bugün

http://www.atdhe.net/1052...ch-besiktas-vs-fenerbahce *
fenerbahçe'nin ilk şutunun 15.dakikada geldiği ilk 13 dakika beşiktaş ceza sahasına bile giremediği maçtır.

beşiktaş mı nerdeyse fener yarı sahasında oynuyor maçı.
(bkz: var mı acep)
r. carlos'un son 10 dakikadır amc gibi oynadığını gördüğümüz maç. bir de uzaktan şutunu rüştü sektirdi.
serdar özkan ve i. Toraman'ın kazım'ı korner bayrağı önünde patakladığı karşılaşma. *
fenerbahçeli futbolcuların daha ayaklarına top bile gelmeden, kendilerini yere attıkları maçtır. ha kazım'ın yaptığı gibi alacaksın topu iki bacak arasına, herkesi ite ite geçeceksin. 3. sınıftaki artiz çocuğu canlandıracaksın. sonra atacaksın golünü. bağıracaksın bir de.
kazım ın tribünlerce ve futbolcularca kıskaca alındığı maç. adamın yemediği pandik kalmadı, burdan toraman ve serdar a öpücüklerimi yolluyorum.
fenerbahce nin ilk yarida daha iyi oynadigi, mehmet topuz un birkac pozisyoda dokturdugu mactir. alex in 45. dakikada kullandigi serbest vurus direkten donmustur.
ilk yarının bitişi ile birlikte beşiktaş tribünlerinin kazım'ın annesiyle tersten ilişkiye girdiği maçtır. *
ilk yarı itibariyle sinir harbi şeklinde geçen maçtır.özellikle serdar özkan ve kazım sık sık ağız dalaşına giriyorlar hatta ilk yarı sonunda hakem her ikisine de çağırdı sert bir dille uyardı.arkasından çarşı kazıma kaymaya başladı: kazım ananı...!!ikinci yarı çok daha keyifli ve bol kartlı maç izleyeceğiz anlaşılan.bu arada maçtan evvel ortamı geren açıklamalar yapanları taraftar maestro eşilğinde küfre boğuyor.hakem kararlarını beğenmeyen daum un deli gibi sağa sola kafasını sallaması, kendini yerden yere vurması okadar komik ki lan yapma bir yerine bir şey olcak!
gözlerim sarı kartı ve diego alfredo lugano'yu arıyordu . yine birleştiler .
ilk yarısından bir şey anlamadığım karşılaşma. ikinci yarısına allah kerim.
beşiktaş ın beklendiği gibi oyun kuramadığı karşılaşma , arkadaşım oyun ernst ile başlıyor orta sahada serdar a yusuf a filan geliyo bi bakmışsın top fenerbahçede sonra fink, ernst, toraman yine alıyolar topu ernst yine atağı başlatan isim yine pasını veriyo bakıyosun top kaybolmuş , hasıl ı kelam anlayamadım o topu kaybeden kim ? biri bana anlatsın.

maç sonrası edit: buldum lan buldum serdar özkan mış.
(bkz: carsi)
(bkz: colin kazim richards)
(bkz: anal lovers)
(bkz: carsi fucking players moms)

edit: ulan eksi veren andaval! carsi kazim'in anasina kufretmedi mi ilk yari biterken. yalan mi soyluyoz davar?

edit2: masallah kurban bayrami oncesi bu davar bolluguna. kurban kesecekler yasadi.
ilk yarı itibarıyle beşiktaş'ın önceki maçlarına oranla daha iyi oynadığı maç. serdar özkan ve ibrahim üzülmez dışında genelde ne yaptığını biliyorlar gibi bir halleri var. bıktırıcı pas hataları yok pek. cömertce harcanan iki gol pozisyonunu aramak zorunda kalmayız inşallah ikinci yarı. ferrari'nin alex'e yaptığı kritik müdahale çok önemliydi. alex sıyrılsa yüzde yüz goldü. bunun dışında da alex ne asist olarak ne pozisyon olarak varlık gösteremedi. fink aman vermedi. fenerbahçe ilk yının neredeyse ortalarına kadar kendi sahasından top çevirip durdu, sonrasında bir iki pozisyon buldu. gol umularını roberto carlos'un uzun şutlarına bağlamış gibiler.
3 sonuca da açık bir maç gibi görünüyor. rüştü kritik hatalar yapmazsa gol yemeyebiliriz,ama bu forvetlerle atabilir miyiz o da zor görünüyor.
fink attı. 1-0. dakika 54.
ibrahim üzülmez'in ilk golün asistini verdiği maç.
fenerin oynayip ballitas in attigi mac.
fink öyle bir şey attı ki gol değil adeta kol. güzelleşen maçtır.
(bkz: fink oley)
2-0 bobo.

edit: yıkın ulan burayı!
gol olduktan sonra volkan demirel defansa amına koycam ha demiştir .
(bkz: siyah ulan)
fenerin yenilmesi halinde daumu zor günler bekleyecektir. lan olm gol yemeseydiniz bari. ne mal adamalarsınız. hadi toparlanında hemen bir gol bulalım.
Beşiktaş'ın gününde olduğu maç.