bugün

Erol bulut istifa hüüü.
görsel
Yazıkşar olsun hadi hakem görmedi var ne iş yapar resmen yenerbahçe mizi linç etmişsiniz. Ayrıca geçen mohammedin golden sonra kaydığı izler hala duruyor ayıp ayıp .
1-0 Göztepe galibiyeti ile biten maç. Maçın neredeyse her dakikasında Göztepe doğru oynayan taraftı. Erol Bulut'un Fenerbahçesi, Fenerbahçe gibi oynamıyor. Kağıt üzerinde tartışmasız ligin en iyisi olan Fenerbahçe, ligin başından beri maçlara bir Anadolu takımı mantalitesi ile çıkıyor. Teknik Direktör değişikliği şart hale geldi. Bir futbolsever olarak son yıllarda izlediğim, planlı hücum yapan ve ısıran bir Fenerbahçe'yi görmek isterim.
göztepe ne soktu be. ahaha.
görsel
Keşke Fenerbahçe'nin maçını izleyeceğime Trt Belgesel'deki kutup ayısı belgeselini izlemeye devam etseydim, o daha keyifliydi.
Dıdvan utanmasa maçı uhud savaşına bağlayacak. Kendine gel şapşik şeytan.
fenerbahce'yi yenmenin cantada keklik oldugunu gosteren maclardan biridir. yenilmesi acikcasi pek surpriz olmadi bana. fenerbahce'nin puan kaybi en cok ezeli rakibi galatasaray'i ve bu takima gonul veren sari kirmizili taraftarlari sevindirdigi asikar bir durumdur. galatasarayli taraftarlar bugun cok mutlu ve rahat uyuyacaklar.
Fenerbahçe’nin 4.yıldızı bu sene de anca bu olur.

görsel
Fb gerginlikten beslenen bir takım ve Bunların havası yalnızca Galatasaray'a.
Fenerbahçe Normal şartlarda bu futbolla şampiyon o-la-maz.

Şimdi gelecekler "ama Alanya kem küm..." Edecekler.
Hahahahahahaha
erol hoca'nın yanlış kadro ve taktiği nedeniyle göztepe'nin kazandığı maçtır. akıllı bir hoca, iyi kontra yapan göztepe'ye karşı orta sahayı tutup, araya atılacak toplarla pozisyona girerdi. ben örüyorum, o göremiyor.
https://www.google.com/se...f0a8,vid:dPYdKxUtbBI,st:0
Bu mağlubiyet şampiyonluğun habercisi.
Ama galatasaray’ın şampiyonluğunun swh.
Galatasaray maçı başlıklarında günler öncesinden gelip fink atan, algı kasan bukalemunları ortalarda görmediğimiz maç. Onlar da fenerden ümidi kesti demek ki.
Bakın net söylüyorum Fenerbahçe nin yerine olsam Beşiktaş a 10 milyon avro bonservis verip ( tarihte ilk ) Sergen i direkt alırım. Erol ile bu iş olmaz.
şampiyonluğun habercisi olan maç.

yersen.
fener ağlama puhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D
görsel
maç bitti bir sarı kırmızı daha çaktı fenere.
işte böyle her sene böyle fenerede böyle.....
serdar aziz futbolun bug'ını bulmuş aq açılan ortalarda at kendini yere hakem düdüğü çalsın.
fenerbahçe şampiyon falan o la maz. inşallah beşiktaş şampiyon olur.
fenerbahçe bu oyunla sabaha kadar oynasın gol falan atamaz. defansın arasına top atacak adam lazım. fener habire doldur boşalt karşında mahalle takımı mı var amk.
frikikten gelen sert top atınçın karın bosluguna gelıyor
düşen kalkıyor aqq dıye arkadan sesler gelıyor
bu kadar işte insanlığınız sizin artık o lafları kım soledıyse artık.
hüseyin göcek penaltı arıyor.