bugün

yarın final serisinin 4. maçıdır.

Başlama saati: 20:00
bilet fiyatlarının çok uygun olduğu karşılaşmadır.

(bkz: sinan erdem spor salonu)

kategori 1: 25 TL (tükenmiştir)
kategori 2: 20 TL
kategori 3: 15 TL
kategori 4: 10 TL
vıp kategori: 50 TL

görsel
avrupa şampiyonu bir takıma kaybederek elenecegimiz yarı final serisinin son maçı..

sonucunda besiktas'in hak ettigi gibi finale kalacagi mactir ayni zamanda..
20 mayıs'ta oynanan maça gidememiş olsam da bu maçta final için sinan erdem'e akın edeceğimiz maç olacak.coşkuyla gideceğiz,coşkuykla dönmek istiyoruz,hadi potanın kartalları; az kaldı.kendi seyircin önünde bitir işi,üçüncü kupaya giden yolda dev bir adım at.
5 kategorinin 4'ü bitmiş durumda. 5. kategoride ise tek tük bilet kalmış. az önce 5. kategoriden zar zor bilet alabildim.
üç kupa yolunda takımıyla birlikte yürümek isteyen beşiktaşlılara duyurulur.
seride durumu 2-2 yapıp abdi ipekçidede beşiktaşı paket edeceğimiz karşılaşmadır. yani vesile olacak maçtır. tabi inşallah diyoruz büyükte konuşmuyoruz.
biletimizi aldığımız ve medikalcilere salonu dar edeceğimiz karşılaşma olacaktır. Hawkins'i devre dışı bırakmak için medikalcilerden etik dışı bir hareket bekliyorum ayrıca.
sinan erdem' in tekrardan full çekeceği play off serisi dördüncü maçı. aynı zamanda salonda olabilmek için iş yerimden "dayım ölmüş" gerekçesiyle izin aldırmış maçtır.
galatasaray'ın tüpçülerin heveslerini kursaklarında bırakacağı maç.
erzeg-mensah-hawkins 3'lüsünden herhangi birisinin gününde olması yetecektir.

A.A.G.

bilenbilirspor.
sahip olunan bileti için saçma sapan teklifler yapılan karşılaşmadır. ama unutulmamalıdır ki hiçbir maddiyat ben ve benim gibi birçok beşiktaşlıyı bugün takımını desteklemekten alıkoyamaz. hawkins bu maça da iyi başladı.
öncelikle değerlendirmelerde bulunmak istediğim maç.Psikolojik açıdan bjk daha avantajlı.Zira mental olarak biz avrupada kupa aldık elensek bile başarılıyız modundalar.Gs ise biz lider bitirdik elemek şampiyon olmak zorundayız modunda.Dolayısıyla bjk zorlanırken strese girmemekte, gs turnike kaçırsa 3lük kaçırsa direk stres olmakta.Kağıt üzerinde gs daha güçlü de olsa maç salonda oynanıyor.geçen maçlarda gordon'dan yeterli verim alınamadı.Lakoviçin se öldürücü 3lüklerini göremiyoruz.Bu oyuncuların performansı önemli.Dediğim gibi gordon'un iyi oynaması bile gs'ye maçı getirir.Diğer yandan erzek
arroyo gibi isimlerin durdurulması ve dışardan atılan şutlarda adam akılllı yüzde yakalanması gerekiyor.Yoksa yeniliriz.
Not:Tabiki galatasaraylıyım.
Not2:inancım gs bu maçı alır.
cimbomuzun final oynamak için son şansıdır. haydi yenilmez armada der nacizane ben.
beşiktaşın kazanacağı maç.

8. maçta 5. galibiyet olacak!
salonu inlettiğimiz müsabaka. *
karşılıklı basketler ile başlayan maç..

riband almakta zorlanıyoruz..
başabaş giden maç. 2 sayı farkla cimbombom önde.
bjk:18-gs:22 ilk periyot sonucu.Galatasaray hücum ribaundlarda etkili ve iyi hücum ediyor.Bjk de başlarda etkiliydi ama sonradan dış şutlarla sayı aradı.
ersin dağlı'nın sakatlığının nüksetmesi sonucu mecburi değişikliğe gidildi, arroyo'nun yokluğu beşiktaş hücumlarını olumsuz etkiledi..

ilk çeyreğe galatasaray daha arzulu başladı ve önde bitirdi.

18-22 ilk çeyrek sonucu.
beşiktaş'ın acil bir şekilde ciddi direnç koyması gereken maçtır. son deplasmana bırakmamak lazım seriyi.
hakemlerin yine sıçmaya başladığı maç..

önce arroyo'nun basket faulünü es geçtiler, sonra bonsu'ya yapılan mutlak faülü görmediler.
dawid hawkins'in yine hızır acil gibi yetiştiği maç.

go d-hawk!
şayet galatasaray kazanırsa 3-5 şakirt tarafından cemaatin eli var bu maçta diye saçma sapan suçlamalar yapılacaktır. yenilirken bari şerefli olmaları zor olan tüpçü taraftarlarının yorum yaparken damına koyduğu maç.
bjk:35-gs:41 ilk yarı sonucu.Gs hücum ribaundlarda çok aktif ve iyi oynuyor bjk de dış şutlarda ve zaman zaman etkili.
hakemlere sıçtı denilenler tarafından çembere değmeden topu çeldiği halde gs aleyhine verilen sayıdan bahsedilmediği maç.