bugün

entry'ler (6)

kedisi olan kızların genel özellikleri

Genelde köpeklere ait ön yargıları vardır. Köpeklerin aptal olup, kedilerin süper zeka olduğunu savunurlar. Neden bilmem ama köpekleri ve köpek besleyenleri küçümserler.

beşiktaş

An itibariyle şampiyonluğun en büyük adaylarından biridir. Bir iki maç hariç her maça doğru kararlarla çıkan ve doğru değişiklikler yapan Sergen Yalçın'ın eseri bu. Cüzi fiyata yapılan fırsat transferleri de ligdeki diğer takımlara ders niteliğindedir.

atınç nukan

Erencan Yardımcı ve Ertuğrul Taşkıran transferinin şaibeli olduğu ne zaman iddia edilse ismi ortaya atılan Stoper. Bugün ham potansiyelinin neden 6 milyon ettiği az da olsa anlaşılmıştır umarım.

erol bulut

Ben kendisinin yerinde olsaydım şu maçtan sonra istifa ederdim. Evet, Fenerbahçe'nin kadrosu kağıt üzerinde çok iyi ama bu oyuncuların yarısı Erol Bulut'un oynatmak istediği oyuna uygun oyuncular değil. Erol Bulut'un oynatmak istediği oyun ne kadar doğru elbette tartışılır, fakat istifa edip kendini 1-2 sezon daha Anadolu kulüplerinde ispat etmesi hem kendisi hem de Fenerbahçe için en iyisi olacaktır.

21 şubat 2021 fenerbahçe göztepe maçı

1-0 Göztepe galibiyeti ile biten maç. Maçın neredeyse her dakikasında Göztepe doğru oynayan taraftı. Erol Bulut'un Fenerbahçesi, Fenerbahçe gibi oynamıyor. Kağıt üzerinde tartışmasız ligin en iyisi olan Fenerbahçe, ligin başından beri maçlara bir Anadolu takımı mantalitesi ile çıkıyor. Teknik Direktör değişikliği şart hale geldi. Bir futbolsever olarak son yıllarda izlediğim, planlı hücum yapan ve ısıran bir Fenerbahçe'yi görmek isterim.

monica bellucci nin kızı

Henüz 16 yaşında olup ''Kız sekse davet'' gibi övgüler alan Monica Belluci ve Vincent Cassel'in kızı.