş sorunsalını büyüten insanlara baktığınızda tek dertlerinin başarıyı gölgeleme çabası olduğu aşikardır. Okumanın, öğrenmenin, kendini geliştirmenin yaşı yoktur.
Okumanın yaşı yoktur.
ilerde cografya yada arkeolojiyi 2 üni olarak okumak istedigimden ben yapabilirim bunu.
hayata bir kac sene rötarlı başlamaktır fakat ileride alabileceğin bir sürecin başlangıcıdır.
hedef büyükse hedef için bekleyip sabretmek normaldir.
25'inde lisans kazananı tanıyorum ben ne 23'ü
normaldir .
zararın neresinden dönülse kardır.
okumanın yaşı olmaz ama kitap okumanın.
41 yaşında ve 45 yaşında iki bölüm arkadaşım var. Her derse gelip sürekli çalışıyorlar. Dur durak yok.
Dolayısıyla sorun değildir. Esas sorun okumanın, öğrenmenin, bilgiden tat almanın yaşı olduğunu iddia etmektir.
26 yaşında üniversite sınavına hazırlanmaktan uç benden ustundur amk.
yaşıtların düğün yaparken senin elin 18 yaşındaki bebelerinden not dilendiğin durum.
mezun ol 27 askere git 28 işe gir derken 30 hedef cidden çok büyükmüş. hahahasiktir evet.
Her şey zamanında güzel arkadaş, zamanı kaçtı mı pekk tat vermez açıkçası. O yüzden uni falan takılmamak yoluna bakmak lazım. Tabi söylediklerim 23 için geçerli değil. 23 ne lan bebe o daha.
biraz geç kalmıştır.. ama normaldir.
Üniversite hayatı görmemiş yazar şaşırmasıdır. 75 yaşında olmasına rağmen fakülteye gelen dedeleri/neneleri görünce iş bu şaşkınlık yerini huzura ve yer yer gevşemeye bırakacaktır. Bu gevşeme neticesinde vizelerden kırılıp dökülecek, çevresindekilerin yüksek not almaları onun silkinmesini ve gevşeklik uykusundan uyanmasını sağlayacaktır. Finallerde allah kerimdir.
önemli olanın okunan bölüm değil yapılmak istenen iş olduğu gerçeğini geç anlayınca o yaşlara kadar sarkabilir üniversite hayatı. evet evet korkulacak bir durum yoktur.
35 yaşında kazanmaktan iyidir .